Bakır Büyüsü

Büyü, insanların uzun süredir kullandıkları, doğa üstü güçlerle birlikte karşı tarafa uygulanan ve karşı tarafı kontrol altına almaya yarayan bir yöntemdir. Bu yöntem farklı amaçlar için kullanıldığı için pek çok farklı çeşidi vardır. Özellikle insanlar büyü yöntemini aşk için çok sık tercih etmektedirler. Sadece aşk için değil, kısmet açma, bereket, ayrılık için de büyü yöntemleri uygulanmaktadır. Bakır büyüsü ayrılık için uygulanan büyü yöntemlerinden biridir.

PAYLAŞ

Büyü, insanların uzun süredir kullandıkları, doğa üstü güçlerle birlikte karşı tarafa uygulanan ve karşı tarafı kontrol altına almaya yarayan bir yöntemdir. Bu yöntem farklı amaçlar için kullanıldığı için pek çok farklı çeşidi vardır. Özellikle insanlar büyü yöntemini aşk için çok sık tercih etmektedirler. Sadece aşk için değil, kısmet açma, bereket, ayrılık için de büyü yöntemleri uygulanmaktadır. Bakır büyüsü ayrılık için uygulanan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü oldukça etkili bir güce sahiptir. Bunun nedeni büyünün yapımında medyumların doğaüstü güçlerden yardım almalarıdır. Bu doğaüstü güçler sayesinde büyünü gücü artar ve çok daha kısa bir süre içerisinde büyünün etkileri kişiyi saracaktır. Bakır büyüsü ayrılık için uygulandığından bu büyüyü yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişilerin birbirlerinden soğumalarını sağlayabilir ve ayrılmalarına sebep olabilirsiniz. Fakat bu büyü güçlü bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler kendi başlarına büyü yöntemini uygulamaya kalktıklarında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.

Bakır Büyüsü Tehlikeli Midir

Büyüler genellikle doğaüstü güçlerle yapıldığı için tehlikelidir. Bu güçler bazı durumlarda insanlara musallat olabilmektedir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin yapımı sırasında dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca dinimizce de büyü yöntemi günahtır. Bu yüzden de insanların bu yöntemi kullanmaması gerekmektedir. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Amacınıza doğal yöntemler ile ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde hem günaha girmemiş olacaksınız hem de büyünün olumsuz özelliklerinden uzak durmuş olacaksınız.Bakır büyüsü ayrılık için uygulandığından kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır.  Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bakır Büyüsü Yapımı Nasıl Olur

Bakır büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir bakır eşya üzerine ayrılık büyüsü yapılır ve ayrılmasını istediğiniz kişilerin isimleri de bu bakır eşya üzerine yazılmalıdır. Bu şekilde doğa üstü varlıklarında yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere bu bakır eşyanın saklanması gerekmektedir.  Bu eşya kişilere ne kadar yakın olur ise o kadar güçlü olacaktır. Büyünün etkileri bu şekilde çok daha iyi görülecektir. Büyü hiçbir şekilde kişilerin evinden dışarıya çıkmamalı ve kaybolmamalıdır. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altından çıkacaklardır. Bakır büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kısa zamanda kişilerin üzerinde tesirin göstermeye başlayacaktır. Büyü zamanla kişilerin birbirlerine karşı olan hareketlerini ve tavırlarını etkileyecektir. Artık kişiler birbirlerine birer yabancı gibi davranacaklar ve kısa zaman içerisinde birbirleriden soğuyarak ayrılma kararı alacaklardır.

Bakır Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Bakır büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık kendi iradelerini kullanamaz hale gelirler. Bu yüzden de tamamen büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlayacaklardır. Büyünün gücü büyük olduğundan kısa zamanda sürekli olarak birbirleri ile kavga etmeye başlayacaklar ve kıska sürede birbirleriden soğuyacaklardır. Ayrıca büyünün yapımında üç harflilerden de yardım alındığı için sürekli olarak bu varlıklar kişileri vesveseleri ile yönlendireceklerdir. Artık kişiler bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlarlar ve kısa zamanda birbirleriden ayrılacaklardır. Hatta bazı durumlarda birbirlerini farklı siluetlerde de görerek kavgalar eder ve ayrılırlar. Bu durum büyünün çok ilerleyen süreçlerinde görülecektir.

Bakır Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Bakır büyüsü etkili büyüler arasında yer aldığından dolayı kısa zaman içerisinde tesirin göstermeye başlayacaktır. Fakat bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve normal davranışlarına geri döner. Kendi özgür iradesine de kavuşacağı için olup bitenin kısa zaman da farkına varacaktır. Bu şekilde büyünün tesir süresinin mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri sürece devamlılıkları sağlanacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilme işlemlerine ve sürelerine dikkat etmek gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gidilmelidir ve aynı şekilde büyünün yapılması sağlanmalıdır. Kişiler kesinlikle bakır büyüsü için kendi başlarına bir şeyler yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm kötü yanlarını kendi üzerine çeker. Büyü yeniletilme işlemleri tamamlandıktan sonra kişiler gene kavga etmeye başlayacaklar ve büyünün etkisi altında hareket edeceklerdir. Büyülerin tesir süresinin geçip geçmediğini anlamak için kişilerin tavırlarına bakabilirsiniz. Kişiler artık birbirlerine karşı iyi davranmaya başlıyorlar ise büyünün tesir süresi bitmeye başlamış demektir. Böyle bir durumda hemen büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Bakır Büyüsü Bozulması

Bakır büyüsünün yapımı zor ve etkileri güçlü bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gidildiğinde  üç harflilerin yardımı ile büyünün tesiri bozulacak kişiler üzerindeki etkisinin ortadan kalkması sağlanacaktır. Fakat büyünün tüm etkileri anında kişinin üzerinden kalkmaz. Mutlaka  belli bir süre daha kişi büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu yüzden anında kişilerin eski davranışlarına geri dönmelerini beklememelisiniz. Ayrıca kişiler hiçbir şekilde büyünün bozulması için kişiler herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmaya kalktıklarında büyünün tüm olumsuz gücünü üstlerinde toplarlar ve kısa zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalınacaktır. Bu yüzden bakır büyüsü bozulması için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • kısmetli | 03 Haziran 2020 21:56

    kısmet açma celbi, nasip açma celbi yaptırabilirsin celb işlemleri büyülerden dha hızlı etki ediyomuş kimseninde haberi olmaz sonucta medyum demek bizlere allahın bi hediyesi gibi bişey demek bu işinin ehli kişiler dini bütünlüğe sahip kişilerdir size dua eder kısmetiniz kapalıysa açılır nasibiniz bağlıysa çözülür 05533718994 bu numaradan medyum hocaya ulaşın

  • Layd gaga | 23 Mayıs 2020 01:15

    Merhaba ben aşk için değilde kısmetim açılsın diye bi işlem yaptırmak istiyorum ama işlemi kendi üxzerime yaptırcağm için büyü yaptırmak istemyrum allah korusun bi zararını filan görürüm bana kısmet açma için böyle tehlikesi olmayan bi de tabiki günah olmayan bi yöntem öneriri misiniz bi de bu yöntem kısa zaman içerisinde kesin sonuç vermeli eğer kesin sonuç vermiyosa hiç önermeyin çnkü ben hemen bu işlemi uygulatmak istiyorum tabi bide benm bu kısmet açma işinden ailemin haberinin olmaması lazım valla annem çok fena yapar beni o yüzden bana bi numara veririmisiniz güvenebileceğim biri olsun kimse duymasın telefonla ulaşabileyim kendisine yeter başka bişiy istemyirum zaten

  • habersiz | 16 Mayıs 2020 12:58

    Eski çıktığım bana musallat oldu Arkdaslar br konuda bana yardım etmenizi istiyorum ne yapacağımı şaşırdım bilmiyom ben 2 sene biirisiyle çıktım seviyodum ama yanlış yaptı ayrılmak zorunda kaldım ayrıldım kendisiyle görüşmek istemiyorum 2 ay önce ayrıldık iki ayrıd rbeni tehdit ediyor benden uzaklaşmasını istiyorum peşimi bıraksın annemlere babamlara söylemedim söylesem kıyamet kopaacak biliyom bu kişinin benden uzaklaşması için poeşimi bırakması için ne yaptırmam gerekiyor hangi büyüyü kime yaptırcam ne zaman sonuç alırım kesin büyüden sonuç alabilirmiyim lütfen acil desteğinizi bekliyprım tüm önerilere açıgım

BUNLARA DA BAKIN