Çamaşır Büyüsü

Büyüler o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yolu kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını ve düşüncelerini değiştirebilirsiniz ve onu kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde insanlar genel olarak büyü yöntemini aşk için kullanmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Özellikle medyumlar bu büyülerin yapımında üç harflilerden yardım almaktadırlar.

PAYLAŞ

Büyüler o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yolu kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını ve düşüncelerini değiştirebilirsiniz ve onu kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde insanlar genel olarak büyü yöntemini aşk için kullanmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Özellikle medyumlar bu büyülerin yapımında üç harflilerden yardım almaktadırlar. Üç harfliler büyünün çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine etki etmesini ve çabuk sonuç almanızı sağlar. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır büyüsü kuvvetli aşk büyülerinden biridir. Bu büyüyü kullanarak sevdiğiniz kişinin duygularını değiştirebilirsiniz. Çamaşır büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için mutlaka bu büyünün yapımında kişiler medyuma gitmelilerdir.  Kişiler kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir.

Çamaşır Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde yanlarında büyü yapılacak olan kişinin de çamaşırını götürmelilerdir. Kişinin bu özel eşyası üzerine büyülü sözcükler söylenecek ve kişinin de ismi okunarak üç harflilerin yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken şey bu büyülü çamaşırı mutlaka kişinin evinde bir yere saklamalısınız. Bu şekilde büyü kişiye yakın oldukça çok daha iyi bir şekilde etki etmeye başlayacaktır. Çamaşır büyüsü etkileri kısa zamanda görüldüğü için kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır.  Kişideki bu değişikliği çevresi fark edecektir fakat kişi kendindeki bu değişikliği asla fark etmeyecektir. Kişi tamamen büyünün etkisi ile hareket edecektir.

Çamaşır Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler

Bu büyünün etkileri kısa sürede kişi üzerinde görülür. Kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size karşı duygular besleyecektir. Bu duygularını da size ilan edecektir. Kişi kendi iradesini kullanamadığı için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Bu aşk büyüsü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için kişi onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa sürede sürekli olarak sizi düşünecektir. Çamaşır büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için hemen etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyünün etkileri oldukça kısa sürede ortaya çıktığından dolayı amacınıza ve sevdiğinize hemen kavuşacaksınızdır.

Çamaşır Büyüsü Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Büyüleri yaparken kişiler eğer kendi başlarına bir şey yapacaklar ise mutlaka yanlış bir şey söylemekten ve yapmaktan kaçınmalılardır. Yoksa büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekersiniz ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Çamaşır büyüsü yaparken üç harflilere de oldukça dikkat etmelisiniz. Bu yüzden kişiler büyünün olumsuz özelliklerinden korunsunlar diye genellikle medyuma giderek büyüleri yaptırmalılardır.

Çamaşır Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır

Bu ve bunun gibi tüm büyüler dinimizce çok büyük günahtır. Kişiler kesinlikle amaçlarına ulaşabilmek için büyü yöntemini tercih etmemelidirler. Bu kişiler dinimizce mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden çamaşır büyüsü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Kişiler hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmamalıdırlar. Büyü yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı tercih etmelisiniz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Çamaşır Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacak ve kısa süre içerisinde eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin belli bir süre sonra büyüyü yeniletmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece kişiler üzerinde devamlılık kazanırlar. Çamaşır büyüsü yeniletilmesi için gene aynı şekilde çamaşır üzerine büyü yapılarak tazelenmelidir. Bu şekilde büyü etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün kişi üzerindeki tesirinin bitip bitmediğini anlamak için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk hareket ediyor ise büyünün tesir süresi azalmaya başlamış demektir. Bu şekilde büyünün tesirini yeniletebilirsiniz.

Çamaşır Büyüsü Kolay Bozulur Mu

Çamaşır büyüsü güçlü büyülerden biri olduğu için kısa sürede kişiler üzerinde tesiri gözlemlenir. Fakat bu büyünün yapılması göründüğü kadar kolay değildir. Büyünün yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyünün bozulması hiç kolay olmayacaktır. Büyünün bozulması için kişilerin üç harfliler ile konuşup ikna etmeleri gerekmektedir. Ancak bu şekilde çamaşır büyüsü bozulacaktır. Ayrıca büyü tamamen bozulmuş olsa bile hiçbir şekilde etkileri hemen kişi üzerinden kalkmaz. Etkileri güçlü olan büyülerin tesiri de güçlü olacağı için büyü bozulduktan belli bir süre sonra tamamen kişi üzerinden büyünün etkileri kalkacaktır. Bu yüzden kişi hemen eski hayatına geri dönemez. Kişi büyünün tesiri altından çıktıktan sonra olup bitenin farkına varacaktır. Kişi kendi hayatına kaldığı yerden devam eder ve kısa sürede de kendini toparlamaya başlayacaktır. Bu tarz güçlü büyüler kişiler üzerinde güçlü etkiler bırakabilmektedir. Bu yüzden büyülerin yapımında ve bozulmasında kişiler mutlaka medyum kullanmayı tercih etmelilerdir. Aksi taktirde kendileri de büyüden olumsuz yönde etkilenebilirler. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Leyla Subaz | 03 Haziran 2020 21:35

    05533718994 bu numaradaki medyum hocayı sizlere öneriyorum kendisi büyü yapan bir medyum değil zaten internette de araştırırsanız eğer medyum burak diye kendisi hakkında şikayete ben rastamadım rastladım diyen varsa da helal olsun derim. Benim kuzenim eşiyle anlaşamıyordu bu sebeplede ayrılacaklardı bağlama celbi yaptırdı aradan kısa bir zaman geçince kuzenim hamile olduğunu öğrendi yani ayrılmamalarına vesile olan şey kuzeninim hamile olmasıydı diye düşünüyorum bağlama celbinin etkilerini fazlasıyla gördüler ben kuzenimden telefon numarasını istedim size verdim arayıp aramamak artık size kalmış arkadaşlar

  • Hilal | 23 Mayıs 2020 00:55

    Bende uzun süredir evliyim ama eşimle bi türlü çocuğuumuz olmadı artık bu yüzden kavga etmeye başladık aramızda bozulmaya başladı her türlü yoluda denedik ama olmuyor işte ben de bu yorumları okudum fialn acaba gerçekten işe yarar mı bu işlemler biri celb yaptırark çocuk sahibi oldum demiş ama gerçekten var mı böyle bişey varsa eper bende artık çocuk sahibi olmak itiyorum bende celb yaptırırım. Bir de bişiy daha sormak istiyorum bana güvenilir bi medyum lazım kimsenin hatta kocamın bile bu olaydan haberinin olmasını istemiyorum medyum kesinlikle güvenilir olmalı bana iyi bi medyum da önerebilirmisiniz kime gitmek lazım hiç bilmiyorum daha öncede b öyle bişiy yaptırmadım telefon numarası varsa eğer ulaşabileceğim ço sevinirim

  • yasemin | 16 Mayıs 2020 12:04

    Komşumla bigün otururoduk bana gelmişti kahve içmeye bu komşumun cocugu olmuyor 4 yıllık evli birisi kendisi birisi ona demişki çocuğun olması için büyü yaptır o da geçmiş dönem çamaşır büyüsü yaptırmış ama yine cocugu olmamış aradan biraz zaman geçtikten sonra kocasının işi gücü ters gitmeye başlamış adam psikolojik olarak strese girmiş maddi olarak baya zayıf olmalarının sebebi bu büyüden sonra olmuş. Komşum baya dertlenmiş bu yüzden benden yardım istedi napayım diye bu büyüyü bozdur dedim bende nasıl bozulacak korkuyorum falan dedi eşiyle araları baya bozulmuş büyüyü bozdurmak için internete girdik büyü bozan medyumlar diye arattık tabi insanlar bazı büyülerin altına yorum yazmışlar ama sürekli medyum burak hocadan bahsetmişler bizde arayalım durumu anlatalım dedik kendisine ben konuştum telefonda arkadaşımın adına büyü yaptırdıysa ben bpzamam dedi ama eşiyle arasınındüzelmesi için bağlama celbi yapalım araları düzelir işi gücü ters gidiyorsa nasip açma celbi yapalım işleri de yoluna girer dedi ama ccuklarının olması için dua ederim inşallah o da olur nasip kısmet işi bunlar dedi ben arkadaslıma verdim telefonu konuştular aradan baya bi zaman geçyikten sonra kocasının işleri düzeldi aralarındaki sorunlarda çözüldü mutlu haberi de aldılar hamileymiş yani hersey o kadar güzel ilerledi medyum seçerken mutlaka işiin ehli bir medyumla çalışmanızı öneririz arkadaşım resmen hayata yeniden doğdu

BUNLARA DA BAKIN