Domuz Yağı Büyüsü

Kara büyülerin en başında gelen, en korkunç ve bir insana zarar vermek için uygulanan büyü denildiği zaman akla ilk gelen mutlaka domuz yağı büyüsü olmalıdır. Çok eski zamanlardan bu yana günümüzde hala büyü yapan medyumlar tarafından uygulanan yöntemlerden birisidir.

Domuz Yağı Büyüsü
Büyüler
Kara büyülerin en başında gelen, en korkunç ve bir insana zarar vermek için uygulanan büyü denildiği zaman akla ilk gelen mutlaka domuz yağı büyüsü olmalıdır. Çok eski zamanlardan bu yana günümüzde hala büyü yapan medyumlar tarafından uygulanan yöntemlerden birisidir.

Kara büyülerin en başında gelen, en korkunç ve bir insana zarar vermek için uygulanan büyü denildiği zaman akla ilk gelen mutlaka domuz yağı büyüsü olmalıdır. Çok eski zamanlardan bu yana günümüzde hala büyü yapan medyumlar tarafından uygulanan yöntemlerden birisidir. Domuz yağı büyüsü yaptırmadan önce çok düşünmeli ve öyle karar vermelisiniz. Karşı taraftaki insana vereceği zarar ileride sizi vicdanen rahatsız edebilir. Hatta riskleri de olduğu için psikolojik olarak domuz yağı büyüsü yüzünden sizde ruhsal sıkıntı içerisine girebilirsiniz. Dinimiz gereği haram olarak kabul edilen domuzun yağı kullanarak yapılan büyünün tesiri de, etkisi de çok güçlü olur. Domuz yağı büyüsü yapılırken şeytani cinler görevlendirilir. Bu cinler kötülüğü sevdiği için severek ve isteyerek görevlerini yerine getireceklerdir. Bu büyüde cinler görevlendirildiği için bozulmasını da cinler engellemektedir. Aşırı bir direnç göstererek büyünün bozulmasını engellemektedirler.

Domuz Büyüsünün Amacı Nedir?

Kısaca bir insana zarar vermek için yapılan kara büyüler olduğunu zaten ilk paragrafımızda belirtmiştik. Özellikle bir insanın işini bozmak, rızkını kesmek, hastalanmasını sağlamak, sosyal hayattan koparmak, kişiye psikolojik rahatsızlık vermek, evli çiftleri birbirinden ayırmak ve nasip kapatmak için yapılmaktadır.

Evli çiftlere karşı yapılan domuz yağı büyüsü etkisini öylesine güçlü gösterir ki evli çiftler üzerlerinde büyü olduğunun farkına bile varmadan maalesef ayrılmak zorunda kalırlar. Özellikle de araları gayet iyiyken birden bire birbirlerine tahammül edememeleri, kocanın karısını aldatması, birbirlerinden uzaklaşmaları ve cinsel anlamda olsun, yan yana gelme konusunda olsun soğuyarak uzaklaşmak isteyeceklerdir. Tüm bu süreç hızlı bir şekilde gelişmektedir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsü yapılırken kullanılan malzeme ‘’ domuz yağıdır ‘’ giysilerde, kapı eşiklerinde, evin herhangi bir eşyası üzerinde leke olarak kendisini belli eder. Bu leke yıkansa da, silinse de hiçbir şekilde çıkmaz. Tabi her lekeyi de domuz yağı büyüsüne bağlamamak gerekir. Domuz yağı büyüsü lekesi genelde sarımsı bir renktedir. Hayatınızda bir takım olumsuz süreçler yer almaya başladıysa şüphelendiğiniz bir lekeden domuz yağı büyüsü olduğundan şüphe ederek gerekli olan önemleri almanız çok iyi olacaktır.

Domuz yağı büyüsü çoğu zaman kişinin iş hayatını olumsuz şekilde etkilemek için yapılmaktadır. Bilhassa rekabet varsa ve rekabette olduğunuz diğer meslektaşlarınız batmanızı, işinizin bozulmasını ve kendilerine bir pay çıkarmak adına domuz yağı büyüsü yaptırdıklarından şüphe edilebilmelidir.

Bakara suresinde domuzu, kanı, leşi ve Allah’ın adının haricinde başkasının adına kesilecek olan hayvanlar haram olarak belli edilmiştir. Bu nedenle de domuz yağı büyüsü en tehlikeli kara büyülerin başında gelir.

Dinimiz gereği domuzun sadece yağından değil, kılından, etinden, tüyünden her parçasından uzak durulması gerekmektedir. Bu hayvanın yağı ile yapılacak olan bir büyünün ne kadar etki edeceğini, insanın hayatını al üst edeceğini tahmin edebilirsiniz. Bırakın sadece insan sağlığına zarar vermesini yağın bir mekanizmaya bile sürülmesi istenilmemektedir.

Domuz Yağı Lekesi Çıkar mı?

Aklınıza gelebilecek tüm hayvansal gıdaların yağları aynıdır. Domuz yağı da aynı görünümdedir. Herhangi bir yere hayvansal yağ sürüldüğü zaman çok basit bir şekilde yağ olduğunu anlayabilirsiniz. Herhangi bir temizlik maddesi ile kolayca çıkar. Ancak domuz yağı büyüsü yapılırken yağı ile birkaç farklı malzemenin bir araya getirilmesi sonucunda yağ sürüldüğü yerden kolaylıkla çıkmaz. Başka maddelerle karıştığı için rengi çoğu zaman sarımsı bir renk alır.

Eğer bir kıyafetinizde, kapınıza veya herhangi bir eşyanızın üzerinde domuz yağı lekesi varsa çözüm temizlik malzemeleri olmaz. Bu materyali komple yok etmek gerekir. Örneğin; kapının eşiğine sürülen bir domuz yağı büyüsünden kurtulmak için o kapıyı komple yok etmek gerekebilir.

Araştırmalarımıza göre eğer yağın sürüldüğü yerin komple kaldırılması, yok edilmesi mümkün değil ise sirke kullanılarak bazı temizleme süreçleri yapılarak büyüden kurtulabilir denilmektedir. Ancak bunun için bilirkişilerden yardım almanız çok önemlidir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılıyor?

Mantık tamamen şu şekilde ilerliyor. Domuz yağı ve bazı malzemeler bir araya getirilerek elde edilen büyünün bir eşya üzerine sürülmesi sonucunda kişinin hayatını alt üst ettiği bilinmelidir. Alanında mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır. Hiçbir şekilde denemenizi istemeyiz. Hatta bu büyüyü yaptıracağınız medyumu da çok iyi seçmeniz gerekir. Aksi taktirde en ufak bir yanlışlık hayatınızı mafedebilir.

Şeytani cinler görevlendirilerek yapılan bu büyü için büyüyü yaptıran kişinin veya herhangi bir kişinin evinize girmesi gerekmez. Uzaktan cinler görevlendirildiği zaman cin aracılığı ile de bu yağ bir eşyanın üzerine sürülebilmektedir.

Domuz yağı büyüsü yapacak olan medyum kişi cinlerle irtibat halinde olur. Medyum süreci nasıl işleteceğini bildiği için kendisi zarar görmeden elde eder. Ancak şeytani cinlerin görevlendirilme sürecini siz veya bir yakınınız evde veya herhangi bir yerde yapamazlar. Risklidir ve uzak durulması gereken bir süreçtir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eğer üzerinizde domuz yağı büyüsü olduğunu düşünüyorsanız hiçbir şekilde o lekeyi tespit etseniz bile temizlemeniz bir çare etmeyecektir. Ayeti Kerimeler, dualar, sureler okunarak bozulması sağlanabilir. Ancak domuz yağı lekesi bulaşmış veya şüphe duyduğunuz giysi, elbise, kapı, duvar artık aklınıza ne gelirse o cismi kendinizden, evinizden, mekanınızdan uzaklaştırmanız gerekir. Örneğin; bir kıyafetinizin üzerine yapıldıysa o kıyafeti akarsuya atmanız gerekebilir. Şeytani cinleri uzaklaştırmak ve görevlerinden vazgeçmelerini sağlamak için dua okunmalıdır.

Yukarıda anlatmış olduğumuz domuz yağı büyüsü paylaşımı birkaç web sitesi kaynak kullanılarak elde edilmiş bilgilerden ibarettir. Bu büyünün yapımı, bakımı ve bozulması gibi süreçler hakkında bilgimiz yoktur. Bu nedenle bizlerden talep etmeyiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN