Haber Ara

Medyum Burak Şikayetleri ve Yorumları

Ruhani işlemler dendiği zaman akla birbirinden farklı pek çok büyü, vefk ve muska benzeri işlem gelmektedir. Bu işlem türleri arasında ise en sık kullanılanlar genellikle büyü ve muska olmaktadır.

Babamı Eve Nasıl Bağlarım?

Yıllardır ileri gelen ve sorunları çözümlemek amacı ile kullanılan büyüler aslında tehlikeli işlemler içermektedir. Büyüler bazen kişilere zarar vermek amacı ile yapılsa da bazı zamanlarda ise kendi sorunlarını çözümlemek amacı ile yapılır. Bunun için bazı büyüler kara büyü bazıları ise ak büyü olarak nitelendirilir. Fakat büyü kara büyüde olsa ak büyüde olsa İslam dini açısından yasaklıdır ve günahı büyüktür.

Sevdiğim Adam Beni Aldatmasın

Sevdiğim adam çok çapkın biri olduğu için sürekli beni başka kadınlarla aldatıyordu. Artık bu duruma o kadar sinir olmaya başlamıştım ki ne yapacağımı bilemedim ve onunla konuşmak istedim. Fakat o her defasında bir daha olmayacak diyerek beni hep oyaladı ve beni aldatmaya da devam etti. Artık bu durumdan o kadar sıkılmıştım ki bir arkadaşımla dertleşirken o bana bir medyum önerdi. Medyuma giderek celb yaptırırsan sevgilin düzelir dedi. Ben de şansımı denemek istedim ve arkadaşımın önerdiği medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma gittikten sonra Sevdiğim adam beni aldatmasın diye celb yaptırmaya karar verdim. Celb kişinin tüm hareketlerini kontrol edebiliyormuş ve artık kişi sizin istediğiniz gibi biri oluyormuş. Ben bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten sevgilim bana karşı çok farklı davranmaya başladı. Artık sanki gözü benden başkasını görmüyor gibiydi, sürekli yanımda olmak istiyordu. İyi ki o zaman arkadaşımı dinlemişim ve celb yaptırmaya karar vermişim.

Erkek Arkadaşımın Davranışlarını Nasıl Değiştiririm

Erkek arkadaşımla ilişkimizin başında gayet güzel giden bir ilişkimiz vardır fakat ilişkinin ilerleyen zamanlarında sevgilimin bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başladı. Bu davranış değişikliğinin sebebini öğrenmeye çalışsam da hiçbir şekilde bir şey söylemedi. Ama ben de daha fazla bu şekilde ilişkiyi devam ettiremeyecektim. Onu da çok sevdiğim için ayrılmak da istemiyordum. İki arada kalmıştım ne yapacağımı bilemez olmuştum. Ben de atam umudumu yitirmişken bir arkadaşım bana bir medyum önerdi ve celb yaptırabileceğimi söyledi. Celb işlemi il sevgilimi yönlendirebilirmişim ve davranışları da değişebilirmiş. Ben de medyuma gittim ve Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diye sorduğum da bana yönlendirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra artık gerçekten erkek arkadaşımın davranışları değişmeye başladı. Bana karşı daha ilgili biri oldu ve artık ne istersem yapmaya başladı. İyi ki de bu celbi yaptırmışım diyorum şimdi. Gerçekten işe yaradı ve ilişkimiz kurtuldu.

Sevgilimin Kıskançlıklarını Nasıl Önlerim

Sevgilim çok kıskanç biriydi. İlişkinin başında aslında bana karşı oldukça anlayışlıydı ama ilerleyen seneler de artık uzun bir ilişkimiz olduğu için sanırım çok fazla kıskanç tavırlar sergilemeye başladı. Ben de bu durumdan oldukça rahatsız oldum ve artık bu durumu onunla konuşmaya karar verdim. Kıskançlıklarından rahatsız olduğumu söyledim ama o ben böyleyim değişemem dedi ve resti çekti.

Sevgilileri Nasıl Bir Araya Getiririm

Büyüler üç harfliler ile birlikte yapılan bir yöntem olduğu için dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka kendinizi koruma altına almalısınız ve hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için bir koruma tılsımı yaptırabilirsiniz.

Nişanlıları Nasıl Ayırırım

Kızım sevmediğim bir çocukla birlikteydi. Onların hiçbir zaman bir araya gelmelerini istemedim ama kızım hiçbir şekilde beni dinlemedi. Sonun da artık evlenmeye karar verdiler ve nişanlarını yaptık. Kızım nişanlandı ama benim onları ayırmam lazımdı. Ben de medyuma gitmeye karar verdim ve nişanlıları nasıl ayırırım diye medyuma ayrılık celbi yaptırdım. Bu ayrılık celbini yaptırdıktan sonra kısa zaman da kızım kendiliğinden çocuktan soğudu ve bana gelerek anne sen haklıymışsın dedi. Celb sayesinde kızımı o çocuktan kurtarmış oldum gerçekten iyi ki de bu celb işlemini yaptırmışım.

Sevgilimle Nasıl Barışırız

Sevgilimle çok büyük bir kavga ettik ve kavgada söylediğim sözler için beni bir türlü affetmiyor. Ne yaptıysam kendimi affettiremedim. Benden ayrıldı ama bende onsuz yapamıyorum. Hiçbir şekilde benimle barışmak istemiyor. Ben de en sonunda baktım olmuyor medyuma gitmeye karar verdim. Sevgilimle nasıl barışırız diye medyuma gittim ve geri getirme celbi yaptırmaya karar verdim. Geri getirme celbini yaptırdıktan sonra gerçekten kısa bir süre sonra sevgilim beni aradı ve bensiz yapamadığını söyledi. Kısa zaman sonra tekrar bir araya geldik ve barıştık. Hatta celb sayesinde suçsuz taraf ben oldum benden özür diledi. İyi ki bu celbi yaptırmışım. Celb sayesinde sevgilimle tekrar bir araya geldik ve mutlu bir birlikteliğimiz var.

Eşimle Nasıl İyi Geçiniriz

Büyüler tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanan işlemler içermektedir. Eskiden daha yoğun ve daha çok gündem de olan büyüler gün geçtikçe etkisini azaltmıştır. Eskiden büyücü olarak tanımlanan kişiler yoğun şekilde çalışırken günümüzde artık eskisi kadar talep olmasa da hala etkisini sürdürdüğü de bir gerçektir. Muhabbet büyüsü de geçmişten kalıcı izler taşıyan büyüler arasında yer alır.

Kocam Başka Kadına Gitti Nasıl Geri Getiririm

Eşini geri getirmekten başka çaresi de yoktur. Erkekler genel anlamda aldatmaya meilli kişiler olsa da her erkek bunu yapar demek yanlış olur. Fakat yapan bir kişi de nasıl bir psikolojiyle çocuklarını eşini bırakıp gider bunu anlamak zordur. Sonuç olarak zorunda olan kadınlar kocam başka kadına gitti nasıl geri getiririm diye çeşitli araştırmalara girerler. Bu durum ise aslında sonucu büyüye çıkmaktadır.

Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum

Bu yöntem uygulandıktan sonra birkaç hafta daha beklemeniz gerekebilir. Bu şekilde işlem birkaç ay sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Celb sayesinde artık sevdiğiniz kişinin de size karşı duyguları oluşmaya başlar.

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?

Sevdiğim adamda beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında günlük hayatlarında da amaçlarına ulaşmış olsalar bile hiçbir işleri yolunda gitmez. Bu yüzden mutlaka büyüden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim

Celb yöntemi de çok fazla  kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem tamamen dualar okunarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak da rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemini kullanırken mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz işlemi gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumlu bir sonuç alamayabilirsiniz.

Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner

Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemini kullandıktan sonra etkilerini görmeye başlayınca sevdiğiniz kişinin size geri döneceğini de göreceksiniz. Kısa zamanda sizi arayarak konuşmak isteyecektir. Sadece bu yöntemden sonuç alabilmek için gerçekten yürekten niyet etmelisiniz. Siz de sürekli olarak işlem etki edene kadar gece yatmadan önce niyetinizi tekrar etmelisiniz.

Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yaptırmaya kalkmamalısınız. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde tesir süresine dikkat ederlerse eğer hiçbir sorun yaşamazlar.

Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim

Ancak 90 gün süre bittikten sonra celbin etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu süre sonunda mutlaka işlem kişi üzerinde etkisini gösterir. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu şekilde de rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu işlem için gerçekten niyetinizin temiz olması gerekir.

Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum

Bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel duası okunarak celb işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra kişi belli bir zaman geçer ve amacına ulaşacaktır. İşlem uygulandıktan sonra beklenmesi gerekir

Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı

Bu büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat hiçbir şekilde hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Ayrıca çok büyük günaha girdiğiniz için de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır.

Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim

Sevgilimle nasıl evlenebilirim diyen kişiler bu celb yöntemini kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Bu yöntemi kullandığınız da büyüde olduğu gibi sürekli olarak yenileme işlemi yapmanıza da gerek yoktur. Bu işlemi bir kez yaptırmış olmanız yeterlidir. Bu şekilde direk işlemden sonuç alacaksınızdır.

Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım

Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım dediğimde medyum bana bu bağlama büyüsünü önerdi. Bu büyü sayesinde artık içim çok rahat. Biliyorum ki erkek arkadaşım artık benden başkası ile yapamaz. Gözü benden başkasını göremez. Bu bağlama büyüsünü yaptırmasaydım gerçekten kafayı yerdim. Şimdi rahat bir nefes aldım.

Sevdiğim Kadında Beni Sevsin

Mutlaka kuranı ve duaları çok iyi bilen bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de Sevdiğim kadında beni sevsin diye celb yaptırabilirsiniz. Bu şekilde celb işlemi uygulanır. Daha sonra sevdiğiniz kişinin hareketleri size karşı değişmeye başlayacaktır. Artık sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye başlar ve size olan duygularını en kısa zaman içerisinde size açacaktır.

Sevdiğimde Beni Sevsin

Medyuma gittiğiniz de büyü gene aynı şekilde uygulanacaktır. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde gene kişiler üzerinde etki etmeye devam edecektir. Sevdiğimde beni sevsin isteyen kişiler mutlaka tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır.

Erkek Arkadaşımla Evlenelim

Erkek arkadaşımla evlenelim diye celb yaptırdıktan sonra mutlaka birkaç ay sonra celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb işleminin yeniletilmesi için kişilerin mutlaka iyi bir hocaya gitmeleri gerekmektedir. İyi bir hoca dışında herhangi bir şekilde siz bu celb yöntemini uygulayamazsınız. Bu yöntem için mutlaka Kur’an’ı çok iyi bilen bir kişinin uygulaması gerekmektedir.

İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum

Bu işlerim yolunda gitsin diye büyü yöntemini kullanmak yerine dua edebilir ya da sorunun neden kaynaklandığını bularak çözüm üretebilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda büyü yöntemi ne kadar kolay gözükse de zararları da vardır. Büyü yaptırdığınız da üç harfliler size musallat olabilirler.

Kocam Evine Bağlansın

Kocam evine bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yöntemini kullanarak tehlike altına girmek istemiyorsa bağlama celbini kullanmayı denemektedirler. Bağlama celbi işlemi havas ilmi ve uygulamalarına dayanan bir işlemdir. Büyü işlemi yapılması riskli bir uygulamadır.

Sevdiğim Adamla Nişanlanalım

Sevdiğim adamla nişanlanalım düşüncesinde olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de evlenme büyüsünün tesir süresidir. Evlenme büyüsünün tesir süresi diğer büyülere göre farklı olmaktadır. Bu farklılığın sebebi hayatınızdaki kişiyle aranızın nasıl olduğundan ve ne kadar süredir birlikte olduğunuzdan kaynaklı bir durumdur.

Sevgilimle Aram Güzel Olsun

Sevgilimle aram güzel olsun, eşim ile aram iyi olsun diyorsanız yazımızı okumalısınız. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun var ise o sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf etmelisiniz. Eğer sorun sizden kaynaklıyor ve sevgilinizin haklı olduğu bir konu ise o sorunlu olan tarafınızı törpüleyebilirsiniz.

Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin

Kişiler genel olarak kız arkadaşım benden başkasını sevmesin, kocam benden başkasını sevmesin diyerek yaptırdıkları bilinmektedir. Aşk büyüsü yapımında kişiler kesinlikle yardım alınması gerekmektedir.

Taş Büyüsü ile Ayırma

Büyü yaparak başka bir kişinin kaderine müdahale etmiş olursunuz. Büyü yaptığınız veya yaptırdığınız kişinin bütün iradesini yok etmiş olursunuz. Ayrıca taş büyüsü ile ayırma işlemi kendi başına kötü niyetle yapılan bir büyü türüdür.

Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü

Zincir büyüsü ile çiftleri bağlama işlemi yapımı çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bozulması da çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü evde tek başınıza bozmaya kalkmamalısınız. Bu sizin için çok riskli bir yol olur. Büyüyü bozmaya çalışırken yapacağınız en küçük hata büyünün ters tepmesine ve size sıçramasına sebep olur.