Cevizle Aşık Etme Büyüsü

Ceviz büyüsü çiftlerin bir araya gelmesi ya da sevenlerin kavuşması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uygularken mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde bir ceviz kabuğu bir tas su içerisine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır.

Cevizle Aşık Etme Büyüsü
Büyüler
Ceviz büyüsü çiftlerin bir araya gelmesi ya da sevenlerin kavuşması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uygularken mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde bir ceviz kabuğu bir tas su içerisine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır.

İnsanlar farklı amaçlar ile büyü yöntemlerini kullanmaktadırlar. Bu yüzden pek çok farklı büyü yöntemi ve yapılış şekli vardır. Özellikle bazı büyülerin yapımında oldukça farklı malzemeler tercih edilmektedir. Bu materyaller büyünün gücünü arttırır ve tesir süresini de uzatmaktadır. Ayrılık ve aşk büyülerinin yapımında özellikle domuz yağı, ölü toprağı gibi farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu tarz büyüler yapım şekillerinden dolayı kara büyüler arasında yer almaktadır. Ceviz büyüsü de bu büyülerden biridir. Ceviz büyüsünün yapımı oldukça zor ve mistik güçlerden yardım alındığı için mutlaka kişilerin bu büyüyü yaptırmaları için medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gitmeden kendisi internetten ya da kitaplardan okuduğu bilgilere göre bu büyüyü yapmaya kalkar ise kısa süre içerisinde mistik güçlerin saldırısına uğrayacaktır. Ayrıca kişi büyünün bütün kötü özelliklerini de üzerine çekecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için kişinin mutlaka medyuma giderek büyü yaptırması gerekmektedir. Ceviz büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde amacına ulaşacaktır. Genellikle bu büyü kişinin sevdiği insana kavuşabilmesi için yapılan aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu büyü yapıldıktan sonra karşı taraf büyünün etkisi altına girerek hareket edeceği için kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar ve aşkını ilan edecektir. Fakat böyle büyü yöntemleri ile kişilerin kaderlerini, hayatlarını değiştirmek dinimizce en büyük günahlardan biridir. Böyle bir şey yapmak yerine doğal yöntemlerle sevdiğiniz kişiyi etkilemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Dinimize göre büyü yapmak ya da yaptırmak kesinlikle en büyük günahlardan biridir. Bu yöntemi kullanana kişiler de mutlaka bir gün cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini denemek ve kullanmak yerine doğal yöntemleri denemelisiniz. Bizlerde bu yöntemi kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve bizlerde kullanmıyoruz.

Ceviz Büyüsünün Yapım Şekli 

Ceviz büyüsü çiftlerin bir araya gelmesi ya da sevenlerin kavuşması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uygularken mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde bir ceviz kabuğu bir tas su içerisine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır. Üç harfliler de büyünün yapım işlemlerine yardım ederler. Büyü yapıldıktan sonra tasın içindeki su renk değiştirecektir. Ceviz kabuğu bu su içerisinden alınır ve bir bez parçasına sarılır. Gene büyülü sözcükler ile bu bez parçasının ağzı kapatılır. Daha sonra mutlaka bu bez parçasının kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Bu büyülü bez parçasının hiçbir şekilde kişi tarafından ya da başkaları tarafından bulunmaması gerekmektedir. Büyü bulunduğu ve ya kaybolduğunda kişi üzerindeki tüm etkilerini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka çok iyi bir şekilde büyünün saklanması gerekmektedir. Ancak büyü çok iyi bir şekilde kişinin evinde saklandığında kişi üzerine tesir etmeye başlayacaktır. Büyü kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar etkili olacaktır. Ceviz büyüsü bu şekilde yapılmaktadır.

Ceviz Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra büyünün tüm etkileri kişi üzerinde görülmeye başlayacaktır. Kişi artık tamamen kendi duyguları dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık büyünün etkisi altında olduğu için özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Aynı zamanda büyünün yapımı esnasında üç harfliler kullanıldığı için de kişi tamamen onların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi tamamen büyü nasıl isterse o yönde hareket edeceği için sürekli olarak gündüz gece demeden sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler büyünün tesirinin artması ile birlikte gün geçtikçe daha da kuvvetli bir hale gelecektir ve kısa süre içerisinde kişi size karşı hisler beslemeye başlar. Artık bu duygularını kontrol edemeyen kişi size olan aşkını dile getirecektir. Ceviz büyüsü bu kadar güçlü etkilere sahip olan bir büyüdür ve çok kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Bu büyü sayesinde istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz ve istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Ceviz büyüsü üç harfliler ile yapılan bir büyü olduğu için diğer büyülere göre çok daha kısa bir süre içerisinde kişiler üzerine etki eder ve aynı zamanda çok daha uzun süreli olarak tesiri kişi üzerinde devam edecektir.

Ceviz Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Büyüler ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar mutlaka belli bir süre boyunca kişiler üzerine tesir ederler. Bu tesir süresi büyünün yapım şekline göre farklılık göstermektedir. Ceviz büyüsü tesir süresi diğer büyülere göre daha uzun sürse de bu süre bittiğinde kişi artık büyünün etkisi altından çıkmış olacaktır. Bu yüzden de mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişinin gene bir medyuma gitmesi ve büyüyü baştan yaptırması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyü etkilerini kişi üzerinde yeniletildiği sürece devam ettirir. Büyü yenilenmez ise kişi normal davranışlarına geri döneceği için artık sizi sevmediğini fark edecek ve kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden de mutlaka büyülerin belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmeleri gerekmektedir. Ceviz büyüsü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. 

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN