Aşk Büyüsü Belirtileri

En çok uygulanan büyü çeşitlerinden birisi olan aşk büyüsü belirtileri insanlar tarafından bir hayli merak edilen konulardan birisidir. Bu yazımızda aşk büyüsünün en güçlü belirtilerini öğrenmeniz mümkündür.

PAYLAŞ

Sayfamızda bulunan diğer aşk büyüsü çeşitleri arasında aşk büyüsü belirtileri adı altında birçok alt başlıklarla sizleri bilgilendirdiğimiz olmuştur. Ancak tek çatı altında aşk büyüsünün ortaya çıkardığı belirtiler ve etkileri toplamak istediğimiz için bu başlığımızı da paylaşmak istedik. Malumunuz aşk büyüsünün çok çeşitli olması beraberinde çeşidine göre belirtisinde de değişkenlikler göstermektedir. Genel olarak kaleme aldığımız detaylarda aşk büyüsüne maruz kalmış bir kişi kolaylıkla üzerinde aşk büyüsü olduğunu anlayabilir. Ancak çeşitli psikolojik rahatsızlıklar ile aşk büyüsü belirtileri benzerlik gösterebilmektedir. Bu kapsamda her yaşadığınız sorun bir aşk büyüsü belirtisi olmayabilir. Bu nedenle önceliğiniz her daim psikiyatr desteği almak olmalıdır. Sonraki aşamalarda uzman medyumlardan destek almanız gerekebilir.

Hangi Aşk Büyüsü Belirtisi Daha Çabuk Anlaşılır?

Her yazımızda anlattığımız ve dile getirdiğimiz üzere aşk büyüsünün çok fazla çeşidinin olduğuna değinmiştik. Aşk büyülerinin çeşitli olmasından dolayı belirtileri de birbirinden farklılık gösterebilmektedir.  Başlıkta belirttiğimiz hangi aşk büyüsünün belirtileri daha çabuk anlaşılır sorusuna rağbet gören büyüleri örnek göstererek ne demek istediğimizi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Mesela; çok nadir uygulanan mum büyüsü ile aşık etme belirtilerini basit bir şekilde anlamanız pek mümkün olmaz. Ancak çok fazla yapılan ve uygulanan canbar aşk büyüsü belirtileri kendisini çok rahat bir şekilde belli edebilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yazımızın devamında anlatacak olduğumuz aşk büyüsü belirtileri en çok revaçta olan aşk büyülerinin belirtileri üzerine olacaktır.

Aşk Büyüsünde En Çok Görülen Belirti

Aşk konusunda kendinize bir sınırlama getirdiyseniz, şimdi aşk zamanı değil benim daha önemli süreçlerim var dediğiniz dönemlerde hiç ummadık zamanda, hiç beklenmedik bir kişiye karşı hislerinize engel olamadığınız bir durum söz konusu olursa bu konu aşk büyüsünün en belirgin belirtileri arasındadır. Asla olmaz dediğiniz, imkansız dediğiniz bir kişiye karşı ani gelişen süreçle birlikte gönül vermeniz, aşık olmanız bir aşk büyüsü belirtisidir.

Büyü çeşitlerine göz attığımız zaman en çok aşk büyülerine rağbet olduğunu kolaylıkla anlayabilirsiniz. Yani aşk büyüleri diğer büyülere göre daha fazla yapılan uygulamalardan birisidir. Hiç ummadığınız bir anda birisi tarafından aşk büyüsüne maruz bırakılmış olabilirsiniz. Bu durumun karşısında ise çaresiz bir şekilde aşık olmayı bekleyen, aşık olmak için yanıp tutuşan bir insan haline gelebilirsiniz. Sürekli birisini düşünmek, onsuz asla olmaz demek, onunla yan yana olmak, rüyanızda bile onu görmek, onu gördüğünüzde heyecanlanmak gibi belirtiler aşk büyüsü belirtileri arasında en çok görülenlerden bazılarıdır.

Aşk Büyüsüne Maruz Kalmış Kimsede Belirtiler

Normal bir yaşam sürerken hiç beklenmedik bir anda birisine karşı ilgi duymak aşk büyüsü belirtileri arasındadır.

Kendinize vakit ayırdığınız dönemlerde sürekli aşk büyüsü yaptıran kişiyi düşünme özellikle gece yatmadan önce başınızı yastığa koyduğunuz andan itibaren o kişiyi düşünmeye başlamanız, o kişiyi düşünerek uyumanız bir aşk büyüsü belirtisidir.

Sabahları yatağınızdan ilk gözlerinizi açtığınız andan itibaren içinize bir heyecan dolması ve o kişiyi görmek için heyecanla yatağınızdan kalkmanız gibi…

Kafanızdaki kişi nedeniyle diğer işlere tam odaklanamıyor olmanız. Hatta etrafınızdaki insanlardan ‘’ aşık mısın ‘’ terimlerini duymaya başlarsınız.

Aşk büyüsüne maruz kalmadan önce diğer ilgi duyduğunuz şeyleri bir kenara bırakarak asosyal bir kişi haline bürünmeniz de en belirgin aşk büyüsü belirtileri arasındadır.

Size Aşk Büyüsünü Kim Nasıl Yaptırmış Olabilir?

Birçok kişi büyülerin varlığına inanmıyor olabilir. Ancak Müslüman bir kişinin Kuran-ı Kerim surelerine, ayetlerine baktığı zaman büyülerin gerçekten var olduğuna kolaylıkla inanabilir. Bunun için sadece islam dinine mensup olmaya gerek yoktur. Diğer dinlerin kutsal kitaplarında da büyülerin var olduğu açıkça belli edilmektedir. Ayrıca tüm din kitaplarında büyülerin yapılmaması, yaptırılmaması gerektiği de vurgulanmaktadır. Bu nedenle aşk büyüsü size yapılmış mı, kim tarafından yapılmış veya yaşadığınız belirtiler bir aşk büyüsünü işaret ediyor ise bunu anlamak, bilmek, öğrenmek için medyum desteği almak şarttır.

Büyüye maruz kalmak için büyü süreçlerinde bulunmanıza gerek yoktur. Hiç beklemediğiniz ummadığınız bir kişi tarafından seviliyor, ilgi duyulan birisi olabilirsiniz. Bu kişi medyumlardan destek alarak sizin düşüncelerinizi, fikirlerinizi değiştirmek için büyü yaptırmış olabilir. Bu nedenle size kimin aşk büyüsü yaptırdığını anlamanız pek mümkün değildir. Ancak yukarıdaki paragraflarda anlatmış olduğumuz genel aşk büyüsü belirtileri üzerine odaklanarak sizde büyü olup olmadığını az çok tahmin edebilirsiniz.

Hangi Aşk Büyüsüne Maruz Kalmış Olabilirsiniz?

Kadim büyü kitaplarında aşk büyülerinin çok fazla çeşidinin bulunduğu anlatılmaktadır. Canbar aşk büyüsü, fotoğrafa okunan aşk büyüsü, kaşıkla aşk büyüsü, nohutla aşk büyüsü gibi daha onlarca, yüzlerce çeşidi olan aşk büyülerinin çeşitlerinden hangisine maruz kaldığınızı siz anlayamazsınız. Medyum desteği alarak bunu anlamak mümkündür.

Aşk Büyüsü Belirtileri Taşıyorum Ne Yapmam Gerekir?

Aşk büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız eğer ve bu durumdan rahatsızsanız öncelikle Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerden korunmak ve kurtulmak için anlatılan dualara, surelere, ayetlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Eğer işin içinden hala çıkamadıysanız ve bu durum sizi rahatsız ediyor ise profesyonel bir medyum desteğine ihtiyacınız var demektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Hüsnü | 22 Aralık 2019 13:43

    0 553 371 89 94 bende arıyordum başka sitede buldum numarasını sizinle de paylaşmak istedim

  • İsmet | 16 Aralık 2019 23:12

    bana versene Medyum Burak hocanın telefon numarasını.

  • İmdat | 15 Aralık 2019 22:40

    Aşk büyüsü belirtisi yaşayan birisi olarak bir arkadaşımın önerisi üzerine medyum Burak hocaya telefon ettim. Çok hızlı bir şekilde bir kıza aşık oldum işin aslını araştırdığımda üzerime harmura aşk celbi yaptırdığını öğrendim. Aşk büyüsü belirtileri ile aynıymış ama günah olmayan bir işlemden ibaretmiş. Şİmdi iyiki de yapılmış bana çok mutluyum. Bu arada arkadaşım medyum Burak hocaya yaptırmış telefon numarasını isteyene verebilirim.

BUNLARA DA BAKIN