Ayrılık Büyüsü

Büyü eski çağlardan bu yana insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği doğa üstü bir olaydır. Dinimizde de büyüden bahsedilmektedir. Büyü yöntemi kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve kişi artık tamamen büyünün etkisi altında sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için büyü yöntemi kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır.

Ayrılık Büyüsü
Büyüler
Büyü eski çağlardan bu yana insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği doğa üstü bir olaydır. Dinimizde de büyüden bahsedilmektedir. Büyü yöntemi kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve kişi artık tamamen büyünün etkisi altında sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için büyü yöntemi kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır.

Büyü eski çağlardan bu yana insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği doğa üstü bir olaydır. Dinimizde de büyüden bahsedilmektedir. Büyü yöntemi kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve kişi artık tamamen büyünün etkisi altında sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için büyü yöntemi kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız ve doğal yöntemler ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Büyülerin gücü çok büyük olduğu için farklı amaçlar için insanlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Özellikle insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini denmektedirler. Bu yüzden  çok sayıda farklı yapılış şekillerine sahip olan aşk büyüleri vardır. Bu tarz büyülerin yanı sıra sevenleri ayırmak için de büyü yöntemleri kullanılmaktadır. Ayrılık büyüsü de bu yöntemlerden biridir. Ayrılık büyüsünün gücü oldukça büyüktür ve kısa süre içerisinde kişi üzerinde tüm etkilerini gösterir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeli ve büyüyü bu şekilde yaptırarak kötü özelliklerinden uzak durmalısınız. Ayrıca büyülerin yapımı sırasında medyumlar mistik güçlerin yardımına başvururlar. Bu mistik güçler kişi büyüyü kendi başına yapmaya kalktığında musallat olabilirler. Bu tarz bir durum yaşamamak için de büyüden uzak durmalısınız ve medyuma gitmelisiniz.

Ayrılık Büyüsünün Yapım Şekli

Ayrılık büyüsünün yapımı için medyum gittiğinizde kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine büyü yapılmaktadır. Bu eşya üç harflilerin yardımı ile kişinin evinde bir yere saklanır. Bu şekilde büyü kişi üzerine etki etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına yavaş yavaş girer. Büyünün etkisi ile kişi artık kendi normal davranışlarını sergileyemez ve özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Kişi kısa süre içerisinde artık büyünün etkisi ile sevdiği insanı farklı şekillerde siluetlerde görmeye başlayacaktır ve ondan soğuyacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kavga etmeye başlayacaklar ve ayrılma kararı alacaklardır. Büyü bu şekilde kişi üzerinde etkilerini gösterir. Güçlü bir büyü olduğu için de çok kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu ayrılık büyüsün yaptırdıktan sonra kişileri birbirinden ayrılıp sevdiğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü sadece sevgililiklerin değil aynı zamanda evli çiftlerin ayrılması için de kullanılan etkili bir büyüdür. Ayrılık büyüsü tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için diğer büyülere göre çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkileri görülmektedir.

Ayrılık Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkarak kısa süre içerisinde normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka her büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyülerin süresi biter ve kişi büyünün etkisi altından çıkar amacınıza ulaşamazsınız. Büyülerin gücü ne kadar büyük olursa olsun mutlaka ara ara büyülerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrılık büyüsü yapıldıktan birkaç ay sonra tesir süresi sona erecektir ve mutlaka yeniletilmesi gerekir. Büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini kişinin davranışları üzerinden de rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi normal davranışlar sergilemeye başladı ise büyünün tesiri bitmeye başlamış demektir. Bu yüzden tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için mutlaka kişilerin gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde tekrar büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalıdır.

Ayrılık Büyüsüne Ek Büyüler

Ek büyüler ana büyünün güçlenmesi ve daha tesirli bir hale gelmesi için yapılmaktadır. Bu büyülerin yapımı ana büyülere göre çok daha kolaydır. Fakat gene de kişiler bu büyüleri kendileri yapmaya kalkmamalılardır. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu büyülerin yapımı için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Bu ek büyüler yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altına daha hızlı bir şekilde girer ve büyünün tesir süresi uzayacaktır. Ayrılık büyüsü ek büyüsü olarak domuz yağı büyüsü gibi ayırma büyüleri yapılabilir. Bu ek büyülerin mutlaka ana büyü ile alakalı olması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün yapılmasının bir anlamı yoktur.

Ayrılık Büyüsünü Muskaya Yazmak

Bu büyünün muskaya yazılması tesir süresini daha da uzatmaktadır. Bu yüzden medyumlar genel olarak bu yöntemi daha çok kullanmaktadırlar. Muskaya yazma yönteminde kişinin ismi bir muska üzerine üç harflilerinde yardımı ile yazılır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kaybolmaması gerekmektedir. Ayrılık büyüsü muskaya yazıldığında kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket edeceği için çok daha hızlı bir şekilde büyünün etkisine girer ve amacınıza çok daha hızlı bir şekilde ulaşacaksınızdır.

Ayrılık Büyüsünün Bozulması

Bu büyü güçlü bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri ve büyülü eşyayı da yanlarında götürmeleri gerekir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • nevin | 23 Mayıs 2020 19:48

    Benm sevgilim başka biriyle daha görüşüyomuş ama bunu çok geç fark ettim ona da gidip beni aldattığıı söyleyemedim çkü onu çok sevyrm ve ayrılmak ta istemiyorum bu yüzden ben soğutma celbi ya da soğutma hamaylı gibi bişiy yaptırmak istiyorum daha önce çok okumuştum böyle hamaylı yaptıran kişiler amaçlarına ulaşmşlar eğer onları ayrımayaı başarırsam ben sevgilimle hiçbir şey yokmuş gibi yaşamaya devam ederim ve biz mutluluğumuzu yaşarız ama bu şekilde daha fazla dayanamam yani beni aldattığını bile bile ilişki yürütemem nolur bana yardımcı olun medyum burak hocayı duymuştum daha önce çok güvenilir bi medyummuş bana onun numarasın verebilirmisiniz çok araştırdım ama hiç bi yerde bulamadım

  • elif sude | 16 Mayıs 2020 21:51

    Sevgilimle beni ayırmak istiyorlar özellikle ailem bu konuda çok ısrarcı ben erkek arkadaşımı çopk seviyorum ayrılık büyüsünden korunmk için ne yapabilirim annem biraz büyülere merak sardı bu aralar muhtemelen bana ikimizi ayırmak için ayrılık büyüsü yaptırabilir ya da yaptırmak üzere olabilir onun büyü işlemini geri teptirmek istiyorum size acil ulaşabileceğim telefon numaranız varmı

BUNLARA DA BAKIN