Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar ilk olarak aşk büyüsü hakkında detaylara daha fazla sahip olmak istemektedirler. Bizler de bu yazımızda aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır gibi suallere cevaplar vermek adına geniş kapsamlı bir araştırma içerisine girdik ve web sitelerindeki anlatımlar arasında doğru bilgileri ayıklayarak sizlere tek çatı altında bildirmek istedik.

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?
Büyüler
Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar ilk olarak aşk büyüsü hakkında detaylara daha fazla sahip olmak istemektedirler. Bizler de bu yazımızda aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır gibi suallere cevaplar vermek adına geniş kapsamlı bir araştırma içerisine girdik ve web sitelerindeki anlatımlar arasında doğru bilgileri ayıklayarak sizlere tek çatı altında bildirmek istedik.

Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar ilk olarak aşk büyüsü hakkında detaylara daha fazla sahip olmak istemektedirler. Bizler de bu yazımızda aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır gibi suallere cevaplar vermek adına geniş kapsamlı bir araştırma içerisine girdik ve web sitelerindeki anlatımlar arasında doğru bilgileri ayıklayarak sizlere tek çatı altında bildirmek istedik. Paylaşımımız her ne kadar aşk büyüsü nasıl yapılır şeklinde olsa da bu yazımızda aşk büyüsü tarifine rastlamanız pek mümkün değildir. Sadece büyünün nasıl işlediğini, hangi malzemeler kullanıldığını veya kaç günde yapılabildiğini, kaç günde tesir edeceğini, aşk büyüsü belirtileri ve etkilerine değineceğiz.

Aşk Büyüsü Nedir?

‘’ Aşk büyüsü ‘’ kelime anlamından ne olduğunu çok rahat tahmin edebilirsiniz. Bir insanı kendinize aşık etmek için yapılmaktadır. Ancak karşınızdaki kişi sizin sevgiliniz, ayrıldığınız sevgiliniz, eşiniz ve bir dönem aşk yaşadığınız insanlar üzerine yapılmaktadır. Hiçbir şekilde hiç tanımadığınız, yolda gördüğünüz veya muhabbet etmediğiniz bir insanı bu büyü ile aşık edersiniz mantığı taşımaz. Bu konu birçok web sitesinde anlatılmamaktadır. Hatta hiç tanımadığınız birisini aşık edebilirsiniz gibi anlatımlar olsa da bu doğru bilinen yanlışların başında gelmektedir.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarına göz attığımız zaman aşk büyülerine çok geniş yer ayrıldığına tanıklık oluyoruz. Hatta kadim büyü kitapları haricinde büyü anlatımlarına yer verilen çeşitli sosyal medya sitelerinde dahi çok fazla aşk büyüsü çeşidine yer verilmektedir. Aşk büyüleri genel olarak birçok malzeme kullanılarak yapılabilmektedir. Örneğin; mum kullanılarak aşık etme büyüsü yapılabildiği gibi çok tercih edilen Canbar aşk büyüsü, kaşıkla yapılan aşk büyüsü gibi daha birçok malzeme ile elde edilebilen bir büyüdür. Burada dikkat edilecek olan konu ise 7 günde etkili aşk büyüsü, 3 günde etkili aşk büyüsü, kesin tutan aşk büyüsü veya kuvvetli aşk büyüsü gibi süreçlerle yakından ilgilenmenizde fayda olacaktır.

Aşk büyüsü çeşitleri fazla olsa da sizin hangi aşk büyüsünü yaptıracağınızın kararını siz değil aksine danışmanlık hizmeti veren medyumun karar vermesiyle olmaktadır. Bugün herhangi bir web sitesinde şöyle yapılan aşk büyüsü, böyle yapılan aşk büyüsü gibi anlatımlar vardır. Dememiz o ki siz aşk büyüsü çeşitleri arasından tercih yapamazsınız. Yaşamış olduğunuz aşk problemini medyuma anlatmanız durumunda medyum size göre en uygun aşk büyüsü çeşidini anlatacak ve onay vermeniz durumunda uygulayacaktır.

Aşık olmak, bir insanı sevmek, mutlu olmak, bir insanla hayatınızı birleştirmek ve evlenmek gibi bir mesele insanoğlunun doğasında vardır. Nasıl bir ağaç ilk baharda çiçek açıp meyve veriyorsa ağacın doğaya aşık olduğu gibi insanlar da yalnızlıklarını paylaşabileceği bir insana ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle aşk büyüsü çok önemlidir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını almanızın nedeni kendim yapabilir miyim diyeyse eğer bu konuda size çok iyi bir haberimiz var diyemeyiz. Çünkü kadim büyü kitaplarında aşk büyülerinin riskleri olduğu anlatılmaktadır. Hatta büyü denildiği zaman öncelik günah olduğu ve dinimizce yapılması kesin dille yasaklanmış süreçler olduğunu göreceksiniz. Hatta Kuran-ı Kerim ayetlerinde büyülerin nasıl bozulacağına, nasıl korunabileceğinize dair dualara yer verilmektedir. Bu nedenle aşk büyüsü yapma gibi bir niyetiniz varsa bu niyetinizi bir an evvel sonlandırmalısınız. Çünkü aşk büyüsü profesyonel medyum kişiler tarafından yapılabilmektedir.

Hiçbir medyum aşk büyüsünü adım adım size nasıl yapılacağını anlatmaz. Bu gibi büyülerin yapılma zamanlaması olabilir, tılsımlı sözlerin söylenmesi, vefk oluşturulması, gece veya gündüz herhangi bir saat diliminde yapılabiliyor olması gibi çeşitli türleri vardır. Özellikle sizlere önerimiz aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna almak istediğiniz cevap sadece süreçleri olmalıdır.

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Aşk büyüsünü iki kalemde ele almak gerekir. Birincisi siz eşinize veya sevgilinize size daha çok aşık olsun diye yaptırmak isteyebilirsiniz. Büyüye maruz kalacak olan kişinin büyüden haberi olabilir ve bu süreç rahmanidir yani günah değildir. Ancak evli olan birisine, sevgili olan birisine veya nişanlı olan birisine aşk büyüsü yaptırarak eşinden, sevgilisinden ayrılsın ve bana aşık olsun diye yaptırmanız kara büyüdür. Bu türde bir niyetle yapılacak olan büyünün çok fazla riskleri de olabilmektedir. Çok etkili olması için medyumun profesyonelliği de çok önemlidir.

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Kişisel olarak aşk büyüsü nasıl bozulur sorusuna almak istediğiniz cevap maalesef sizin yapabileceğiniz bir süreç değildir. Mutlak suretle aşk büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız eğer aşk büyüsü belirtilerini iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir. Üzerinizdeki belirtilerle birlikte medyuma anlatacaklarınız çok önemlidir. Medyumlar genelde kendilerine başvuran kişilere rabıta ismi verilen büyü bakımı yapmaktadır. Bu büyü bakımında hangi aşk büyüsüne maruz kaldığınızı görebilmektedirler. Daha sonrasında nasıl bozulacağına dair bilgileri sizinle paylaşır ve sizin onay vermeniz durumunda bozma sürecine geçilmektedir. Bu gibi aşk büyülerinin bozulup, bozulmadığını ancak siz anlayabilirsiniz. Hal ve hareketleriniz, düşünceleriniz, fikirleriniz çok ciddi anlamda değişmeye başlar.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • nilgün | 23 Mayıs 2020 19:59

    Ben medyum burak hocaya hamalı yaptırmak istiyorum ama numarsını verir misiniz benm de sevdiğim bi adam var ama bir türlü bir araya gelemiyoruz sürekli olarak engeller çıkıyo karşımıza ne zaman ona ulaşmak istemesem bi engel oluyo bne yoruldum artık bu durumdan sevdiğime kavuşup onunla mutlu bi yuvam olsun istiyorum artık gerçeten bana yardım ederseniz çok sevinirim medyum burakın numarasını vermeniz yeterli olur ben kendisi ile iletişime geçerim hamaylı yaptırmak istiyorum zaten daha önce de bilgim var bu konuda kendisi bana bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim inş artık bende sevdiğim kişiyle mutlu bi şekilde hayatıma bakarım allahım inş lütfen bana bi yardımcı olun

  • aşık kız | 16 Mayıs 2020 21:58

    Arkadaşlar ask büyüsünü sakın evde yapmaya kalkmayın ben bi sayfada okudum nasıl yapılacağını anlatmışlar yemin ederim kafayı sıyırdım bana üç harfliler göründü pişman oldum yaptırdığıma sonra kendi kendine geçti düzeldi psikolojim alt üst oldu ben eski çıktığım erkek arkadaşımı biraz kızdırmıştım benden soğuyup uzaklaşmıştı ona karşı aşk büyüsü yapmaya calısyım geri gelsin diye ama olmamıştı bir iki ay önce medyum burak hocaya aşk hamaylı çalışması yaptırdım o da dedi bana niye sen büyü yapmaya kalktın diye okumadan araştırmadan yapmayın sakın aşk ile ilgili sorunuzuu çözmek istiyorsanız medyum burak hocanın telefonunu vereyim arayın hamaylı yaptırın derim.

BUNLARA DA BAKIN