Biber Büyüsü

Biber büyüsü yapılacağı zaman özellikle acı biber kullanılır. Bu büyünün amacı genelde evli çiftleri ayırmak veya sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Ancak biber büyüsünün ritüeline baktığımız zaman ayırma ve bağlama için uygulandığı gözümüze çarpıyor.

Biber Büyüsü
Büyüler
Biber büyüsü yapılacağı zaman özellikle acı biber kullanılır. Bu büyünün amacı genelde evli çiftleri ayırmak veya sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Ancak biber büyüsünün ritüeline baktığımız zaman ayırma ve bağlama için uygulandığı gözümüze çarpıyor.

Biber büyüsü yapılacağı zaman özellikle acı biber kullanılır. Bu büyünün amacı genelde evli çiftleri ayırmak veya sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Ancak biber büyüsünün ritüeline baktığımız zaman ayırma ve bağlama için uygulandığı gözümüze çarpıyor. Eğer ayırma büyüsü olarak yapılırsa bu tamamen evli çiftlerin üzerine yapılan bir büyü olacaktır. Bu nedenle de bizler eşler arasında bağlama büyüsü olarak biber büyüsünün üzerine odaklanarak araştırmalardan edindiğimiz bilgiler ışığında sizlere güzel bir paylaşım yapmak istiyoruz.

Neden Biber Büyüsü?

Biber büyüsü evli çiftlere, birbirini sevenlere, sevgililere, nişanlılara veya sözlü olan kişilere ya ayrılmaları için ya da bağlanmaları için yapılan bir gizli ilim çeşididir. Ayırma tarafı tamamen aldatma gibi vakalarda dost olarak nitelendirilen kişiler üzerine uygulanması daha ağırlıktadır. Bu nedenle de bağlama üzerine yapılmasına değineceğiz.

Neden Acı Biber Kullanılır?

Örnekle konuyu açıklamak istersek eğer; diyelim ki evlisiniz ve birbirinizi çok seviyorsunuz. Ancak sizi ayırmak isteyen, mutluluğunuza gölge düşürmek isteyen veya yuvanızı yıkmak isteyen bir kişi biber büyüsünün acı biber ile yapılmasını talep etmesindeki amaç evlilerin bir daha hiç yakınlaşmamasını sağlamak için yapılmaktadır. Bir başka uygulanışına göre de acı biber kullanılarak eşler arasındaki bağın güçlendirilmesi sağlanmaktadır. Medyum kişilerin yapabildiği bu süreç kırmızı acı biber ile elde edilmektedir.

Biber büyüsü yaptırmaya karar vermeniz öncelikli olarak burada anlatılan veya diğer internet kaynaklarında anlatılanlara göre hareket etmemeniz gerekmektedir. Kırmızı acı biber büyüsü olarak bilinen bu sürecin yapılmasında medyuma anlatacaklarınız ile nasıl bir yöntemle yapılacağı medyum tarafından belirlenmektedir. Birçok işlem için biber büyüsü yapılabilmektedir.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Burada biber büyüsü nasıl yapılır adı altında bir paylaşımda bulunuyor olmamız aklınıza bizim büyü yaptığımızı getirmemelidir. Hiçbir şekilde büyü yapan bir süreçle ilgilenmiyoruz. Burada anlatılanların tamamı diğer kaynaklardan alıntı bilgilerdir. Sizlere en doğru bilgileri anlatmak üzere birçok kaynağı araştırdık ve sizlere yanlış bilgilerden uzak bir doğru süreç hakkında bilgi vermeyi hedefliyoruz.

Araştırmalarımıza göre birkaç adet kırmızı bibere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu biberler bir ateş üzerine tek tek atılarak yanması sağlanır. Her bir biberin acı biber büyüsü duası okunarak, tılsımlı sözler söylenerek ve birkaç bilmediğimiz işlemler yapılarak elde edilmektedir.

Acı biber yakılırken medyumlar genelde yanlarında bir bardak su bulundururlar. Çünkü büyünün de etkisi sayesinde acı biber göz yakacak kadar etkili olacaktır. Çoğu medyum gece vaktinde bu süreci işletir ve göz yanmaması için gözlük kullanılmaktadır.

Biber büyüsü yapılırken vefk hazırlığı da yapılır. Vefk çalışması demek bir kağıt üzerine veya bir bez üzerine yazılan, çizilen süreçlerle ilgilidir.

Fark edileceği üzere nasıl yapıldığını tam olarak sizlere anlatmadık. Çünkü bizler de biber büyüsü nasıl yapılır sorusuna cevap bulamadık. Araştırmalarımızda bu gibi büyülerin yapımında mutlaka medyum kişilerin, bilirkişilerin olması gerekmektedir. Evde yapılabilecek veya birkaç kişi yan yana gelerek elde edebileceğiniz büyülerden değildir. Çok riskli sonuçlar doğurabilen korkunç büyülerden birisidir. Ayırma işlemi için yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka doğru kararı vermeniz gerekmektedir. Evliyseniz ve kendi aranızda daha güçlü bir aşk istiyorsanız bağlama adı altıda kendinize yaptırabileceğinize dair bilgiler karşımıza çıkıyor.

Acı biber büyüsü yaptırmak istiyorsanız eğer mutlaka alanında deneyimli, uzman veya profesyonel olarak tabir edebileceğimiz büyü yapan medyumları tercih etmeniz gerekiyor. Harici olarak işinin ehli olmayan bir medyuma çalışma yaptırmanız demek boşa vakit geçirmeniz demektir. Ayrıca bu gibi büyülerin yanlış yapılması, yanlış yapılmasına teşebbüs edilmesi olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

Kadim büyü kitaplarında biber büyüsünden bahsedilmektedir. Hem rahmani, hem de şeytani büyülerden birisi olduğu için uzak durulması gereken büyülerden birisidir.

Biber Büyüsü Nasıl Sonuç Verir?

Toplamda 10 günde yapılabilen bir büyü çeşididir. Çok basit bir yapımı olmadığı için bozulması da öyle zannedildiği gibi kolay değildir. Hangi amaçla yapıldı ise o şekilde sonuç verecektir. Misal; eşiniz ile aranızdaki sorunları gidermek ve bir ömür boyu saygı ve sevgi içerisinde evliliğinizi götürmek istiyorsanız bağlama tarafını yapmanız demek bu yönde bir sonuç verecektir. Eğer eşinizi boşanmaya, ayrılmaya ikna etmek için biber büyüsü yaptırırsanız hızlı bir şekilde boşanmaya yönelik süreçlere girersiniz.

Tatlı Biber ile Büyü Yapılır mı?

Araştırmalarımızda tatlı biber ile aşk büyüsü yapıldığına dair bilgiler var. Ne kadar doğrudur, ne kadar yanlıştır bilinmez ancak bizim biber büyüsünden anladığımız ayırma ve bağlama için yapıldığıdır.

Biber Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Önceliğiniz bu gibi büyülerden uzak durmak olmalıdır. Eğer yaptırmaya kendinizi ikna ettiyseniz risk almış olacaksınız. Günah olduğunu unutmadan dile getirmek isteriz. Mutlaka işinin uzmanı bir medyumla çalışma yaptırmalısınız aksi takdirde yoğun bir risk grubunun içinde olursunuz. Bu durum fiziksel ve psikolojik olarak sizi etkisi altına alır.

Medyuma nasıl güvenirim sorusuna cevap arıyorsanız mutlaka referans isteyin. Daha önce kime biber büyüsü yapmış, kaç günde yapmış, sonuçları ne olmuş, büyü yaptığı kişi ile görüşmek isteyin. Önceliğiniz de mutlaka vergi veren medyumlar olmalıdır.

Medyum size acı biber büyüsü de diyebilir, tatlı biber büyüsü de veya biber büyüsü olarak da söylemde bulunabilir. Sizin isteğinize göre zaten gerekeni yapacaktır.

Biber büyüsünün belirtileri çok keskindir. Araştırmalısınız ve ne yapmanız gerektiğini mutlaka güvendiğiniz bir medyuma sormalısınız.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN