41 Büyüsü

41 Büyüsü de insanların aşk için tercih ettiği büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve sizden nefret eden bir kişinin bile kısa süre içerisinde sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

Büyülerin yapılış şekilleri ve amaçları birbirlerinden farklılık gösterir. Bu yüzden her büyünün yapımı esnasında farklı materyaller kullanılmaktadır. Genel olarak insanlar büyü yöntemini sevdikleri kişiye ulaşabilmek için tercih ettikleri için bu büyülerin yapımında çok farklı materyaller kullanılmaktadır. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır ve bu büyülerin yapımı oldukça zordur. Bu yüzden bu büyülerin yapımında odlukça dikkatli olmanız gerekmektedir. 41 Büyüsü de insanların aşk için tercih ettiği büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve sizden nefret eden bir kişinin bile kısa süre içerisinde sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.  41 büyüsü biraz zaman isteyen zahmetli bir büyüdür fakat çok kuvvetli bir büyü olduğu için amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyünün yapım aşamaları oldukça zahmetli olduğu için kişiler medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelilerdir. Büyünün yapımı sırasında üç harflilerinde yardımı alındığı için kişi kendi başına büyü yöntemini denemeye kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir.  Bu yüzden kişiler büyü yöntemini kendileri denemeye kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilere üç harfliler musallat olabilir.

41 Büyüsü Nasıl Yapılır

41 büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum kişinin özel bir eşyası üzerine büyüyü okumaya başlar. Büyüyü yaptıran kişi de medyum ile birlikte bu eşya üzerine büyüyü okumalıdır. Kelimeleri seçerken mutlaka çok dikkatli telaffuz etmeniz gerekmektedir. Bu işlemler 41 gün boyunca ardı ardına tekrar edilmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. 41 günün sonunda artık büyü tamamlanmış olacaktır. Kişiye ait olan bu özel eşya tekrar kişinin evine saklanır. Üç harfliler sürekli olarak kişiye sizinle alakalı olarak vesveseler vermeye başlayacaklardır. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hayatını devam ettirecektir. Bu yüzden de sürekli olarak kişi sizi düşünmeye başlar. Sizinle ilgili hayaller kuracaktır. Bu da zamanla kişide sizinle ilgili duyguların oluşmasına sebep olur. Kişi artık size aşık biri haline dönüşür. 41 Büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermektedir. Kişi artık kendi iradesi ile hareket edemediği için siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır.

41 Büyüsü Tehlikeli mi?

41 büyüsü gibi kuvvetli aşk büyülerinin tehlikeleri de olabilmektedir. Özellikle büyüyü yaptıran kişiyi büyünün olumsuz özellikleri sarabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kendinizi büyüden korumanız gerekmektedir. Büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için sadece büyü yapılan kişiye değil aynı zaman  da büyüyü yaptıran kişilere de musallat olma gibi durumlarla karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlardan korunmak için kişiler kendilerine bir koruma büyüsü yaptırabilirler. Koruma büyüsü sayesinde kendinizi 41 büyüsü olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Bu  şekilde olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalmayacaksınızdır.

41 Büyüsü Tesir Süresi

41 büyüsü oldukça etkili bir büyü olduğu için geç tesir eder ve tesir süresi de bu yüzden diğer büyülere göre çok daha uzun olacaktır. Bu büyü 41 gün içerisinde kişi üzerine tesir eder. Bu tesir süresi oldukça uzun bir süre boyunca kişiyi saracaktır. Kişi kolay kolay büyünün etkisi altına çıkamaz. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin size karşı olan davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi eğer  size karşı oldukça olumsuz hareket etmeye başladı ve soğuk davranıyor ise büyünün etkileri kişi üzerinden kalkıyor demektir.  Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. 41 büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu büyünün yeniletilme işlemleri gene aynı şekilde uygulanmalıdır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Büyünün tesir süresi bittiğinde eğer yeniletilmez ise kişi eski normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de sizi kısa süre içerisinde terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

41 Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

41 büyüsü güçlü bir aşk büyüsü olduğu için yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında farklılıklar meydana gelir. Kişi kendinde meydana gelen bu davranış değişikliklerini fark edemez hale gelecektir. Kişinin duyguları büyü yüzünden değişecektir. Kişi gerçek duyguları ile sizi sevmez. Büyünün etkisi bittiğinde de zaten kişi sizi sevmediğini fark edeceği için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Yani 41 büyüsü geçici süreliğine kişinin sizi sevmesini sağlayan davranışları ve duyguları değiştiren bir büyüdür.

41 Büyüsü Günah mıdır?

41 büyüsü gibi güçlü büyüler ile amacınıza ulaşabilirsiniz fakat dinimizce büyünün her türlüsü yasaklanmıştır ve günahtır. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yolla ile amacınıza ulaşmayı deneyebilirsiniz. Büyü ne amaçla yapılır ise yapılsın çok büyük günahtır ve kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tercih etmemelisiniz. Bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

41 Büyüsü Evde Yapılabilir

41 büyüsü gibi güçlü büyülerin yapımında kişiler mutlaka çok dikkat etmelilerdir. Bu tarz büyüleri kişiler kendileri evde de yapabilirler fakat büyünün olumsuz özellikleri ile karşılaşabilirler.  Bu yüzden bu tarz büyüleri kendiniz evde yapmak yerine medyuma giderek  yaptırmak daha iyi olacaktır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz. Medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • İrem | 28 Eylül 2019 19:21

    Merhaba Sibel, bir işlem yaptırdığım bir medyum var fakat kendisi büyü yapmaz sadece vefk ve celb yapıyor. Ben aşk vefki yaptırdım ve 20 gün içerisinde dilediğim kişiye kavuştum istersen sende yaptırabilirsin. Burak hoca ismi numarası: 05533718994

  • Sibel | 27 Eylül 2019 22:49

    Merhaba, ben sevdiğim ile bir türlü kavuşamıyorum. Onu çok seviyorum fakat aynı filmlerde ki gibi beni kardeşi olarak görüyor. Sevdiğim kişi bu arada abimin arkadaşı bunun için kendisine de söyleyemiyorum. Acaba aşk büyüsü ile ilgili güvenilir medyum var mı aileleri de etkileyecek bişi olması lazım ama.

  • Zafer | 23 Eylül 2019 20:49

    Merhaba, Burak hocam kız arkadaşımla ayrılma aşamasındayken hızır gibi yetişti ve bize aşkımızı tekrar hatırlatmamıza yardımcı oldu. Şimdi nişanlanma aşamasındayız çok mutluyuz. Fakat kendisi büyü yapmıyor vefk ile bizim sorunlamıza çözüm oldu. Kendisine teşekkür ederiz ve kesinlikle terddütde kalanlar için güvenilir bir kişidir.

BUNLARA DA BAKIN