Çamaşır Büyüsü ile Bağlama

Çamaşır büyüsü kişinin çamaşırı üzerine direk yapıldığı için çok büyük etkisi vardır ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde sürmeye devam eder. Büyünün tesiri ne kadar güçlü olursa olsun belli bir zaman geçtikten sonra bu tesir süresi sona erecektir.

PAYLAŞ

Büyüler kişilerin eşyaları üzerine yapıldığında çok daha etkili bir hal almaktadır. Özellikle kişinin özel eşyası üzerine yapıldığı için büyü çok daha kısa bir süre içerisinde etkisini göstermektedir. Bu yüzden de genelde aşk ve bağlama büyüleri kişilerin eşyaları üzerine yapılır. Çamaşır büyüsü ile bağlama da bu şekilde uygulanan güçlü bir büyüdür. Çamaşır büyüsü yapılırken sadece büyülü sözcükler kullanılmaz aynı zamanda büyünün çok daha tesirli olabilmesi için medyum cinlerden de yardım alır. Büyü böyle çok daha güçlü olacaktır. Fakat cinler insanlarla uğraşmayı sevdiklerinden dolayı büyüyü yapan kişi de yaptıran kişi de mutlaka çok dikkatli olmalılardır. Büyü yapımı esnasında herhangi bir şekilde hata yapılır ise büyünün olumsuz etkileri kişiyi sarmaya başlar. Aynı zamanda cinlerde kişiler ile uğraşmaya başlarlar ve musallat olabilirler. Bu yüzden büyünün yapımı sırasında mutlaka çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyünün olumsuz yönlerinden etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Kişiler kendilerini büyünün olumsuz etkilerinden korumak için medyuma bir tılsımda yazdırabilirler. BU tılsım sizlere kalkan görevi yapacaktır ve hiçbir şekilde büyünün olumsuzluklarından etkilenmeyeceksinizdir.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama Nasıl Yapılır

Çamaşır büyüsü yapımı zor bir büyüdür. Bu büyü için mutlaka kişinin özel olarak kullandığı bir iç çamaşırına ihtiyaç vardır. Bu iç çamaşırı üzerine büyülü sözcükler söylenir ve cinlerinde yardımı ile büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra gene bu iç çamaşırı kişinin evinde yerine tekrar geri konmalıdır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girer ve kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Çamaşır büyüsü ile bağlama yapıldıktan sonra kendinize aşık edemeyeceğiniz kişi yoktur. Sevdiğiniz kişiyi kolaylıkla bu yöntem ile elde edebilirsiniz. Çamaşır büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için anında kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi hareketlerini kontrol edemez, büyü kişiyi kontrol altına alır ve onu yönetmeye başlar. Bu yüzden kişi her yerde sizi düşünecek ve sizin hayaliniz görmeye başlayacaktır. Özellikle cinler sürekli olarak sizin şeklinize bürünerek kişiye gözükmeye başlarlar ve sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese verirler. Bu yüzden de kısa süre de kişinin aklında hep siz olacaksınızdır. Böylece sevdiğiniz kişi sizi arayarak size ilanı aşk edecek ve sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecektir.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama Tesir Süresi

Çamaşır büyüsü kişinin çamaşırı üzerine direk yapıldığı için çok büyük etkisi vardır ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde sürmeye devam eder. Büyünün tesiri ne kadar güçlü olursa olsun belli bir zaman geçtikten sonra bu tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi tesir sürelerinin devamlı olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi hemen eski haline dönmez fakat büyünün etkisi azalacağı için kişi size karşı soğuk davranmaya başlayacak ve sizden giderek uzaklaşacaktır. Bu durumda sizi rahatsız edecektir. Bu yüzden mutlaka büyüyü zamanında yeniletmelisiniz. Büyüyü yeniletmeniz için gene aynı iç çamaşırını alarak medyuma gitmelisiniz. Medyum aynı şekilde büyüyü yenilemelidir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki tesirinin devam etmesi sizinle birlikte olamaya devam etmesi sağlanacaktır. Aksi taktirde Çamaşır büyüsü ile bağlama yeniletilmez ise sevdiğiniz kişiyi kaybedeceksinizdir. Büyü tesiri geçtiği için de kişi hayatında olan bu değişikliklere anlam veremez ve büyünün olduğunu fark edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine önem vererek tesir yeniletmesini ihmal etmemelisiniz.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama Tehlikeli mi?

Çamaşır büyüsü gibi güçlü aşk büyüleri tesirini cinlerden aldıkları için bazı durumlarda büyü tehlikeli olabilmektedir. Özellikle cinler büyü yapılan kişiye musallat olup onu kendi dünyalarına çekmek isteyebilirler. Bu durumda kişi ruh gibi dolaşmaya başlayacaktır ve sürekli olarak etrafında cinleri gördüğü için psikolojisi bozulacaktır. Bu gibi durumlarda insanlar delirme noktasına gelirler ve kısa süre de kendilerini kaybederler. Böyle bir durum yaşamamak ve sevdiğiniz kişiyi kaybetmemek için mutlaka işinde çok iyi olan bir medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz ve asla büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Çamaşır büyüsü ile bağlama tehlikelerinden biri de büyünün kişinin enerjisini çekmesidir. Büyü belli bir zaman geçtikten sonra daha yoğun bir hale geleceği için sizin de enerjinizi çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama Günah mıdır?

Büyü ile kişinin kalbini kazanmak, kişiyi kendine aşık etmek en büyük günahlardan biridir. Büyü yöntemini kullanarak kişilerin hayatlarına müdahale ettiğinizde karşı tarafın kaderi değişir. Bu yüzden de dinimizde büyü yöntemini kullanmak ve insanları etkilemek günah sayılır. Kişileri istemedikleri bir şekilde etkiniz altına aldığınızda kişi gerçek duyguları ile sizi sevmez. Elinde sonunda kişi büyünün bitmesi ile sizi terk edecektir. Bu yüzden böyle bir yöntemi kullanarak değil de normal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemelisiniz. Bu şekilde gerçek bir ilişki yaşayacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü ile yaşadıklarınız gerçek duygular olmayacaktır. Gerçek mutluluğu yaşamak için bu yöntemden uzak durmalısınız. Ayrıca büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Kişiler cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve önermiyoruz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 4

 • Ceyhun | 05 Ocak 2020 21:42

  bende bağlama celbi yaptırmıştım geçen sene

 • Enis | 22 Aralık 2019 13:10

  bende bağlama celbi yaptırmıştım 0 553 371 89 94 bu numara medyum Burak'a ait. Ben faydasını çok fazlaca gördüm sizlere de tavsiye ederim.

 • gülsüm | 16 Aralık 2019 22:10

  bağlama celbini bende çok duydum yaptırmayı düşünüyorum bu konuda medyum Burak diye bir hoca çok öneriliyor telefon numarasını bulursam size de söylerim.

 • Saddam | 15 Aralık 2019 22:01

  çamaşır büyüsüyle bağlama yaptırdığımız zaman sanırım etkisi kısa sürüyormuş bazı sayfalarda öyle okudum. Fakat karşıma çıkan bağlama celbi baya etkiliymiş bir ömür boyu sürüyormuş bu doğrumu hocam bana bilgi verebilirmisiniz.

BUNLARA DA BAKIN