Aşık Etme ve Sevgili Olma Büyüsü

Büyüler genel olarak kişilerin sevdiği insana ulaşarak onunla birlikte olmak için denedikleri yollardan biridir. Çok eski zamanlardan bu yana büyü yöntemleri halen kullanılmaktadır. Bu yüzden de çok fazla çeşitte büyü yöntemi vardır.

Aşık Etme ve Sevgili Olma Büyüsü
Büyüler
Büyüler genel olarak kişilerin sevdiği insana ulaşarak onunla birlikte olmak için denedikleri yollardan biridir. Çok eski zamanlardan bu yana büyü yöntemleri halen kullanılmaktadır. Bu yüzden de çok fazla çeşitte büyü yöntemi vardır.

Büyüler genel olarak kişilerin sevdiği insana ulaşarak onunla birlikte olmak için denedikleri yollardan biridir. Çok eski zamanlardan bu yana büyü yöntemleri halen kullanılmaktadır. Bu yüzden de çok fazla çeşitte büyü yöntemi vardır. Bu büyü yöntemlerinin yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyallere göre de büyünün kişi üzerindeki tesir süresi farklılık göstermektedir. Aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu büyü kişinin duygularını tamamen değiştirir ve size karşı bir şeyler hissetmesini sağlar. Güçlü etkileri olan bir büyü olduğu için de mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Fakat dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır. Bu yüzden doğal yöntemlerle sevdiğiniz insan ile birlikte olmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Aşık Etme Büyüsünü Muskaya Yazma

Medyumlar genelde büyülerin gücü daha tesirli olsun diye muskaya yazma yöntemini çok sık kullanmaktadırlar. Bu yöntem ile kişi daha hızlı bir şekilde büyünün tesiri altına girer ve kişi kısa sürede size gelecektir. Bu yöntemde sadece dikkat edilmesi gereken konu muskanın saklanmasıdır. Muska mutlaka kişinin evinde kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yere saklanmalıdır. Ancak bu şekilde büyünün etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde görülür. Aksi taktirde büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır ve kişi de büyünün etkisi altından çıkacaktır. Aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle ilgili hayaller kurar. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da yoğunlaşacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size gelecektir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık kendi normal davranışlarına geri döner. Bu yüzden de kişi sizi kısa sürede terk edecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Bu yüzden aşık etme büyüsü için gene medyuma gidilerek bir muska daha yazdırılması gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sürekli olarak sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Sadece büyünün  tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz.

İnsanlar doğal yöntemleri kullanarak sevdikleri kişi ile birlikte olamadıklarında genelde büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyü kişinin iradesini kullanmasını engeller ve duygularına bu şekilde hükmedebilir, onu yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayarak, onunla birlikte olabilirsiniz. Büyü yöntemi çok güçlü ve tehlikeli olduğu için kesinlikle kendiniz büyü yapmaya kalkmamalısınız. Kişi kendisi büyü yapmaya kalktığında yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka bu tarz kuvvetli büyülerin medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Sevgili olma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de artık size karşı duyguları olacaktır.

Başka Adıyla Sevgili Olma Büyüsüdür!

Sevgili olma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişi üzerine bir muska yazılır. Bu muska o kadar kuvvetlidir ki kısa sürede kişinin büyü etkisine girmesi sağlanır. Büyü tamamlandıktan sonra muskanın kişinin evinde gizli bir yere saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska herhangi bir şekilde açılmamalı ve ya kaybolmamalıdır. Aksi bir durumda ise büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka çok iyi bir şekilde gizlenmelidir. Sevgili olma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi hareket edecek ve sürekli olarak büyünün etkisi ile sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyünün mutlaka kişi üzerinde sürekli etkili olması gerekir. Ancak bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Sevgili Olma Büyüsü Tesir Süresi

Sevgili olma büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresine çok dikkat edilmelidir. Tesir süresi sona erdiğinde büyünün tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklar ile mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini kişi üzerine göstermeye devam eder. Sevgili olma büyüsü tesir süresinin yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilmesi ve aynı büyü işlemlerinin tekrar edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde kişinin sizi uzun süreli olarak sevmesini sağlayabilirsiniz. Kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize devam edebilirsiniz. Aşk büyüsü bu şekilde kişi üzerinde tesirin sürdürür, sadece büyünün devamlılığı için yeniletilmesi gerekmektedir.

Aşık etme büyüsü sonrasında sevgili olma büyüsü olarak da düşünülebilir. Bir insanı kendinize aşık eder ve sevgili olursunuz. Bu evli çiftler için de aynı işlemektedir.

Aşık etme büyüsü yaptırmak çoğu zaman ak büyü sınıfında kabul edilmektedir. Ancak her ne kadar iyimser bir büyü olsa da dinimizce haram olan günah olan süreçlerden birisidir. Bu nedenle elinizden geldiği kadar büyü ve çeşitlerini yaptırmadan aşık etmeyi başarmanız tavsiye edilir. Büyülerin gizli ilimle yapılmasından dolayı çeşitli riskleri bulunmaktadır.

Aşık olduğunuz bir insanın size kendi iç güdüsüyle aşık olmasını sağlamak, büyünün etkisi ile önce aşık eder sonra da kendinizi sevdirirsiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN