Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü

Zincir büyüsü ile çiftleri bağlama işlemi yapımı çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bozulması da çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü evde tek başınıza bozmaya kalkmamalısınız. Bu sizin için çok riskli bir yol olur. Büyüyü bozmaya çalışırken yapacağınız en küçük hata büyünün ters tepmesine ve size sıçramasına sebep olur.

PAYLAŞ

Zincir Büyüsü ile Çiftleri Bağlama Tesir Süresi

Zincir büyüsü ile çiftleri bağlama yapımı zor fakat güçlü büyüler arasında yer alır. Bu yüzden etkisi uzun süre kalıcı olan büyülerden biridir. Ancak hiçbir büyü kişide etkisini sonsuza kadar sürdürmez. Bu büyü de etkisini eninde sonunda kaybedecektir. Bu durumda büyüyü yeniletme işlemi yapmanız gerekmektedir. Büyü yeniletme işlemini tek başınıza yapmamanız gerekir. Bu sizin için çok riskli bir işlem olacaktır. Bu yüzden daha önce büyüyü yaptırmak için gittiğiniz medyuma büyü yeniletme işlemi için gitmeniz gerekir. Büyü yapıldıktan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi çok uzun süre kalıcı olmayacaktır. Büyünün yeniletilmesi için aynı medyuma gitmeli ve aynı işlemleri tekrar yaptırmalısınız. Yenileme işlemi yapıldıktan sonra kişi yine büyünün etkisinde olacaktır. Yenileme işlemi yapılmaz ise kişi eski haline geri döner. Yine eskisi gibi uzak ve mesafeli olacak eskisi gibi hissedecektir. Büyünün etkisinin gitmeye başladığını kişinin size olan davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi eğer sizden uzaklaşmaya başlar ve ayrılmak isterse büyünün etkisi gitmeye başlamış demektir.

 

Zincir Büyüsü ile Çiftleri Bağlama Nasıl Bozulur?

Zincir büyüsü ile çiftleri bağlama işlemi yapımı çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bozulması da çok zor bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü evde tek başınıza bozmaya kalkmamalısınız. Bu sizin için çok riskli bir yol olur. Büyüyü bozmaya çalışırken yapacağınız en küçük hata büyünün ters tepmesine ve size sıçramasına sebep olur. Bu durumda çok fazla zarar görebilirsiniz. Bu yüzden işinde uzman bir medyuma gitmeli ve büyü bozma işlemini medyuma yaptırmalısınız. Büyü bozulduktan sonra etkisini kısa bir süre daha kişinin üzerinde gösterecektir. Daha sonra zaman içinde büyünün etkisi gidecek ve kişi eski hayatına geri dönecektir. Büyünün üzerinizden kalkmasını istiyorsanız bozma işlemi yapmadan etkisinin gitmesini de bekleyebilirsiniz. Büyü etkisini yitirdikten sonra siz de eski hayatınıza geri dönebilirsiniz.

 

Zincir Büyüsü ile Çiftleri Bağlama Tehlikeleri

Zincir büyüsü ile çiftleri bağlama çok riskli ve güçlü bir büyüdür. Bu büyünün evde tek başına yapılması çok tehlikelidir. Büyü sırasında yapılacak en küçük hata sizin zarar görmenize sebep olacaktır. Bu yüzden bu büyüyü yaparken veya yaptırırken çok dikkatli olunmalıdır. Mutlaka bir medyuma gidilmeli ve ona yaptırılmalıdır. Onlar bu işi sürekli yaptıkları için deneyim sahibidirler. Bu yüzden zarar görme olasılığınız en aza inmiş olacaktır.

 

Zincir Büyüsü ile Çiftleri Bağlama Günah Mıdır?

Dinimize göre zincir büyüsü ile çiftleri bağlama da dahil olmak üzere her büyü günahtır. Dinimize göre büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası çok büyüktür. Allah her birimize ayrı bir kader çizmiştir. Büyü yaparak o kadere karşı gelmiş olursunuz. Ayrıca büyü yaparak başka birinin haberi ve izni olmadan onun hayatına müdahale etmiş olursunuz. Dolayısıyla onun hakkında girmiş olursunuz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sorunlarınız için daha normal yollar tercih etmelisiniz. Sevdiğiniz insandan karşılılık bulmak istiyorsanız bunu daha normal yollarla yapmalısınız. Büyü yaparak sizi sevecek olan kişi büyünün etkisi geçince size olan sevgisi yine bitecektir. Bunun için büyü yapmamalısınız. Büyü yaparak hem günah işlemiş olursunuz hem de başka birinin hayatına, kaderine müdahale etmiş olursunuz. Biz sizlere büyü yapmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine sevdiğiniz kişiyle konuşmalı ve daha güzel yollar tercih etmelisiniz. Büyünün etkisiyle sizi sevecek kişinin sevgisi gerçek sevgi olmayacaktır. Gerçek sevgi olmazsa da insan eninde sonunda mutsuz olur. Sevdiğiniz kişiye büyü yapmak yerine onun sevgisini kazanmak için daha normal ve güzel yollar bulmalısınız. Böylece zarar görmezsiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN