Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü

Büyüler dinimizce yasaklanmıştır. Ancak toplumumuzda insanlar kısmetlerin kapandığını ve karşılarına çıkan insanların yaptığı yanlışlar yüzünden  aşk hayatına ara veriyorlar ve bir yaştan sonra artık kısmetlerin kapandığını düşünüyorlar.Ve kısmet açma büyüsüne başvuruyorlar.Bazıları büyü bazıları ise dua  yöntemini seçiyor dini inancına göre tabi.

PAYLAŞ

Kısmet Nasip demektir. Her insan doğduğunda kısmeti açık doğar. Diğer bir değişle her insanın kaderinde yaşayacağı belli olaylar vardır. Ama kaderimizde olan, bir şekilde yaşayacağımız olaylar, çevremizdeki insanların negatif enerjilerden bir türlü gerçekleşmez. Düzgün iş hayatı isteriz olmaz, paramız olsun diye çalışırız hep bir yerden eksiklikler çıkar, ailemizle mutlu olmak isteriz istenmeyen bir şey beceremeyen evlat konumunda oluruz, arkadaş dediğimiz kişi arkamızdan çevirmediği dolap kalmadığını öğreniriz, aşk isteriz bir türlü olmaz her biri için ayrı ayrı yöntemlerle büyüyü çare ediniriz ve kısmetim kapalı diyerek evlilik için kısmet açma büyüsü uygulanır.

 

Büyü tüm dinlerin yasakladığı ancak çeşitli yerlerde  kişi ve  kişiler tarafından yapılan ,insanların  arzu ve isteklerini yerine getirmek istediğinde kendinde yeterli gücü bulamadığında  yöneldikleri bir yöntemdir.Bunlardan bir taneside evlilik için kısmet açma büyüsüdür.

 

Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Günümüzde en sık yaptırılan büyü arasındadır. Bazı topluluklarda evlilik çok erken yaşta bazıları cehaletten erken evlendirilmekte ve bazı topluluklarda ise bilgin kişiler olduğu zaman doğru zaman doğru şartlarda düşünülüyor, ve bu büyüyü yaptıranların genelinde hayatları tamamen şanssızlıklarla dolu olduğu için hayata bir müddet sonra küsen insanlarımızla karşılaşıyoruz  çareyi de medyumlarda kısmet açma büyüsünde buluyorlar, ve evlilik için kısmet açma büyüsü herkes tarafından yapılan bir uygulama olmadığı için tam tesir etmiyor. Birçok kez yaptırıyorlar ama sadece paralarından oluyorlar.Bu yüzden her ben büyücüyüm diyene inanmamalıyız ki ikna kabiliyetleri yada yorumlama yeteneği yüksek olan insanlar tarafından kandırılmamaya dikkat etmeliyiz.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu büyü yapılmadan önce kişinin kısmetin neden kapalı olduğu araştırılmalıdır.Bu neden ailesel yada kendinden kaynaklı olabilir kriter farklılığı nedeniyle olabilir.Bunlar araştırılmalı yani insanın kendini biliyor mu bu araştırılmalı, çünkü ne kadar bu büyü yapılsada yine aynı sonuçlarla karşılaşacağı için bir yere varılamaz.Kısmet açma büyüsü yapılırken internet bilinçsiz bir şekilde bulduğu kişiler olmamalı onlardan ziyade ilim irfan sahibi bir kişi olmalıdır.Bu büyünün yapılışı ise ilk olarak suya bakmaktır.Hüddam tarafından suyun bakımı yapılır .Eğer kısmet kapatma işlemi varsa tepeden tırnağa temizleme işlemi yapılır.Bu temizleme tabi sadece banyo yapmasıyla yeterli olmayacaktır.Medyumun kendine has okumasıyla bu işlem devam eder.Daha sonra belli adımlarla işlem devam eder, ve evlilik için kısmet açma büyüsü yapılır. Ancak her yapılan adımda koruma uygulaması yapılarak günlere yayılan bir uygulama elde edilir.Kısmet açma büyüsü ile merakınız varsa ve yapma çabasındaysanız bulamazsınız.Özellikle internet üzerinden verilen tarifler yanlıştır.Boşuna ümit etmiş olursunuz.

Kısmet Açma Büyüsü Kişide Nasıl Etki Eder?

Kısmet açma büyüsü yapıldığında eğer ki etki gösterdiyse yolunda gitmeyen işleri yoluna gitmeye başlar.Maddi kazanç elde etmeye işinde başarılı olmaya arkadaş ortamında saygınlığı artmaya ve evlilik yönünde tanıştığı yada tanıdığı kişiyle ciddi adımlar atmaya başlar.

Kısmet Açma Büyüsü ve Duası Arasındaki Fark?

Büyüler dinimizce yasaklanmıştır. Ancak toplumumuzda insanlar kısmetlerin kapandığını ve karşılarına çıkan insanların yaptığı yanlışlar yüzünden  aşk hayatına ara veriyorlar ve bir yaştan sonra artık kısmetlerin kapandığını düşünüyorlar.Ve kısmet açma büyüsüne başvuruyorlar.Bazıları büyü bazıları ise dua  yöntemini seçiyor dini inancına göre tabi.Bu dua durumu ise ilim sahibi medyum aracılığıyla yapılır ve tesiri gerçekten çok etki eder . Evlilik için kısmet açma büyüsü yerine dualardan faydalanmanızı tavsiye ederiz.Çünkü büyü hem dinmizce yanlış hemde büyüyle kısmet açmak zorla birşeyi birine yaptırmaya benzer.Zorla güzellik olmaz... Büyü ise bu işlerle uğraşan kişiler tarafından yapılan ve kendilerince düzenledikleri yöntemleri kullanır.Kimi köpeklere et parçası yedirir kimi muska yapar kimi kendisine birşey yedirir.Ve amaçlarına ulaşırlar.Büyü yada dua sizin tercihiniz.

 

Kısmet Açama Duası

Yesebbihu lillahi ma fiyssemavati ve ma fiyl’ardıl elmelikilkuddusil-’aziyzilhakiymi

 

Huvelleziy be’ase fiyl’ummiyyiyne resulen minhum yetlu ‘aleyhim ayatihi ve yuzekkiyhim ve yu’allimuhumulkitabe velhıkmete ve inkanu min kablu lefiy dalalin mubiynin

 

Ve ahariyne minhum lemma yelhaku bihim ve huvel’aziyzulhakiymu

 

Zalike fadlullahi yu’tiyhi men yeşa’u vallahu zulfadlil’azıymi

 

Meselulleziyne hummiluttevrate summe lem yahmiluha kemeselilhımari yahmilu esfaren bi’se meselulkavmilleziyne kezzebu biayatillahi vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne

 

Kul ya eyyuhelleziyne hadu in ze’amtum ennekum evliyau lillahi min duninnasi fetemennevulmevte in kuntum sadikıyne

 

Ve la yetemennevnehu ebeden bima kaddemet eydiyhim vallahu ‘aliymun bizzalimiyne

 

Kul innelmevtelleziy tefirrune minhu feinnehu mulakıykum summe tureddune ila ‘alimilğaybi veşşehadeti feyunebiiukum bima kuntum ta’melune

 

Ya eyyuhelleziyne amenu iza nudiye lissalati min yevmilcumu’ati fes’av ila zikrillahi ve zerulbey’a zalikum hayrun lekum in kuntum ta’lemune

 

Feiza kudıyetissalatu fenteşiru fiyl’ardı vebteğu min fadlillahi vezkurullahe kesiyren le’allekum tuflihune

 

Ve iza reev ticareten ev lehveninfaddu ileyha ve terekuke kaimen kul ma ‘ındallahi hayrun millehvi ve minetticareti vallahu hayrurrazikıyne.  Bu duayı okumalısınız.Aslında bakarsanız birçok dua var okunması gereken,kısmet açmada en çok esmalardan biriside ya fettah c.c ismi şerifidir bu ismi şerifide zaman ve ayetlere uyarak okunursa inşallah kısmet açıklığı olacaktır.Tuzla kısmet açma,iple kısmet açma vs birçok yöntem vardır.Evlenemeyen Kimseler için Taha süresinin 131 ve 132. ayetleri bir kağıt üzerine misk, safran ve gülsuyu karışımı,bir mürekkep ile yazılır da o zamana kadar evlenememiş bir kimsenin koluna asılırsa, Biiznillah kısmeti açılır. Ayrıca eğer kendinde unutkanlık arız olmuşsa, derhal şifa bulur biiznillah,fakir ise fakirlikten kurtulur biiznillah.

 Kapalı kısmetı açan dua ise;

İnsan suresinin ilk 2 ayetini 313 defa okuyacaksınız, ayetin sonundaki semian kelimesine gelince 7 kere tekrar edeceksinisiniz yani şu şekilde okunacak başta 1 defa besmele cekin.

Hel eta alel`insani hıynüm mined dehri lem yekun şey`en mezkura. İnna halaknel`insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece`alnahu semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy`an,semiy `an,semiy`an,bası yra.           

Bu duaları okuyarak inşallah kısmetimiz açılacaktır. Ancak dua hemen olsun diye beklersek boşa bekleriz.Biraz zaman alacaktır.Çünkü her güzel şey sabırdan sonra gelir.Büyü ile çabuk sonuç elde ederiz ama büyü yöntemiyle bir şeyleri elde etmek istediğimiz sonucu verir ama o kişinin bize büyüyle geldiğini düşündüğümüz zaman hayal kırıklığına uğrayabiliriz.Her ne olursa olsun elimizde olanla yetinmeliyiz ve kıymet bilmeliyiz onların bize hediye olarak geldiğini düşünmeliyiz ne kadar iyi düşünürsek herşey daha güzel olacaktır,ve yoluna girecektir.Büyü hem maddi ve manevi açısından bizden fazla şey götürecektir.Çevremiz tarafından öğrenildiğinde çözüm yöntemine geçilecek ve sevdiğimiz kişi büyüden kurtulduğu zaman bizden ömür boyu nefret etmesine sebebiyet verebiliriz yaptığımız şeyi artılarıyla eksileriyle düşünerek yol çizmeliyiz aklımız düşündüğümüzde bizi doğru yola götürecektir ki bu sayede daha mutlu olacağız.Ve saygınlığımız ailemiz tarafından duyulan bize karşı Onur arkadaşlarımız tarafından gerçek dost eşimiz tarafından mükemmel eş statüsünde ki yerimiz artacak biz sadece karşımızdaki insanlara değer vermeyi bilelim onlara ne kadar değerli olduklarını gösterirsek onlardaki yerimiz artar.Mutluluk paylaştıkça çoğalır çoğalan her şey ise vardır.Var olan her şeyin kıymetini bilelim bilelim ki biz de kıymetlenelim.

Bu şekilde büyü yöntmini ya da duayı kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki duayı okuyarak rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınız. Sadece sözcükleri doğru söylemeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kişiler kısmetlerini açabilirler.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN