Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü nedir, Aşk büyüsü kimlere yapılır, aşk büyüsü belirtileri nelerdir gibi aşk büyüsü hakkında merak edilen her şeyi bulabilirsiniz.

PAYLAŞ

Aşk bilindiği üzere insanların duygularına karşı pek fazla hakim olamadıkları konulardan birisidir. Bu başlığımızda sizlere aşk büyüsü nasıl yapılır dahil olmak üzere birçok bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşk hayatında çoğunlukla insanların istedikleri gibi gitmeyen aşk hikayeleri çoğu zaman mutsuzluk, stres, üzüntü gibi sebeplere neden olmaktadır. Aşkı konu alan herhangi bir sebepten dolayı mutsuz ve üzüntülü olduğunuz dönemlerde çözümü doğal yollarla sağlayamadıysanız eğer aşk büyüsü sizlere yardımcı olabilir. Emin olabilirsiniz ki doğru bir hoca tarafından aşk büyüsü yapılır ise mutsuzluklarınızı bir kenara bırakmanız an meselesi olabilir. Aşk büyüsü sadece ‘’ büyü ‘’ adı altında lanse ediliyor olsa da çeşitli işlemlerle de ele alınarak yapılabiliyor. Mesela harmura aşk celbi, aşk tılsımı gibi süreçlerde aslında büyü kadar etkili olup gerçekte bir büyü çalışması değildir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık olan bir kişi karşı taraftan beklentisini alamadığı zaman istemeden de olsa bir üzüntü içerisine girebiliyor. Her iki kişi de eğer birbirlerini seviyorlarsa veya aşıksalar birbirlerine onları mutsuz eden, strese sokan bir durum ile iç içe olabilmektedir. Mesela aileler birbirlerini seven kişilerin birbirlerinden uzaklaşması konusunda bir baskı kurabiliyor. Tam olarak aşk büyüsü bu gibi olumsuz durumlarda devreye girer ve tüm olumsuzlukları ortadan kaldırabilme gücüne sahiptir.

Çok uzun yıllardır belki de insanlık tarihi kadar eski olan ve hala günümüzde kullanılan aşk büyüleri aralarında çeşitlere ayrılmaktadır. Hangi malzeme ile yapılırsa yapılsın yapılma aşamaları birbirinden farklılık gösteriyor olsa da aşk büyüsü doğru bir hoca tarafından ele alınarak yapılırsa başarıya ulaşmak çok uzun sürmez. Kısa bir süre içerisinde aşk ile ilgili problemlerinizi rafa kaldıracak kadar güçlü olmasının yanı sıra kişileri ayırmak isteyenler başta olmak üzere birlikte olmalarına rıza göstermeyen kişiler bile kendi istekleri ile aşık olan kişilere empati kurarak yaklaşmaya başlamaktadırlar. Peki, aşk büyüsü nasıl yapılır?

Aşk Büyüsü İçin Güven Veren Medyumlar

Şuan itibari ile burada paylaşmış olduğumuz aşk büyüsü adlı içeriğimizi okuduğunuza göre muhtemelen sevgi ve aşk konulu bir soruna çözüm arayışı içerisindesiniz. İnternet üzerinde o kadar çok aşk büyüsü yapan medyumlar ile karşılaşabiliyorsunuz ki her birinin içeriğini okuduğunuz zaman ikna edici bir yazıyla karşılaşmanız an meselesi oluyor. Aşk büyüsü yapan birçok medyumla karşılaşabilirsiniz. Ancak aralarından alanında uzman bir medyum hocayı bulmanız, size güven vermesi ve daha önce kimseyi mağdur etmemiş olması çok önemlidir. Aşk büyüsü için güven veren medyumlar her daim önceliğiniz olmalıdır.

Doğru Tercih Doğru Çözüm Getirir

Aşk büyüsü yapacak olan bir medyumu doğru seçmeniz beraberinde size doğru bir çözüm getirerek size mutluluğu sağlar. Ancak alanında uzman olmayan veya kendisini medyum hoca olarak tanıtan kişilerle birlikte aşk büyüsü çalışması yaptırmanız demek negatif sorunlar ortaya çıkarabilir. Büyüler risk teşkil eden bir süreçtir. Bu riskleri göze almamak adına gerçekten alanında profesyonel bir medyum hoca ile çalışmak hem psikolojik hem de fiziksel olarak sizleri rahatlatacaktır. Bir aşk büyüsünün geri tepmesi demek gerçekten insanlar açısından ciddi zararlar ortaya çıkarabilir. Vergi levhası olan bir medyum, sizlere referans gösterecek bir medyum ve önceliği kişilerin hassasiyeti olan konuya özen göstererek can kulağı ile kişiyi dinlemesi çok önemlidir ve bu hususlara dikkat edilmesinde fayda vardır. Peki, aşk kimlere yapılır?

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır?

Öncelikle aşk büyüsü çok tesirli bir büyüdür. Eşinize, sevgilinize, kız arkadaşınıza yapılabilmektedir. Özellikle karşılıksız aşk yaşayan kişilerin, eşler arasında yaşanan problemlerde ilk günkü gibi birbirlerine aşık olmasını sağladığı için aşk büyüsü tercih edilmektedir. Aşk büyüsünün amacına göz attığımız zaman ikili aşk ilişkilerinde mutluluğu getirdiği gözlemlenmektedir. İnsanların bilinçaltına iyimser bir şekilde düşünce yerleştirilerek elde edilmektedir. Her şeyin daha güzel olacağı, mutlu olacağı benimsenmektedir.

Karşınızdaki kişiye kendinizi sevdirmek ve aşık etmek için yapılan aşk büyüsü uzun süreli hatta bir ömür boyu problemsiz bir şekilde aşk hayatının oluşması amaçlanmaktadır. Mutlu olmak istediğiniz insanla bir araya gelerek gönül ilişkisini birleştirmek ve mutlu olmak maksadıyla aşk büyüleri yapılabiliyor.

Aşk Büyüsünün Etkisi Ne Zamana Kadar Sürüyor?

Öncelikle aşk büyüsü başta olmak üzere diğer tüm büyülerin ömür boyu sürecek bir yapısı olacak diye bir kural yoktur. Bu kapsamda aşk büyüsü en kırılgan büyülerden birisidir. Kişinin ya da kişilerin en ufak bir yanlışında aşk büyüsü bozulabilmektedir. Örneğin; siz bir erkeksiniz ve eşinize karşı aşk büyüsü yaparak onun sizi daha çok sevmesini sağladınız. Büyü etkisini gösterdi ve birlikte gayet mutlusunuz ancak eşinizi aldatmanız gibi olumsuzluklarda büyü etkisini tamamen kaybeder. Bu büyülerin bozulması tamamen sizin elinizde olan bir şeydir. Ancak genele bakıldığı zaman aşk büyüsü büyünün verdiği etkiyle uzun süre devam etmektedir.

Aşk Büyüsünün Belirtileri Olur mu?

Aşk büyüsü en çok merak edilen büyü süreçlerinden birisi olduğu için aşk büyüsü belirtileri de insanlar tarafından ilgiyle merak ediliyor. Eğer birisi eşinize, sevgilinize aşk büyüsü yaptırdıysa şu belirtiler göz ardı edilmemelidir.

 • Birlikteliğiniz süper denilecek kadar iyiyken birden bire aşık olduğunuz kişi sizden soğuduysa;
 • Aranızda hem ruhsal hem de fiziksel bir uzaklaşma meydana geldiyse;
 • Aşık olduğu kişinin yanında kendisini mutlu hissediyor ve zamanını her daim onun yanında geçirmek istiyorsa;
 • Kişiye büyü öncesinde nefret beslerken birden bire onun yanında huzurlu olduğunu dile getiriyorsa;
 • Bu kişiden başkasını gözü görmüyorsa sizi tersliyor sizden uzaklaşıyorsa;

Yukarıdaki nedenler sadece bir kaçıdır. Bu gibi sebeplerden dolayı kişi aşk büyüsüne maruz bırakılmış olabilir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 7

 • Bekir | 15 Mayıs 2020 20:26

  Merhaba arkadaşlar ben kısa süre önce Medyum burak hoca ile aşk büyüsü hakkında iletişime geçtim fakat kendisi büyü yapmadığını söyledi. Büyünün günah olduğunu ve banada bulaşmamam gerektiğini söyledi. Bunun yerine aşk celbi önerisinde bulundu ve sevdiğim kız arkadaşımın kız kardeşiydi. Şükür aşk celbi gerçekleşti ve şuan nişanlıyız. Ben o kadar olumsuz vakaydım ki ben bile sevdiğime kavuştuysam herkes Burak hocaya ulaşmalı. İşlem süresi 22 gün de tam anlamıyla sonuç verdi. Bilginiz olsun arkadaşlar on numara bir medyum teşekkürler burak hocam..

 • gülden ak | 08 Eylül 2019 22:18

  herkese merhaba diyorum. Ben kocamla tanıştıktan sonra kısa bir sürede düğün yaptık ve evlendik. 1 yıllık tanışmışlığımız olmasına rağmen birbirimize çok bağlandık. Herkesin dilinde biz vardık. Ailem, yakın çevrem hep bizi taktir ediyordu ama 2 aydır kocam benden soğumaya başladı. Sanki evli değiliz de iki düşman gibiydik ben her defasında yaptıkları davranışları alttan almama rağmen düzelir diye bekledim ama olmadı. Sonra araştırdım aşk celbi yaptırdım şimdi düzeldi. Buradan medyum Burak hocaya sonsuz teşekkür ediyorum. evliliğimi, yuvamı kurtardım.

 • songül demir | 06 Eylül 2019 23:30

  medyum Burak hocayı aramaktan çekiniyordum ama kendime güvenimi toplayıp aradım. O kadar iyi bir dinleyici ki tüm sorunlarımı 1 saat boyunca dinledi. Kısmetse aşk celbi yaptırdım inşallah güzel şeyler olacak hayatımda. Sizde aramaktan çekinmeyin.

 • refik ayyıldız | 06 Eylül 2019 23:09

  şimdi arkadaşlar size bişey sorucam tam olarak doğru mu anladım benim durumuma göre cevaplayın. Şimdi ben bir kıza aşık oldum. Kız marketin birisinde kasiyer olarak çalışıyor. Yalandan marketten alışveriş yapıp muhabbet etmeye çalışıyorum. Hatta geçen gün çikolata aldım kasada ona bıraktım teşekkür etti. Ama aşk, meşk yönünden etkilendiğini zannetmiyorum. Bu aşk büyüsünü yaptırsam sizce bana aşık olur mu? Lütfen bu sorumu cevaplayın.

 • akile | 01 Eylül 2019 19:57

  ben de medyum Burak hocayı tavsiye ediyorum. Sevgilimle ayrılmak üzereyken aşk tılsımı yaptırmıştım. Çok faydasını gördüm. Şuan lazım değilse bile ileride mutlaka lazım olacaktır. en azından telefon numarasını telefon rehberinize kayıt edin. Belki de bir tanıdığınıza lazım olur. Aşk, meşk, gönül işlerinde etkişi şeyler yapıyor.

 • HÜVEYDA | 29 Ağustos 2019 21:38

  BEN MEDYUM BURAK HOCAYA AŞK BÜYÜSÜ DEĞİL DE '' HARMURA AŞK CELBİ '' YAPTIRMIŞTIM. SİZE DE TAVSİYE EDİYORUM. MEDYUM BURAK HOCANIN TELEFON NUMARASINI VEREYİM SİZE TEREDDÜTSÜZ YAPTIRMANIZI ÖNERİYORUM. 0 553 371 89 94 BU TELEFON NUMARASI.

 • sadettin | 28 Ağustos 2019 22:35

  aşk büyüsü yaptırabileceğim birisini arıyorum. Bu sayfadaki medyuma yakın zamanda aşk büyüsü yaptırmış olan kimse var mı? Önerilerinizle birlikte telefon numarası da varsa medyumun verebilirseniz çok sevinirim.

BUNLARA DA BAKIN