41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme

En güçlü aşk büyüklerinden biri olan 41 İğne Büyüsü özellikle doğa üstü varlıklar kullanılarak uygulandığı için çok kuvvetlidir.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme
Büyüler
En güçlü aşk büyüklerinden biri olan 41 İğne Büyüsü özellikle doğa üstü varlıklar kullanılarak uygulandığı için çok kuvvetlidir.

Aşk büyüleri gücü en büyük olan büyü türüdür. Bu büyü yöntemini kullandığınızda rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edeceksinizdir. Bu yüzden bu büyü yöntemi çok sık tercih edilmektedir. Aşk büyüleri sayesinde sizden nefret eden kişiyi bile kısa zamanda kendinize aşık edebilirsiniz. En güçlü aşk büyüklerinden biri olan 41 İğne Büyüsü özellikle doğa üstü varlıklar kullanılarak uygulandığı için çok kuvvetlidir. Bu varlıklar ile kişiye hükmetmeniz sağlanır. Bu sayede kişinin duygularını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. 41 İğne Büyüsü İle Aşık etme için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu yöntem uygulanırken özel bir yöntem tercih edilmektedir. Bu yüzden siz bu büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda yanlış bir şey yaparsanız büyünün bütün olumsuzluklarını kendi üstünüze çekmiş olursunuz. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde siz zarar görürsünüz.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme Nasıl Uygulanır?

Bu büyünün uygulanması için medyum bir bez bebek kullanır. Bu bez bebek üzerine büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunur. Daha sonra bu bebek üzerine 41 adet iğne bastırılır. Bu iğnelerin her batırılmasında da gene kişinin ismi okunur. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Bu iğneler daha sonra bebek üzerinden çıkarılır ve bir bez içerisine sarılarak kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. 41 İğne Büyüsü İle Aşık etme bu şekilde yapılır. Kişi kısa zaman içerisinde büyünün etkisi altına girer ve o şekilde hareket etmeye başlar. Büyünün etkisi ile kişi artık sadece sizi düşünür hale gelir. 41 iğneden her biri bir günü temsil etmektedir. Kişi tam 41 gün sonunda size aşık olacaktır. Her geçen gün kişi size daha da bağlanacaktır. Bu şekilde kişi sürekli sizi düşündüğü için artık sizinle birlikte olmak isteyecektir. Kişi artık rüyalarında bile sizi görür duruma gelecektir. Bu yüzden kısa zamanda size olan duygularını açar. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır.

41 İğne Büyüsü İle Aşık etme Tesir Süresi Nedir?

Güçlü büyülerin Tesir süreleri de güçlüdür. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Fakat bir büyü ne kadar güçlü olur ise olsun bir gün mutlaka kişi üzerindeki etkisi yok olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılık sağlar. Bu yüzden büyülerin Tesir sürelerine çok dikkat etmelisiniz ve bu süre sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesine önem vermelisiniz. Aksi taktirde büyünün tesir gücü ortadan kalkar ise kısa zamanda kişi kendi düşünce ve duygularına geri dönecek ve sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız kişinin size karşı olan davranışlarından da emin olmalısınız. Sürekli olarak kişinin davranışlarını incelemelisiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranışlar sergiliyor ise kısa zamanda büyünün etkisi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka böyle bir şey sezdiğinizde medyuma giderek büyünün aynı şekilde yeniletilmesini sağlamalısınız. 41 İğne Büyüsü İle Aşık etme yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam eder, sevdiğiniz kişi de sizin yanınızda kalmaya devam edecektir.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma iğneleri götürmeniz gerekmektedir. Medyum iğneler üzerindeki büyüyü üç harflilerin yardımı ile bozacaktır. Üç harfliler ile iletişime geçirilir ve eğer onlar isterlerse büyü bozulacaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden sizde etkilenmeye başlarsınız. 41 İğne Büyüsü İle Aşık etme bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkmaya başlar ve kendisini toparlar. Daha sonra kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme Günahmı?

Bu büyüyü kullanarak istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat büyü yöntemi ile bir kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol altına almak çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde insanların kaderleri ile oynamamalı hayatlarına müdahale etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre Allaha şirk koşmuş sayılırsınız ve muhakkak cezalandırılacaksınızdır. Büyü yönteminden dolayı cehenneme gideceksinizdir. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka bu dünya da ya da diğer dünya da cezalandırılacaklardır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda pek çok olumsuz durumla da karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için size musallat olabilirler ya da sizin enerjinizi çekerek kendi dünyalarına sizi hapsedebilirler. Bu yüzden de büyü ve bu gibi yöntemlerden uzak durmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde bu yöntemi kullandığınızda sonuçlarına da katlanacaksınızdır. Doğal yolları deneyerek sevdiğinize açılarak, jestler yaparak onu hayatınıza almaya çalışmak sizin için daha iyi olacaktır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN