Sabun Büyüsü ile Bağlama

Sabun büyüsü ile bağlama için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Bu büyü yöntemini siz kendinizde uygulayabilirsiniz fakat bu uygulama sırasında herhangi bir şeyi yanlış yaparsanız kısa süre içerisine büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkileneceksiniz ve büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini medyuma giderek uygulatmalısınız.

PAYLAŞ

Büyü işlemi kişinin tüm iradesini kullanmasını önleyen çok güçlü bir işlemdir. Bu yöntemi uyguladıktan kısa bir süre sonra amacınıza ulaşacak ve karşı tarafı tamamen kontrolünüz altına alacaksınızdır. Bu büyü yöntemini kullanarak karşı tarafa istediğinizi yaptırabilir ve onun duygularını değiştirebilirsiniz. Büyü ile sizi hiç sevmeyen, size karşı duyguları olmayan birini kolaylıkla kendinize aşık etmeniz mümkündür. Bu yöntemi kullandığınızda istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Sadece büyü işlemini doğru bir şekilde uygulamanız gerekecektir. Sabun büyüsü ile bağlama için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Bu büyü yöntemini siz kendinizde uygulayabilirsiniz fakat bu uygulama sırasında herhangi bir şeyi yanlış yaparsanız kısa süre içerisine büyüden bu kez siz olumsuz yönde etkileneceksiniz ve büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyü yöntemini medyuma giderek uygulatmalısınız. Büyüyü medyum uyguladığında siz hiçbir şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmeyeceksinizdir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanabilirsiniz.

Sabun Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılmalı?

Sabun büyüsü ile bağlama işlemi için medyuma gittiğinizde bir kalıp sabun üzerine büyülü aşk sözcükleri okunur. Daha sonra bu sabun üzerine kişinin ismi söylenerek iğneler batırılacaktır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Medyum bu büyünün yapımı için de üç harflilerden yardım alacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa zamanda kişinin davranışları değişecektir. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evine bu büyüyü saklamayı unutmamalısınız. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa etkileri de o kadar büyük olacaktır. Aksi taktirde büyü etkisini göstermeyecektir. Sabun büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi ile sizi düşünmeye başlar. Artık nereye baksa sizin hayalinizi görecektir. Özellikle büyünün yapımında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Bu yüzden de kişi bu vesveselere uygun bir şekilde hareket etmeye başlar ve size aşık olacaktır. Büyü bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Büyünün etkisi ile kişi kısa süre içerisinde size ilanı aşk edecektir. Sabun büyüsü yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi ile kısa süre içerisinde birlikte olacaksınızdır. Sadece bu büyü de mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyüden ve etkilerinden kişi kurtulacak ve sizi de terk edecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için büyünün mutlaka tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sabun Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Sabun büyüsü güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için tesiri de uzun süreli olarak kişi üzerinde devam edecektir. Gene de belli bir süre sonra kişilerin mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresini kontrol ettirmeleri gerekmektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine önem vermelisiniz. Büyünün tesir süresi sona erer ise kısa zamanda kişi büyünün etkisinden çıkarak normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Asla büyü işlemini siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Büyü gene aynı şekilde uygulandıktan sonra etkileri gene kişiyi sarmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyüden gene etkileneceği için kişi gene size karşı duygular hissetmeye başlar. Sabun büyüsü ile bağlama için sadece büyünün tesir süresinin zamanında yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi bir durumda kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilir ve bu durumda mutlaka önlem alacaktır.

Sabun Büyüsü ile Bağlama Nasıl Bozulur?

Sabun büyüsünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekir ve hiçbir şekilde büyü işlemini siz kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden olumsuz yönde siz etkileneceksinizdir. Büyü yapımı işlemi sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanılması gerekir. Bunun için siz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum büyünün bozulması için büyülü sabun üzerindeki etkileri üç harflilerin yardımı ile çıkaracaktır. Bu şekilde büyünün etkileri ortadan kaldırılacak ve kişi de kısa süre içerisinde büyünün etkisinden çıkacaktır. Bu şekilde büyü etkisi tamamen kişi üzerinden kalktığında artık kişi de normal hayatına geri döner ve sizi de sevmediğini fark edeceği mutlaka terk edecektir. Sabun büyüsü ile bağlama bu şekilde bozulmaktadır.

Sabun Büyüsü ile Bağlama Sonuçları

Sabun büyüsü en güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için sonuçları da tehlikeli olabilmektedir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün etkilerinden kişilerin etkilenmemesi için mutlaka koruma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsü sizi büyüden ve etkilerinden koruyacaktır. Aksi taktirde büyü yapıldıktan belli bir süre sonra büyü sizi de sarmaya başlayacak ve olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü etkilerinden bu koruma büyüsü ile korunabilirsiniz. Bunun için mutlaka gene medyuma gitmeli ve kendinize bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Aksi taktirde bu muskayı kaybeder ya da açar iseniz büyünün tüm etkileri ortadan kaybolacak ve sizi Sabun büyüsü ile bağlama büyüsünden koruyamaz hale gelecektir. Bu yüzden bu koruma büyüsünü çok iyi bir şekilde muhafaza etmeye dikkat etmelisiniz. Bu şekilde büyü sizi korumaya devam edecektir ve siz büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • mehmet ali | 02 Mayıs 2020 21:14

    Benim karım sürekli komşusuna giden bir model sabah işe gidiyorum uyuyor akşam eve geliyorum komşusunda oluyor günde 1 saat ya görüyorum ya görmüyorum iyice monotonlaşan bir evliliğimiz var ne yaptıysam komşusu ile arasını bozamadım evim kira olsa evimi taşıycam hatta bi r ara evi satymayı bile düşündüm ama o da çzüm değil. Sonra ben sevgili eşimi evine bağlı kocasına bağlı bir insan olsun diye bağlama hamaylı yaptırdım medyum Burak hocadan bu konuda destek aldım sonuç ne mi oldu komşusuyla arası bozuldu komşusu olacak kadın kocasından ayrıldı ve memleketine gitti çok şükür aralarını bozduk yani medyum burak hoca bu konuda iyi

  • KRALİÇE | 05 Mart 2020 11:43

    Ben çok kıskanç biriydim. Bu kıskançlığım yüzünden çevremde kimsem kalmadı, ne arkadaşlarım ne sevgilim herkes birer birer hayatımdan çıktı. Çok yalnızlaştım ve kıskançlığımı da hiçbir zaman törpüleyemedim. Çok kötü bir psikoloji içine girdim. Hatta psikolojik destek bile almayı kabul ettim. Bir süre destek aldım ama hiçbir şekilde durumum düzelmedi. Annem de beni medyum hocaya götürdü. Bana bir kıskançlık celbi yaptılar. Bu celb sayesinde artık eskisi gibi kıskanç bir insan değilim. Hayatımdaki insanlar birden artmaya başladı. Artık çevremdeki insanlar beni gerçekten seviyorlar. Çok şükür iyi ki bu celb annemin aklına gelmiş gerçekten çok rahat ettim. Resmen bir anda hayatım ve çevrem değişti.

BUNLARA DA BAKIN