Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum

Bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel duası okunarak celb işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra kişi belli bir zaman geçer ve amacına ulaşacaktır. İşlem uygulandıktan sonra beklenmesi gerekir

PAYLAŞ

Sevgilisi tarafından terk edilen ya da eşi tarafından terk edilen kişiler bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel büyüsünü kullanabilirler. Çevirgel büyüsü oldukça güçlü gideni geri getirmek için kullanılan bir büyüdür.  Kuranda da yer alan bu çevirgel duası ile büyü yapılarak giden kişinin tez zaman içerisinde geri gelmesi sağlanır. Sevgiliniz sizi terk ettiyse bu yöntemi kullanarak size geri dönmesini sağlayarak tekrar bir araya gelebilirsiniz. Çevirgel büyüsü için mutlaka uygulama sırasında çevirgel duasının bilinmesi gerekmektedir. Eğer bu duayı bilmiyorsanız kendiniz bir şey yapmamalısınız. Medyuma giderek büyü işleminin yapılmasını sağlamalısınız. Çevirgel duası ve uygulanması ile büyü işlemi tamamlanır ve etkilerini de kısa zaman içerisinde görmeye başlarsınız.

Çevirgel Büyüsü Uygulanma Şekli

Çevirgel duası kuranda da geçmektedir. Bu dua ile karı kocanın birbirine bağlanması ve yuvalarının kurtulması sağlanır. Çevirgel duası ile büyü işlemi de yapılabilmektedir. Bu büyü de oldukça kuvvetlidir ve ilişkilerin kurtulması sağlanır. Sadece aşk için değil iki kişi arasındaki muhabbetin artması, kaybolan değerli bir eşyanın bulunması, kısmet açma ve bereket için de bu büyü yöntemi kullanılır. Özellikle bir ziynet eşyanızı kaybettiyseniz bu çevirgel büyüsünü yaptırarak eşyanızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Medyum bu işlem için cinlerden de yardım alır. Cinler ancak eşyanın yerini görebilir. Bu şekilde eşya bulunur. Bırakıp gideni geri getirmek için ise gene aynı dua uygulanır fakat bu kez farklı bir uygulama şekli kullanılmaktadır. Büyü yatsı namazından sonra yapılmalıdır. Ancak bu şekilde etkileri görülür. Büyü yapılırken sürekli olarak büyü yapılacak olan kişinin ismini siz de medyum ile birlikte tekrar etmelisiniz. Önce medyum çevirgel duasını okumaya başlar. Siz de medyumdan sonra duayı tekrar etmelisiniz. Bu şekilde birkaç kez dua tekrar edilerek büyü işlemi tamamlanmış olur. Büyü bittikten sonra birkaç gün içerisinde sizi terk eden kişinin size geri döndüğünü göreceksiniz. Kişi artık size eskisinden de daha iyi bağlı olur. Sizinle arası çok iyi olacak ve bu kez bir daha gitmemek üzere size dönmüş olur. Bu büyü yöntemi dualar ile yapıldığı için birkaç gün gibi kısa bir süre içerisinde etkileri gözlemlenmektedir.

Çevirgel Büyüsü Tesir Süresi Kısa mıdır?

Çevirgel büyüsü güçlü bir büyüdür bu yüzden tesiri de kısa sürmez. Özellikle medyuma giderek sürekli olarak belli aralıklar ile yatsı namazından sonra büyüyü tekrar ettirirseniz mutlaka daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki ettiğini göreceksinizdir. Bu şekilde büyünün devamlılığını da sağlarsınız kişi de sürekli olarak sizin yanınızda olur. Çevirgel büyüsü tesir süresi ile ilgili belli bir etki süresi yoktur. Bu büyünün etkileri bitmeye başladığında zaten hissedersiniz. Kişi size soğuk davranmaya başlar ya da davranışlarında mutlaka farklılıklar meydana gelecektir. Bu şekilde kişi davranışlarından rahatlıkla büyünün etkisinin azalmaya başladığını anlayabilirsiniz.

Çevirgel Büyüsünü Bozdurmak Kolay mıdır?

Büyülerin bozulması hiç de kolay değildir. Özellikle dualar ile yapılan büyülerin gücü çok daha fazladır. Bu tarz büyüleri de bozmak çok daha zor olacaktır. Bu yüzden büyü bozma gibi işlemler için siz bir şey yapmamalı mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almalısınız. Bu şekilde rahatlıkla büyünün bozulmasını sağlayabilir ve siz de zarar görmemiş olursunuz. Bırakıp gideni geri getirmek için yapılan çevirgel büyüsünün bozulması için bu kez sabah namazından sonra aynı işlemler gerçekleştirilir. Medyum büyüyü bozmak için dualar okur.  Birkaç sabah bu işlem üst üste gerçekleştirildiğinde büyünün etkileri yavaş yavaş kişi üzerinden kalmaya başlayacaktır. Bu şekilde sonuç alabilirsiniz.

Çevirgel Büyüsünü Kullanmak Günah mıdır?

Çevirgel büyüsü ya da herhangi bir başka büyü kullanmak son derece günahtır. Dinimizde sürekli olarak inşalar uyarılmıştır. Büyüden uzak durun, büyü en büyük günahlardandır, büyü yapan ve yaptıran kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır denilmiştir. Bu sebeple biz büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz siz de büyüden uzak durmalısınız aksi taktirde cehennem ile cezalandırılırsınız. Büyü yerine dua etmeyi tercih edebilirsiniz. Allah sizin için hayırlı olanı size zaten verecektir. Bu yüzden Allah’tan gelene razı olmalısınız. Sizin için en hayırlısını o bilir ve siz bunu büyü ile değiştirmeye kalktığınız da mutlaka olumsuzluklar ile karşılaşırsınız. Amacınıza ulaşırsınız fakat bu geçici bir durum olacaktır. Bu dünyada büyü sayesinde yaşadığınız bu mutluluğu öbür dünyada cehennem olarak geri alırsınız. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Çevirgel Duası ile Celb Yaptırmak

Celb işleminin uygulanması sırasında niyet ve dualar önemlidir. Medyum ya da hoca dualar okuyarak kişinin niyetinin gerçekleşmesini sağlar. Bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel duası okunarak celb işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra kişi belli bir zaman geçer ve amacına ulaşacaktır. İşlem uygulandıktan sonra beklenmesi gerekir. Celb çok geç etki eden bir yöntemdir. Bu yüzden çok fazla tercih edilmez insanlar büyüyü daha çok tercih ederler fakat celb günah değildir. Tamamen dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için rahmani olarak geçer. Rahmani olan bu yöntemi kullandığınız da günaha girmemiş olursunuz ve amacınıza da mutlaka geç bile olsa ulaşırsınız. Celb etki süresi ise 90 gündür. Bu 90 gün sonucunda mutlaka amacınıza ulaşırsınız.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN