Bilezik Büyüsü

Bilezik büyüsü genel olarak yeni evlenecek olan gelin adaylarına yapılan ayırma büyülerinden birisidir. Kara büyüdür ve etkileri, belirtileri çok derindir.

Bilezik Büyüsü
Büyüler
Bilezik büyüsü genel olarak yeni evlenecek olan gelin adaylarına yapılan ayırma büyülerinden birisidir. Kara büyüdür ve etkileri, belirtileri çok derindir.

Bu yazımızda sizlere bilezik büyüsü hakkında genel bilgiler vermeye çalışacağız. Unutmadan belli etmek isteriz ki bilezik büyüsü hakkındaki tüm detaylar birçok internet sitesi kaynak kullanılarak elde edilmiş verilerdir. Hiçbir şekilde kendi yaptığımız bir süreç değildir. Bu nedenle alıntı bilgiler içerisinden sizlere doğru olanları ulaştırmak adına bu paylaşım yapılmaktadır.

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik büyüsü şeytani cinlerin görevlendirilmesi ile yapılabilmektedir. Çok büyük kara büyü sınıfında yer alır ve şeytani cinler üstlerine aldıkları görevi başarılı bir şekilde yerine getirmek için tabiri caiz ise yerinde duramazlar ve güçlü bir duruş sergilerler. Dinen caiz olmayan bir büyüdür ve uzak durulması gerekmektedir. Ancak günah olmasına rağmen, çeşitli zararları olmasına rağmen revaçta olan büyülerden birisidir. Altın bilezik kullanılarak yapılmaktadır. Alternatif olarak küpe, kolye gibi altın malzemelerle de yapılabiliyor.

Bilezik Büyüsünün Amacı Nedir?

Tahmin edileceği üzere evlenecek kişilerin ayrılması için yapılmaktadır. Şöyle izah etmek istersek eğer; yeni evlenecek olan çift adayı olan geline takılacak olan bilezik üzerine çeşitli duaların okunması, Esmaların okunması, tılsımların söylenmesi ile birlikte evlilik gerçekleşmeden önce medyum tarafından yapılan bir süreçtir. Geline evlenme hediyesi olarak takı merasiminde takılması ile birlikte etkisini göstermeye başlar. Hatta çiftler gerdek gecesinde bile tartışma içerisine girebilirler. Bilezik büyüsü yapıldıktan sonra hiçbir kola takılmadan direkt olarak geline takılması gerekir. Gelin ve damadın isimleri ve çeşitli birkaç bilgisi medyuma iletilerek yapılabilmektedir. Kim koluna takarsa anında tesir etmeye başlar. Genelde bilezik büyüsüne maruz kalmış kişilerin evlilikleri çok fazla sürmez ve ayrılık gerçekleşir.

Bilezik Büyüsü Belirtisi ve Etkisi

Bilezik büyüsüne maruz kalmış bir kişi üzerinde çeşitli belirtiler ve etkiler meydana gelebilir. Yapılışı farklı olsa bile aynı sonuca varır. Sonuç ayrılıktır.

Çoğu zaman ayrılığın nedeni olarak gelinin kısırlaşmasıdır.

Bilezik büyüsüne maruz kalmış bir gelinin evlendiği günden itibaren sağlık sorunları baş göstermeye başlar. Özellikle mide bulantısı, baş dönmesi sorunları ortaya çıkar. Hatta bu durum çoğu zaman gebelik belirtisi olarak da düşünülebilmektedir.

Evlilik süreci hiçbir şekilde mutluluk getirmez. Bilezik büyüsüne maruz kalmış bir kadının evliliği çok fazla uzun sürmez ve evli kalındığı süre boyunca mutlaka tartışmalar yaşanır. Erkeğin karısı ile ilgilenmemesi durumu büyüden erkeğin de etkilenmesi olarak bilinmektedir.

Bilezik büyüsü çoğu zaman kadının kısırlaşması, çocuğunun olmaması için de yapılabilmektedir.

Bilezik büyüsü basit bir büyü değildir. Çok büyük bir kara büyü çeşidi olduğu için yapılmaması gerekmektedir. Bu büyüyü yaptıracak olan kişi büyünün ortaya çıkaracağı sonuçlardan ileride vicdan azabı duyabildiği gibi psikolojik olarak da büyünün tesiri altına girebilmektedir.

Bilezik Büyüsü Hakkında Önemli Bilgi!

Şuan için ‘’ bilezik büyüsü 22 hakkında yapmış olduğumuz paylaşımı okuduğunuza göre muhtemelen birisine bilezik büyüsü yaptırmak istiyorsunuz ya da üzerinizde bilezik büyüsü olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Her ikisi için de mutlaka bir medyum desteği alınması şarttır. Hiçbir şekilde kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir. İnternet sitelerinde bilezik büyüsü nasıl yapılır adı altında açılmış olan başlıklar sizi yanıltmaktan başka bir şey değildir. Çünkü bilezik büyüsü İbranice yapılan bir büyüdür. Sizin de İbranice bildiğinizi zannetmediğimiz için böyle bir büyüyü kendi başınıza yapmaya kalkışmayınız.

Bilezik büyüsü yapımında cinler görevlendirilir. Bu cinler görevlerini yerine getirmek için adeta yerinde duramazlar ve bir an önce görevlerini başarılı bir şekilde tamamlamak için hızlı bir şekilde harekete geçirirler. Kara büyü olduğunun altını çizmek isteriz. Size ve yakın çevrenizdeki insanlara zarar verebilmektedir. Uzak durulması gereken kara büyü çeşitlerinden birisidir. Yapılması bir hayli zordur ve bozulması da her medyumun üstesinden gelebileceği bir süreç değildir.

Bilezik Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bilezik büyüsü yaptıracak olan bir kişi muhtemeldir ki sizin ayrılmanızı istemek adına bu büyüyü yaptırmaktadır. Sizin şüphelendiğiniz insanlar yaptırabilir. Sizi çekemeyen, size daha önceden aşık olan, sizi seven birisinin veya yakın çevrenizdeki akrabalarınızın yaptırabileceği bir büyüdür.

Bilezik Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Yukarıdaki paragrafımızda bilezik büyüsü belirtileri adı altında bir kısım oluşturduk ve bu belirtileri yaşıyor olmanız üzerinizde bir bilezik büyüsü olduğuna işaret edebilir. İlk olarak sorunları kendi başınıza aşmaya çalışınız. Gerektiği yerde psikolojik bir destek almanız gerekebilir. Son çare olarak bilezik büyüsü bozan medyumlar aracılığı ile üzerinizdeki büyüyü bozdurabilirsiniz. Kuran-ı Kerim surelerine göz atarak büyülerden korunma adında anlatılmış olan ayetleri okumanız önerilir.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 3

  • Selim | 28 Eylül 2019 19:39

    Merhaba arkadaşlar bu konuda size biz ne desek boş. Benim tanıdğım bir medyum var fakat kendisi kesinlikle büyü yapmaz. Siz kendisi ile görüşerek durumunuza çözüm getirebilirsiniz. Burak hoca: 05533718994

  • Tosun | 27 Eylül 2019 22:36

    Merhaba, 5 yıllık ilişkimiz neticesinde nişanlandık. Nişanda kayınvalidemler bilezik taktılar ve sonrasında nişanlım ile aramız bozuldu. Birbirimizi görmeye tahammül bile edemez hale geldik. Ayrılmak üzeriz. Kayınvalidem beni hiç bir zaman istemedi. Ne yapmam gerekiyor bana akıl verirmisiniz bize büyü yapılmış olabilir mi?

  • Tahsin | 23 Eylül 2019 21:40

    Merhaba, biz 1 yıllık evliyiz ve eşimle yaklaşık 9 yıla dayanan bir geçmişimiz var nerdeyse lise yıllarını bile birlikte geçirdik. Evlenmeden önce çok mutlu bazen kavga eden fakat gayet iyi anlaşan bir çifttik. Fakat düğünden sonra eşim anlamsız tepkiler vermeye, sanki hasta gibi davranışlara başladı. Bir kaç piskolog ile görüştük fakat sonuç alamadık. Eşim arada kendisine geliyor ve ben neden böyleyim diye ağlıyor. Fakat yine eski haline gelmesi çok uzun sürmüyor. Hiç gülmüyor sürekli asık surat ve hiç bir iş yapmıyor evde. sadece yatıyor ve kimse ile görüşmüyor kendi ailesi ile bile. Bir kaç arkadaş büyü var dedi ve bir kaç hoca ile görüştük bilezik büyüsü denildi. Fakat güvenilir medyum bulamadım Burak hoca buna çözüm getirir mi yardımcı olurmusunuz?

BUNLARA DA BAKIN