Domuz Yağı Büyüsü ile Soğukluk

Domuz yağı büyüsünü bozmak oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Siz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz yanlış bir şey yaptığınızda büyü sizi sarmaya başlayacaktır ve sizde büyünün etkisi altına gireceksinizdir.

PAYLAŞ

Büyü yöntemi insanların çok uzun sürelerdir kullanmayı tercih ettiği oldukça kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde günlük hayatta elde edemediğiniz kişiye kavuşabilirsiniz yada çiftlerin arasını bozarak birbirlerinden soğumalarını sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemi bu şekilde pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Domuz yağı büyüsü ile soğukluk vererek istediğiniz çiftin arasını bozup ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Domuz yağı büyüsü genel olarak hep ayrılık için kullanılmaktadır. Bu büyünün gücü o kadar büyüktür ki anında istediğiniz gibi çiftlerin ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Domuz yağı kokusuz ve fark edilmeyen bir yağ olduğu için bu büyü yapıldıktan sonra da kişiler hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamayacaklardır. Bu yüzden büyü kişileri etkilemeye başladığı andan itibaren çiftler büyüden habersiz bir şekilde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Domuz yağı büyüsü gücü büyük olan bir büyü olduğu için kişiler kesinlikle kendi başların büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir. Ayrıca büyülerin pek çok tehlikesi de vardır. Bu olumsuzluklardan ve tehlikelerden uzak durmak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde siz büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Soğukluk Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için medyuma gittiğinizde medyum bir şişe içerisindeki domuz yağı üzerine ayrılık büyüsünü okumaya başlar. Bu yağ mutlaka daha sonra kişilerin evinde duvarlarına ya da kapılara sürülmelidir. Bu yağ çıkmaz ve kolay kolay kaybolmaz. Bu yüzden kişiler evde oldukları sürece, ev değiştirmedikleri sürece büyünün etkisi kişilerin üzerinde olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlanır. Daha sonra kişilerin yavaş yavaş birbirlerine karşı olan hareketleri değişmeye başlayacaktır. Kişiler tamamen büyünün etkisi ile hareket ettikleri için birbirlerine karşı saygısızca davranmaya başlarlar ve büyü yüzünden sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu şekilde büyü kişileri sarmaya başlar. Kişiler hiçbir şekilde üzerlerinde büyü olup olmadığını anlamazlar. Artık ilerleyen süreçlerde kişiler tamamen birbirlerinden nefret eder konuma geleceklerdir ve birbirlerinden soğuyacaklardır. Domuz yağı büyüsü ile soğukluk bu şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Kişiler kendilerindeki bu değişikliği fark etmeseler de aileleri ve çevrelerindeki insanlar bu değişikliğin farkına varacaklardır. Fakat domuz yağı şeffaf bir yağ olduğu için hiçbir şekilde fark edilmez. Kişilerin üzerinde büyü olduğu anlaşılmayacaktır. Bu yüzden de bu büyü yöntemi çok fazla tercih edilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyüler ne kadar etkili ve güçlü olurlarsa olsunlar, belli bir etki süreleri vardır. Bu süre sona erdiğinde artık kişiler büyünün etkisi altından çıkacakları için kısa süre içerisinde normal hayatlarına geri dönecekler ve birbirlerini gene eskisi gibi sevmeye devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri sürece kişiler üzerindeki etkileri de devam edecektir. Büyülerin yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyüyü en başından itibaren yaparak tekrar kişiler üzerinde etkili olmasını sağlar. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Domuz yağı büyüsü ile soğukluk tesir süresi yeniletildiğinde kişiler gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Büyü sayesinde ene birbirlerine karşı soğuk davranacakları için kısa zaman sonra ayrılık kararı alacaklardır. Bu şekilde evli çiftlerin bile aralarına soğukluk sokabilirsiniz ve birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Domuz yağı büyüsü en etkili ve fark edilmeyen ayrılık büyüsü olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur

Domuz yağı büyüsünü bozmak oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Siz hiçbir şekilde büyünün bozulması için bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz yanlış bir şey yaptığınızda büyü sizi sarmaya başlayacaktır ve sizde büyünün etkisi altına gireceksinizdir. Mutlaka bu Domuz yağı büyüsü ile soğukluk bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için üç harfliler ile iletişime geçer. Ancak bu varlıklar isterler ise kişi üzerindeki büyüyü bozacaklardır.  Üç harfliler kişiler üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlarlar. Daha sonra kişiler büyünün etkisinden yavaş yavaş çıkmaya başlayacaklardır. Bu şekilde eskisi gibi hayatlarını yaşamaya devam ederler ve birbirlerini sevmeye devam edeceklerdir. Domuz yağı büyüsü bu şekilde bozulmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Günah mıdır?

Dinimize göre büyük en büyük günahlardan biridir. Kişiler hiçbir şekilde büyü yada bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın dinimize göre çok büyük günaha girmiş sayılırsınız ve mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Bizler büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü yöntemini kullandığınızda insanların hayatlarına müdahale etmiş olursunuz. Bu da Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymış olmanız demektir. Bu yüzden çok büyük günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz ve dinimize göre de cezalandırılmayacaksınızdır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • yasemin | 22 Mayıs 2020 17:12

    Bende medyum burak hocaya giderek soğutma celbi yaptırmışıtım. Bana da bi arkadaşım önermişti çok iyi çok güvenilir hoca demişti gerçekten öyle de çıktı ben bu medyum burak hocaya babam sevgilsiinden ayrılsın diye gittim annem allah rahmet eylesin vefat ettikten sona babam gitti nerdeyse bizle yaşıt bi kız buldu kedine ben kendime yediremedim bu durumu hani kendi yaşıtında birini bulsa neyse dicem sonra bunlar ayrılsınlar diye soğutma celbi yaptırdım ben de sonuç almak için bekliyorum bakalım daha yeni yaptırdım celbi yaklaşık birkaç hafta içinde etkisi görülürmüş ama bakalım görücez etki edecek mi etmiycek mi inş babam o kızdan ayrılır da bi daha yüzünü görmek zorunda kalmayız

  • gülnaz | 15 Mayıs 2020 21:02

    Kısa süre once bi erkekle tanıştım ismi oğuz tanışığıma pişman oldum ilk zamanlar kendisini iyi birisi olarak tanıttı o yüzden ona güvendim ama insan değil onu anladım biz çet ortamında tnaıstık bir süre yazıştık mesajlaştık kendisini melek gibi bir insan olarak tanıttı kadıköyde buluştuk ama bana göre bi tip olmadığını ispatladı çok fazla vakit geçirmeden hoşlanmadığım için hemen kalkyım yarım saat falan anca konuştuk ama telefon numaramı bildiği için sürekli rahatsız ediyor telefonunu açmıyorum engelledim başka telefondan bana yazmış küfür etmiş ne bulaşık bir insan ben korkuyorum yani benden soğusun diye tüm yolları kapattım olmadı sonra kendimi dua ile nasıl korurum diye koruma duası için internetten araştırma yaparken benim içinde bulunduğum konuyla iligli baı yazılar okudum soğutma büyüsü falan medyum burak diye bir hocayla görüştüm anlattım ona yarım saaat görüştüğüm birisi bana musallat oldu şimdi tehdit ediyor diye soğutma celbi yapalım sana dedi yaptırdım yaklaşık 40-45 gün önce yaptırmıştım bu soğutma celbini iki haftadır bana yazmıyor hatta bilerek telefon numarasının engelini kaldırdım whatsappda falan çevrimiçi olduğunu görüyorum bana yazmıyor herhalde benden soğudu baktıki olmuyor üstelemiyor inşallah da yazmaz kurtulamazsam babama anlatıcam olay büyüyecek ama bence daha aramaz çünkü psikolojik olarak kendimi rahat hissediyorum inancı kuvvetli bir insanım burak hocaya güveniyorum yarın bidaha arıycam burak hocayı sorucam işe yaradımı acaba diye bakalım ne diyecek.

BUNLARA DA BAKIN