Bağlama Büyüsü Belirtileri

Tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler kişilerin isteklerini, taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanılan bir çeşit sihir yöntemi olarak tanımlanmaktadır. Büyülerin taleplere ve isteklere göre kendi aralarında çeşitleri bulunmakta olup, bu çeşitlerden genellikle tercih edileni ise bağlama büyüleridir.

PAYLAŞ

Bağlama Büyüsü Nedir?

Tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler kişilerin isteklerini, taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanılan bir çeşit sihir yöntemi olarak tanımlanmaktadır. Büyülerin taleplere ve isteklere göre kendi aralarında çeşitleri bulunmakta olup, bu çeşitlerden genellikle tercih edileni ise bağlama büyüleridir. Bağlama büyüleri kendine bağlama gibi amaçlar ile farklı istekler ile kullanılmakta olup, genellikle eşler arasında tercih edilmektedir. Bağlama büyüsü hakkında pek çok detayı yazımızın devamında sizler ile paylaşacak olup, bağlama büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur, etkileri nelerdir, belirtileri nelerdir gibi sorulara yazımızın devamında yer vereceğiz. Sizlerde bu detayları okuyarak öğrenmeniz mümkündür.

Bağlama Büyüsü Kimlerde Kullanılır?

Bağlama büyüsü genellikle eşimi kendime bağlama, sevgilimi kendime bağlama, eşimi eve bağlama gibi amaçlar için yapılmaktadır. Aynı zaman da sadece eşler ve sevgililer değil üçüncü kişiler bazı kişileri birbirine bağlamak amacı içinde kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekir ise damadım ile kızımı birbirine bağlama, gelinimi oğluma bağlama gibi şekillerde de talep görmektedir. Bağlama büyüleri bu farklılıklar nedeni ile farklı şekillerde yapılabilir. Her ne kadar masum görünen bir büyü olsa da genellikle var olan büyü çeşitleri kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bunun içinde bağlama büyüsü çeşitleri günah içererek yapılması tavsiye edilmez.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü çeşidine göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Örnek vermek gerekir ise kaşık ile bağlama büyüsü iki adet tahta kaşık yardımı ile yapıldığı gibi saç ile bağlama büyüsü şeklinde de yapılabilmektedir. Bağlama büyüsü için büyü tercihi tamamen kişinin talebine, isteğine ve durumuna göre değişkenlik göstermekte olup tabi ki medyumunda bu konuda ki yönlendirmesi önemlidir. Bağlama büyüsü hangi büyü çeşidi olursa olsun evde tek başına yapılabilecek büyülerden değildir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kara büyüler kategorisinde yer almakta olup, bunun için büyü yapılırken herhangi bir yapılan bir hata dönülmesi zor ya da imkansız sonuçlara neden olabilir. Öyle ki size ya da yakınlarınıza zarar verebilir. Bundan kaynaklı olarak medyumdan yardım alınarak bağlama büyüsü yapılmalıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü, yapılan çeşidine göre de farklı şekillerde bozulması mümkün olsa da genel madana bozulması zor olan büyüleri içermektedir. Bağlama büyüsü bozulması içinde bir medyumdan yardım alınması gerekmekte olup, bozulması da yapılması ile hemen hemen aynı aşamaları içererek medyumlar tarafından bozulur. Fakat bozulma işlemi sırasında sizlerde büyünün etkilerini azaltmak ve büyünün bozulmasına yardımcı olmak amacı ile büyü bozan dualardan yardım alabilirsiniz. Bu şekilde büyü daha kolay ve daha seri şekilde bozulabilir. Sizlerde etkisini daha az hissedersiniz. Tabi ki büyünün bozulması için öncelikle fark edilmesi gerekmektedir. Fakat bunu sizin fark etmeniz oldukça zor olup, ancak yakınlarınız büyüden etkilenmemiş ise onlar tarafından fark edilebilir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkileri yapılan büyü çeşidine göre değişse de genellikle etkili ve güçlü büyüleri içermektedir. Bağlama büyüsü tercihinde bulunurken medyum ile fikir alışverişi yaparken hangi büyünün etkisinin güçlü olduğunu öğrenmeniz mümkün olduğu gibi en etkili olanı yaptırmanız da mümkündür. Fakat en etkili olan büyünün daha fazla yan etkisi bulunduğunu unutmamalısınız.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüleri belirti olarak amacının dışında farklı belirtiler vermektedir. Eğer ki sizde bağlama büyüsü olduğunu düşünüyorsanız öncelikle belirtilerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Bağlama büyüsü yapılmış olan bir kişi baş ağrısı, boğulma hissi gibi durumlar yaşarken aynı zaman da en etkili olan belirti psikolojik sorunların aniden ortaya çıkmasıdır. Eskiden yaşadığı ve rutin gelen hareketlerinin dışında bir kimseye aniden bir bağlılık ortaya çıkar ve istemsiz bile olsa ona hayır diyemez. Bağlama büyüsüne maruz kalan bir kimse büyü etkisi altında olduğu için olmayan ve sadece kendisinin gördüğü varlıklar görür ve sürekli daha önce bu anı yaşamıştım gibi halüsinasyonlar görür. Bunlar önemli belirtiler olup, tabi ki yapılan büyü çeşidine göre de bağlama büyüsü belirtileri değişmektedir. Bunun için hangi büyü yapıldığı, kim tarafından yapıldığı gibi soruları medyumdan öğrenebilirsiniz. Eğer ki size büyü yapıldığını düşünüyorsanız veya başka kişiler tarafından bu şekilde yorumlar, uyarılar alıyorsanız medyumlara danışabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Günah mı?

Bağlama büyüsü ya da herhangi bir ak veya kara büyü olsun fark etmeksizin hepsi İslam dini açısından günah içermektedir. Bu durum koşulsuz ve şartsız günah olup, yaptıran da, yapan kişilerde aynı günaha ortak olmaktadır. Bunun için kesinlikle büyü yapmayı ya da yarıtmanızı önermemekteyiz. Öyle ki bizlerde büyü yapmamakta olup, büyü içeren hiçbir konuda sizlere yardımcı olamıyoruz.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki tamamen dualar ile yapılan işlemler içermekte olup, bağlamak istediğiniz kişileri Allah’tan yardım isteyerek dualar ile kendinize bağlamanız mümkündür. Bunun için bizler ile iletişime geçerek bilgi almanız yeterli olacak olup, bizimle whatsapp ya da arayarak iletişim kurabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • Hilal Ak | 03 Haziran 2020 11:57

    Aleyküm selam gülden benim kocam da paketleme işi yapıyor tahminimce 200-300 kişi çalışıyor bunun yarısı bayan bende rahatsız olmuştum çünkü eşim sabah servisle gidiyor akşamları bi yere gideceğimiz zaman iş yerinden arabayla ben alıyorum orda bazen denk geliyor kızlarla şakalaşıyor falan rahatsız olduğum için eşime söyledim ben senin hal ve hareketlerinden rahatsız oluyom diye tartıştık akşama kadar çalışıyorum robot gibi de olamam dedi neyse baktım önüne geçemiyorum bağlama büyüsü yaptırmak için medyum Burak hocaya ulaştım telefonda anlattım büyü yapmadığını söyledi medyum hoca bende ne yapabiliriz peki dedim bağlama celbi yaparım dedi o ne diye sordum eşin sana bağlı olur evine çolguna çocuğuna bağlı olur başka bayanlarla gönül ilişkisi kurmaz bayanlardan korkar çekinir dedi geçmiş zaman yaptırmıştım eşim bayanlardan uzak durmaya başladı bazen tartışırdık bağlama celbinden sonra tartışmaz olduk gül gibi geçniyoruz iletişim kuramadım demişsiniz ben size medyum burak hocann telefon numarasını vereyim arayın görüşün isterseniz sonucu da yazarsanız bende merak ettim açıkçası 0 553 371 89 94 kendinize iyi bakın

  • Gülden | 03 Haziran 2020 11:44

    Selam hocam benim eşimin çalıştığı işyerinde çok bayan calısıyor eşimin bayanlarla cok içli dışlı olmasından rahatsız oluyorum aramızda sürekli bozuk eşimle beni bırakıp ordan bi bayanla tanışır gider diye korkuyorum bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum size ama telefon numaranız yazmıyor nasıl iletişim kurabilirsiniz benimlr

BUNLARA DA BAKIN