Çember Büyüsü

Çember Büyüsü ve diğer tüm büyülerin insanlar tarafından kendi amaçları için kullanmaları yasaktır ve dinimizce çok büyük günahtır. Büyüler insanların özgür iradeleri ile karar vermelerini engeller ve kişilerin hayatlarını değiştirir.

PAYLAŞ

Her büyü birbirinden farklıdır. Yapılış şekilleri, tılsımlı sözcükler, kullanılan materyaller büyünün gücünü belirler. Bir büyü çok güçlü etkilere sahip ise kullanılan materyaller ve büyünün yapımı o kadar zordur. Çember Büyüsü kara Büyüler arasında yer alır ve yapımı oldukça zordur. Bu yüzden bu büyünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Kesinlikle bu büyünün yapımı için kişiler kendileri İnternetten okudukları bilgilere göre bir şey yapmaya kalmamalıdırlar. Aksi, taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çeker ve büyüden kendisi de olumsuz yönde etkilenecektir. Çember Büyüsü kuvvetli bir Bağlama Büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kendinize bağlayamayacağınız herhangi biri yoktur. Bu büyü o kadar güçlüdür ki yapıldığı andan itibaren hemen etkisini göreceksinizdir. Çember Büyüsü genelde sevdiği insana kavuşamayan kişilerin tercih ettiği bir büyü türüdür. Bu büyü ile rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Fakat bu büyünün yapımında dikkatli olmanız gerekmektedir.

Çember Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu çember Büyüsünün yapımı için özel bir ayin gerekmektedir. Özellikle medyum 42 tane mumu bir çember olacak şekilde yakar ve üç harflilerden de yardım alınarak büyüye başlanır. Büyüyü yaptıran kişi bu çemberin ortasına oturmalıdır. Daha sonra bu 42 adet yanan mum sönene kadar kişi ve medyum tılsımlı sözcükleri söylemelilerdir. Büyü bu şekilde uygulanmaya başlanır. Büyü uygulandıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiği için artık kendi iradesiyle hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü çok güçlü olduğu için tesir süresi de kısadır ve hemen sonuç alırsınız. Kişi sürekli olarak artık sizi düşünmeye başlayacak ve sizinle ilgili hayaller kuracak tir. Özellikle büyü yapıldıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vermeye başlarlar. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Çember Büyüsü bu şekilde yapılır ve kişi üzerinde etkisini gösterir. Bu büyü ile rahatlıkla sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz.

Çember Büyüsü Tesir Etme Süresi Nedir?

Güçlü büyülerin Tesir süreleri de normal Büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Çember Büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için ve kara Büyüler arasında yer aldığı için tesir etme süresi oldukça uzun sürmektedir. Bu yüzden de bu büyü sık sık tercih edilmektedir. Bu yüzden bu büyü uzun süre etki ettiği için sürekli olarak büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Büyünün tesiri uzun sürse de mutlaka bir gün bitecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre geçtikten sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi in gene kişi medyuma gitmelidir. Kesinlikle bu ayini kendiniz yapmaya çalışmamalısınız. Kişi kendi başına büyüyü yenilemeye kalktığında üç harfliler ile muhatap olması gerekecektir ve herhangi bir şekilde bir işlemi yanlış yapar iseniz üç harfliler size musallat olacaklardır. Bu yüzden büyünün olumsuz özelliklerinden korunmuş olmak için büyüyü medyuma giderek yeniletmelisiniz. Büyü yeniletilmez ise kişi eski özgür iradesine geri kavuşur ve hayatına kaldığı yerden devam edecek sizi de terk edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yöntemini yeniden uygulatmaları gerekmektedir. Büyü kişi üzerinde etki ettiği sürece kişi sizinle birlikte olacaktır. Ayrıca büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi de oldukça önemlidir. Bu yüzden tesir süresine çok önem vermeniz gerekmektedir.

Çember Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Çember Büyüsü ve diğer tüm büyülerin insanlar tarafından kendi amaçları için kullanmaları yasaktır ve dinimizce çok büyük günahtır. Büyüler insanların özgür iradeleri ile karar vermelerini engeller ve kişilerin hayatlarını değiştirir. Bu yüzden büyü ne amaçla olursa olsun kesinlikle kullanılmamalıdır. Aksi taktirde büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz insana açılmayı onu doğal yollar ile etkilemeye çalışmanız sizin in çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz. Ayrıca büyü yöntemi kişinin sizi gerçekten sevmesini sağlamaz. Kişinin bu duyguları asla gerçek değildir. Kişi tamamen büyü etkisi altında olduğu için sizi sevecekti.

Çember Büyüsü Kolay Bozulur mu?

Büyülerin yapımı ne kadar zor ise bozulması da o kadar zor olacaktır. Özellikle çember Büyüsü çok güç yapılan bir büyü olduğu için hemen kolay bir şekilde bozulmaz. Bu yüzden kişiler kesinlikle kendi başlarına büyü yöntemini bozmaya kalmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini kişi kendi üzerine çekecektir. Ayrıca üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü olduğu için de kişiye üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Çember Büyüsü bozulması zor bir büyü olduğu için medyumlar üç harfliler ile iletişime geçerler ve onlar isterse eğer büyü kişi üzerinden kalkacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki etkiler de ortadan yavaş yavaş kalkacaktır. Kişi hemen büyünün etkisi altından çıkamaz. Biraz zaman geçtikten sonra kişi kendini toparlayacak ve eski normal yaşantısına kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde büyü bozulmaktadır.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • hayriye | 22 Mayıs 2020 21:25

    Ben kimseyw büyü önermiyorum bence farklı işlemler uygulatın günah olmayan işlemler çünkü büyü yaptırdığınızda bu sefer sevdiğiniz kişi de zarar görebilir ben medyum burak hocaya gidiyorum süreki kendisi celb hamaylı vekf gibi günah olmayan aynı zamanda zararı da olmayan işlemler yapıyo siz de bu işlemleri yaptırabilirsiniz yani sevdiğinize kavuşmak için kavuşma celbi yaptırın mesela kısa zamanda da mutlaka sonuç alırsınız kendisi çok güvenilir bi medyum o yüzden herhangi bir dolandırıcılık gibi bi olay olmaz emin olun öyle olsa bana çoktan olmuştu ben devamlı gidiyorum kendisine bende kaynananma işlem yaptırıyorum sürekli ve çok da memnunumu bi zararını da görmedim henüz yani

  • sevda yeli | 16 Mayıs 2020 11:45

    Sevdiim insana kavuşamıyorum önüme hep engeller çıkıyor evlenmek istiyoruz olmuyor ya babam izin vemiyor babamı ikna ediyorum abim izin vermiyor onları ikna ediyorum amcam karışıyor birsürü engel çıkıyor erkek arkadaşımın ailesi de problem çıkarıyor ya ni biz evlenmek istiyoruz sonuç alamıyoruz ikimide işimizde gücümüzde insanlarız istemedikleri nedir bilmiyrum. Bende artık evlenmek için hangi büyüyü yaptırabilirim diye araştırırken çember büyüsüne denk geldim içierğini okudum sevipte kavuşamayanların yaptırması gerektiğini yazmışsınız ama size nasıl ulaşıcam telefon numaranız falan yokmu bu çember büyüsü hakkında bilgi almak istiyorum kaç günde yapılır zararı olurmu kesin sonuç alabilirmiyiz zarar gören kimse olsun istemiyorum bide bu büyüyü yaptırdımdan kimsenin haberi olurmu

BUNLARA DA BAKIN