Bakla Büyüsü

Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de medyumlar genellikle üç harfliler ve kabilelerinden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyüler çok daha etkili bir hale gelir ve tesirleri daha da kuvvetlenmektedir.

Bakla Büyüsü
Büyüler
Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de medyumlar genellikle üç harfliler ve kabilelerinden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyüler çok daha etkili bir hale gelir ve tesirleri daha da kuvvetlenmektedir.

Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de medyumlar genellikle üç harfliler ve kabilelerinden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyüler çok daha etkili bir hale gelir ve tesirleri daha da kuvvetlenmektedir. Bu yüzden kişiler büyü yöntemini kullanırken çok dikkat etmelilerdir. Özellikle güçlü büyülerin yapımı için kişi kendisi herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka kişinin bu büyülerin yapımı için medyuma gitmesi gerekmektedir. Aksi taktir de kişi büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir ve üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşılaşabilir. Bu yüzden kişi mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelidir. Bakla büyüsü oldukça güçlü etkilere sahip olan bir kara büyüdür ve genellikle insanlar bu büyüyü aşk için çok sık tercih etmektedirler. Geçmiş çağlarda bu büyü cadı büyüsü olarak da geçmektedir. Bu büyü çok güçlü olduğu için kısa süre kişiyi kontrol altına alabilirsiniz ve büyünün etkilerini görebilirsiniz. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Fakat ne amaçla olursa olsun dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır ve yasaklanmıştır. Kişi büyü yaptırdığında mutlaka bu dünya da ya da öldükten sonra mutlaka cezalandırılacaktır. Bu yüzden bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bakla Büyüsünün Yapım Şekli

Bakla büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyuma baklaları bir bez üzerine serer ve bu baklalar üzerine kişinin ismi söylenerek büyülü sözcükler okunur. Büyü üç harflilerin de yardımı ile tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin evine güzelce bu baklaların saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Büyü çok kuvvetli olduğu için kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır. Kişi büyünün de etkisi ile artık bambaşka biri haline dönüşecektir. Kişi artık eskisi gibi normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Kişideki bu değişiklik çevresi tarafından fark edilse bile kişi kendindeki bu değişikliği alsa fark edemeyecektir. Büyü kişinin özgür iradesinin kapanmasını sağlar ve kişi artık mantıklı hareket edemez hale gelir. Bu yüzden büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve size aşık olacaktır. Özellikle bu büyünün yapımında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Bu vesveselere dayanamaz hale gelen kişi artık tamamen size ait olacaktır. Bakla büyüsü  bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu etkiler büyünün tesir süresi devam ettiği sürece kişiyi tesiri altına alacaktır. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde ise artık kişi eski davranışlarına ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir.

Bakla Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Bakla büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyü olsa da belli bir süre sonra bu büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün devamlılığı sağlanacaktır. Büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesi için büyünün yeniletilme işleminin gene aynı medyuma gidilerek aynı işlemler uygulanarak yapılması gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün ayrıca tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi sona erdikten sonra büyü yeniletilir ise kişi ne olup bittiğini anlayacak ve büyünün tesiri altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü yeniletilme işlemi tamamlandıktan sonra büyünün kuvvetlendirilmesi için pek çok farklı yöntemi de uygulamak mümkündür. Özellikle büyülerin tesir etme sürelerini uzatmak için medyumlar muskaya büyü yazma yöntemini ve bağlayıcı ek büyüleri çok sık tercih etmektedirler. Bu yöntemleri kullanarak da büyünün tesir süresinin artmasını sağlayabilirsiniz. Bakla büyüsü yapıldıktan sonra büyünün kişi üzerindeki etkilerinin kalıcı olması için yeniletilme süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise ve sürekli olarak kavga etmeye başladıysanız büyünün kişi üzerindeki etkileri yavaş yavaş ortadan kalkıyor demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesiri geçmeden önce yeniletilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bakla Büyüsünün Güçlenmesi İçin Ek Büyüler

Bakla büyüsünün çok daha kuvvetli bir hal alması için ek büyüler kullanılabilmektedir. Bu büyüler genelde bağlayıcı büyülerdir. Bu büyü aşk için yapılan bir büyü olduğu için ek aşk büyüleri uygulanarak büyünün daha kuvvetli bir hal alması sağlanabilir. Özellikle bağlama büyüleri çok fazla tercih edilen ek büyülerden biridir. Bu bağlama büyüleri uygulandıktan sonra kişi çok daha kısa süre içerisinde sizinle birlikte olmak isteyecek ve daha uzun süreli olarak büyünün kişi üzerinde etki ettiğin göreceksinizdir. Bakla büyüsü tesirinin uzatılması için bağlama büyüleri yapıldığında büyünün yeniletilme süresi çok daha uzun olacaktır ve sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmenize de gerek yoktur. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizinle uzun süreli olarak birlikte olmasını sağlayabilirsiniz. Bakla büyüsü ek bağlayıcı büyüler ile çok daha tesirli bir hal alır ve çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerindeki etkileri görülecektir. Bu şekilde büyüyü güçlendirmeyi tercih edebilirsiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 4

 • hamide | 23 Mayıs 2020 19:57

  Benm sevdiğim biri vardı ailesi aramıza girmişti bizi bir türlü bir arada görmeye bile dayanamıyolardı sürekli sorun çkarttılar ama biz birbirimizi çok seviyoduk ve kaçarak gizli gizli evlendik şimdi ailesiyle barıştık bizimkilerle de barıştık ama ben çok korkuyorum bizi hala ayırmaya çalışırlar bize bişiy yaparlar diye ben sevdiğimle sonsuza dek birlikte mutlu olmak istiyorum bu yüzden bize bişiy yapamasınlar diye ben celp yaptırmaya karar verdim ama medyum burak hocaya yaptırmak isityiorum özellikle çnkü onun işlemleri kalıcıymış ve dolandırıcı da değilmiş güvenilir biriymiş medyum burak hocanın numarası lazım bana bilen biri varsa bana medyum burak hocanın numarasını verirse gerçekten çok iyi olur

 • mükremin topçu | 16 Mayıs 2020 21:56

  bende medyum burak hocaya aşk celbi yaptırmak istiyorum hakan telefon numarasını verebilirmisiniz burak hocanın aradan baya zaman geçmiş ama inşallah veren birisi çıkar.

 • hakan | 08 Eylül 2019 22:13

  OYA BENİM SİZE ÖNERİM MEDYUM BURAK HOCAYA AŞK CELBİ YAPTIRMANIZDIR. BENİM ÇOK SAMİMİ BİR ARKADAŞIM DA AYNI SİZİN GİBİ DÜŞÜNÜYORDU MEDYUM BURAK HOCAYI İNTERNETTEN BULMUŞ HARMURA AŞK CELBİ YAPTIRDI ŞİMDİ KIZ ARKADAŞIYLA BİRBİRLERİNİ ÇOK SEVİYORLAR VE O KADAR HIZLI GELİŞTİ Kİ HERŞEY ASOSYAL OLAN ARKADAŞIM BİRDEN BİRE SOSYALLEŞMEYE BAŞLADI. İSTERSEN TELEFON NUMARASINI DA VEREBİLİRİM ARKADAŞIMDAN ALIP.

 • oya | 06 Eylül 2019 23:37

  sevdiğim kişiyle asla ayrılmamak, aradan yıllar geçse bile birlikte olmak kısacası kalıcı bir sevgi istiyorum. Bunu bakla büyüsüyle başarmak mümkün mü?

BUNLARA DA BAKIN