Çiftleri Ayırma Büyüsü

Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de kişiler büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de bu yöntem çok sık kullanılmaktadır.

Çiftleri Ayırma Büyüsü
Büyüler
Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de kişiler büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de bu yöntem çok sık kullanılmaktadır.

Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de kişiler büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de bu yöntem çok sık kullanılmaktadır. Büyü yöntemi çok sık tercih edildiği için genel olarak tesiri kuvvetlendirmek için yapım aşamasında üç harflilerden yardım alınmaktadır.  Bu şekilde büyü çok daha etkili bir hal alır ve çok daha kısa süre içerisinde  kişi üzerine etki eder. Çiftleri ayırma büyüsü  yapıldıktan sonra istediğiniz çifti birbirinden kolaylıkla ayırabilirsiniz. Bu büyü genelde sevdiğine kavuşamayan kişilerin sevdiklerini sevgililerinden ayırmak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem evli çiftlerin ayrılmaları için de çok sık kullanılmaktadır. Ayrılık büyüleri çok güçlü kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin yapımı için mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişiler bu tarz büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında büyülerin olumsuz özelliklerini üstlerine çekebilirler ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir Böyle durumların yaşanmaması için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmeleri gerekmektedir. Dinimizde büyüye yer verilmiştir fakat kesinlikle insanların hayatlarını büyü yöntemi ile değiştirmek günahtır ve bu yöntem yasaklanmıştır. Ne amaçla olursa olsun kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalısınız. Dinimize göre büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizde büyü yöntemini kullanmayı denemiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Doğal yöntemleri kullanarak amacınıza ulaşmanız sizler için çok daha iyi olacaktır.  

Çiftleri Ayırma Büyüsünün Yapılış Şekli ve Kişi Üzerindeki Etkileri  

Büyülerin kişiler üzerindeki etkileri yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık göstermektedir. Çiftleri ayırma büyüsü kişilerin idraklarını kısıtlar ve kişiler artık kendi özgür iradeleri ile hareket edemez hale gelirler. Özellikle büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kendi düşüncelerini kontrol edemez hale gelir. Çiftleri ayırma büyüsü   yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde çiftleri ayırmak için domuz yağı üzerine bir büyü yapılır. Bu  domuz yağının mutlaka kişilerin evlerinde duvara ya da kapı eşiğine sürülmesi gerekmektedir. Domuz yağı kokusuz ve şeffaf olduğu için kişiler hiçbir şekilde evde büyü olduğunu fark etmeyeceklerdir. Bu şekilde büyü kişiler üzerine tesir etmeye başlar. Yavaş yavaş kişiler büyünün etkisi altına girmeye başladıklarında sürekli olarak kavgalar etmeye başlayacaklardır ve kısa süre içerisinde birbirlerinde nefret edecek konuma geleceklerdir. Ayrıca bu büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiler birbirlerini sürekli olarak farklı siluetlerde göreceklerdir. Bu yüzden de birbirlerinden soğuyarak zaman içerisinde uzaklaşmaya başlayacaklardır. Bu şekilde büyü kişiler üzerine tesir eder. Kısa süre içerisinde büyünün sonuçlarını göreceksinizdir. Çiftler daha fazla birbirlerine dayanamayacakları için kısa sürede ayrılma kararı alacaklardır. Bu durumda büyünün kişiler üzerine tesir etme süreleri çok önemlidir. Tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Çiftleri Ayırma Büyüsünün  Tesir Etme Süresi  

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi tamamen büyünün tesiri altından çıkarak  hareket etmeye başlayacaktır. Kişi normal hayatına kaldığı yerden devam eder ve normal hareketler sergilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli aralıklar ile büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Her büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle yeniletme işlemlerini kendi başlarına yapmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir.  Çiftleri ayırma büyüsü  yapıldıktan sonra muska üzerine yazıldı ise muskanın yeniletilmesi gerekmektedir. Domuz yağı ile yapılan çiftleri ayırma büyüsünde ise mutlaka tekrar büyünün aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişiler üzerindeki tesiri devam edecektir. Büyülerin devamlılığı için mutlaka tesir sürelerinin kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin tesir süreleri bitmeden yeniletilmesi çok önemlidir. Büyünün tesir süresinin bitmek üzere olduğunu kişinin davranışları üzerinden anlayabilirsiniz. Eğer kişi artık normal hareketler sergilemeye başlıyor ise büyünün tesir süresi sona eriyor demektir. Bu durumda hemen büyünün süresi bitmeden yeniletilmesi gereklidir.  

Çiftleri Ayırma Büyüsünün Bozulması 

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kendi başlarına büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerlerine çekerler ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile de karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu büyünün bozulması için ilk olarak kişilerin evlerini değiştirmesi gerekmektedir. Çünkü domuz yağı kişilerin evinden kolay kolay çıkmaz ve etkileri de bu yüzden sürekli olarak kalıcı olacaktır. Çiftler de ister istemez bu büyünün etkisi altında kalacaklardır. Çiftleri ayırma büyüsü  bozulması için domuz yağının nereye sürüldüğünü bulmanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün bozulma işlemleri oldukça zor olacaktır. 

Çiftler Ayırma Büyüsünün Muskaya Yazılması  

Muskaya büyü yazma yöntemi oldukça sık kullanılan ve tesiri kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemi uyguladıktan sonra mutlaka büyünün kişi üzerindeki etkisi daha büyük olacaktır. Bu yüzden de medyumlar tarafından bu yöntem daha sık tercih edilmektedir. Çiftleri ayrıma büyüsünü bu yöntem ile de uygulayabilirsiniz. Böylece büyünün tesir süresi çok daha uzun olacaktır.  

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN