At Nalı Büyüsü

At nalı büyüsünü icra etmek herkesin basit bir şekilde yapabileceği büyü çeşidi değildir. Nasıl yapılacağına dair anlatımlara denk gelmek basit olsa da gerçek bilgilere ulaşmak ise neredeyse imkansızdır. Medyum kişiler tarafından belirli günlerde, belirli zaman aralıklarında elde edilen, elde edilirken de tılsımlı sözcükler, okunacak olan esmalar sadece medyumun bileceği süreçlerden birisidir.

PAYLAŞ

At Nalıyla Yapılan Büyü

En güçlü büyülerden birisi de hiç şüphesiz at nalı büyüsüdür. Hafife alınacak bir büyü çeşidi olmadığı için mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından ele alınarak icra edilmesi gerekir. İnternetten veya çeşitli kaynaklardan at nalı büyüsü nasıl yapılır adı altında açılmış olan paylaşımların gerçeği yansıtmadığının altını çizmek isteriz. Tek başınıza veya işin ehli olmayan birkaç kişi bir araya gelerek yapabileceğiniz bir büyü olmadığı için bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tavsiyemiz bu büyüye hiç bulaşmamanızdan yanadır.  At nalı büyüsünün amacının ne olduğuna değinmeden önce altını çizerek belirtmek isteriz ki böylesine bir büyüyü biz yapmıyoruz. Nasıl yapıldığı, at nalı büyüsü belirtileri ve bozulması gibi işlemler bizim süreçlerimiz arasında değildir. Burada paylaşılan bilgiler alıntı olmakla beraber gereksiz bilgilerden arındırılmış temiz bir anlatım için paylaşılmaktadır.

At Nalı Büyüsü Ne İçin Yaptırılır?

Bu büyünün temel amacı ‘’ koruma ‘’ olarak bilinmelidir. Özellikle nazara gelen kişilerin veya nazara gelmemek adına yaptırabilecekleri bir büyüdür. Kişi kendisini korumak, yakınını korumak veya sevdiğini kem gözlerden sakınmak için at nalı büyüsü yaptırabilmektedir.

At Nalı Büyüsü Nedir?

Nazar büyüsü olarak da telaffuz edildiği bilinmektedir. Kadim büyü kitaplarında da at nalı büyüsünün nazardan korunmak için yaptırılacağı anlatılmaktadır. Ancak bazı internet kaynaklarında aşık etme büyüsü, bağlama büyüsü olarak da anlatılıyor olması gereksiz bir bilgi olarak insanlara yansıtılmaktadır. At nalı büyüsüyle sadece nazardan korunmak, üzerinizdeki nazarı atmak için gibi nedenlerle yapılmaktadır.

At Nalı Büyüsünün Gücü Nasıldır?

En etkili ve en tesirli büyü türleri arasında yer almaktadır. İşin uzmanına yaptırılması durumunda pozitif etkisinin olacağından şüpheniz olmasın. Güçlü bir büyü olmasından dolayı etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterir. Ancak herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir kuralı yoktur.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsünü icra etmek herkesin basit bir şekilde yapabileceği büyü çeşidi değildir. Nasıl yapılacağına dair anlatımlara denk gelmek basit olsa da gerçek bilgilere ulaşmak ise neredeyse imkansızdır. Medyum kişiler tarafından belirli günlerde, belirli zaman aralıklarında elde edilen, elde edilirken de tılsımlı sözcükler, okunacak olan esmalar sadece medyumun bileceği süreçlerden birisidir. Her medyum bu büyüyü yapabilecek diye bir kural asla yoktur. Gerçekten işinin ehli bir medyumdan destek alınması gerekir. Olur da, at nalı büyüsü yaptırmaya karar verirseniz çalışma yaptıracağının medyumdan daha önceki çalışmaları hakkında bilgi almayı, mümkünse referans göstermesini talep ediniz. At nalı büyüsü yanlış yapılırsa eğer tüm uğursuzlukları da üzerinize alacağınızı bilmenizi isteriz. Çeşitli aşamalarla gerçekten at nalı kullanılarak yapılacak olan bu büyü kişinin kapısına veya evinin yakınındaki toprağa gömülerek tutması beklenen bir büyüdür. Ancak at nalı büyüsü yapacak medyumu bulmak ise neredeyse imkansızdır.

At Nalı Başka Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

Bu büyünün asıl görevi nazardan korumak olsa da bazı medyumların at nalı ile aşık etme, bağlama yapma ve kişileri birbirinden soğutmak için yaptıkları karşımıza çıkmaktadır. Nitekim arama motorlarından yaptığımı araştırmalar bizi bu sonuca ulaştırıyor. Kısacası hem ak büyü olarak, hem de kara büyü olarak yapılabilmektedir.

At Nalı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bazı insanlar büyüler hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir. Nitekim birçoğumuz böyledir. Ancak her ne kadar büyülerden habersiz olsanız bile yakınınızdaki insanlar tarafından büyülere maruz bırakılabilmektesiniz. Büyüleri anlamak için ise çok geç olacağı da kesindir. Kişiler yaşadıkları sorunları araştırmaya başladıklarında genelde büyü belirtileri ile karşılaşırlar. Bunalım hali, ruhsal sorunlar, maddi sorunlar, boşanmalar, ayrılmalar, aşık olmalar, vazgeçememeler gibi daha birçok neden sayabiliriz. At nalı büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna ise en güzel cevap yaşamış olduğunuz belirtiler ile birlikte işinin uzmanı bir medyuma büyü bakımı yaptırarak sonucunu öğrenebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken ise gerçekten bir medyuma danışmanız gerekmektedir. Piyasada özellikle de internet üzerinden medyumların web siteleri açarak veya kendisini medyum olarak tanıtan kişilere ulaşmanız durumunda maddi ve manevi bir kayıp içerisinde olacağınız kaçınılmazdır. Size referans göstermesi, ruhsatlı medyum olması yani medyum danışmanlık hizmeti adı altında vergi levhası olan medyumlara ulaşmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • hakkı | 02 Mayıs 2020 21:19

    Sizlere medyum Burak hocayı tavsiye ediyorum. Celb, hamaylı, tılsım gibi büyü ile alakası olmayan işlemler yaparak insanlara gerçekten manevi olarak huzur getiren çalışmaları var. Ben birçok konuda kendisinden destek aldım. 0 553 371 89 94 bu numaradan medyum burak hocaya ulaşabilirsiniz.

  • SERRA | 05 Mart 2020 11:41

    Sevgilimle aramda çözemediğimiz bir problem var. Sevgilim çok rahat biri çevresi de çok geniş biri ve sürekli olarak seyahat etmeyi seviyor. Ben de onun tam tersi çok kıskanç biriyim ve bu kıskançlığım yüzünden kaç kere ayrıldık. Sevdiğim kişiyle ayrılmak istemiyorum ama kıskançlığımın da önüne geçemiyorum bir türlü. Beni böyle kabul etmesini istiyorum ama olmuyor ne yapacağımı bilemiyorum derken arkadaşım beni medyum hocaya götürdü. Bir bağlılık celbi yaptırdık. Şimdi sevgilim beni olduğum gibi kabul ediyor ve kıskançlık yüzünden kavga etmiyoruz. O artık bana bağlı birine dönüştü ne istersem onu yapıyor görüşme dediğim arkadaşlarıyla görüşmüyor. Bu celb sayesinde sevgilimle aram bir anda mükemmel oldu.

  • Hamide | 24 Şubat 2020 14:45

    Benim kızıma çok çabuk nazar değiyor ve artık o günü mahfoluyor bildiğiniz yataktan kalkamaz hale geliyor. Ne yaptıysak hangi hocaya gittiyse bir türlü halledemedik bu durumu. At nalı Büyüsü yapsak acaba kızımı kem gözlerden koruyabilir miyim? Bu büyü bu amaçla da kullanılabilir mi? Bir de bu büyüyü Yaptırmak için çok iyi bir medyum lazım medyum önerisi olan var mı?

BUNLARA DA BAKIN