Düğüm Büyüsü

İnsanlar genellikle sevdiği insana kavuşabilmek adına büyü yöntemini sık sık tercih etmektedirler. Özellikle büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar dayandığı için pek çok farklı büyü çeşidi ortaya çıkmıştır.

Düğüm Büyüsü
Büyüler
İnsanlar genellikle sevdiği insana kavuşabilmek adına büyü yöntemini sık sık tercih etmektedirler. Özellikle büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar dayandığı için pek çok farklı büyü çeşidi ortaya çıkmıştır.

İnsanlar genellikle sevdiği insana kavuşabilmek adına büyü yöntemini sık sık tercih etmektedirler. Özellikle büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar dayandığı için pek çok farklı büyü çeşidi ortaya çıkmıştır. Genel olarak en güçlü büyüler kara büyülerdir ve bu büyüler aşk için uygulanan büyülerdir. İnsanlar sevdiği kişinin kalbine girebilmek için büyü yöntemini kullandıklarında rahatlıkla kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirler. Bu mistik yöntem ile kolaylıkla sevdiğiniz işinin de kısa süre içerisine size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi altına girdiği andan itibaren artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Özellikle büyü yöntemi insanların iradesini kullanmasını engeller ve kişiler aldıkları kararları tamamen büyünün etkisi altında kalarak alacaklardır. Bu yüzden de kendilerinde oluşan bu değişikliği asla fark edemezler.

Düğüm büyüsü de bu amaç için uygulanan oldukça güçlü bir büyü yöntemidir. Yapımı ile oldukça zor bir büyüdür. İnternet üzerinden rahatlıkla bu büyünün yapılışı ile ilgili bilgiler bulabilirsiniz, fakat büyülerin yapımı sırasında kişiler en ufak bir şeyi bile yanlış yaparlar ise kısa sürede büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir. Yani bu büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda sadece karşı taraf değil sizde büyünün tesiri altına girersiniz. Bu yüzden büyüleri yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmesi gerekmektedir. Ayrıca düğüm büyüsü yapımı esnasında medyumlar büyünün çok daha etkili ve tesiri uzun süren bir büyü olabilmesi için üç harflilerden de yardım almaktadırlar. Bu şekilde kişi daha kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Ayrıca dinimizde büyü yapmak kesinlikle günahtır. Ne amaç ile olursa olsun büyü yapan ve yaptıran kişiler kesinlikle cezalandırılacaklardır. Büyü yapan kişiler cehenneme gidecektir. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Bizde büyü yapmıyoruz ve size de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Düğüm Büyüsünün Yapılış Şekli ve Kişi Üzerindeki Etkileri

Düğüm büyüsünü yapımı için medyuma gittiğinizde uzun bir halat üzerine medyum düğümler atmaya başlar. Her düğümde büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan kişinin ismi de tek tek düğümlere üç harfliler yardımı ile fısıldanır. 41 adet düğüm atıldıktan sonra büyü tamamlanmış olunacaktır. Bu düğüm büyüsü  kesinlikle kişinin evinde kimsenin halatı göremeyeceği şekilde bir yere saklanmalıdır. Bu aşk büyüsü ancak bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Büyülü halat herhangi bir şekilde kişi tarafından bulunur ya da ev dışına çıkarılır ise büyünün etkileri kısa sürede kişi üzerinden kalkacaktır ve kişi de büyünün etkisinden çıktığı için kısa süre içerisinde sizi tekrar edecektir. Bu yüzden bu düğüm büyüsü çok iyi bir şekilde kişinin evinde muhafaza edilmelidir. Düğüm büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Bu yüzden de kişi kısa süre içerisinde sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve bu düşünceler gün geçtikçe çok daha ağır bir hale gelecektir. Büyü yapılan kişi artık büyünün bu ağırlığına dayanamaz ve size olan duygularını kısa sürede yanınıza gelerek açacaktır. Kişi artık sürekli sizin ile birlikte olmak isteyecektir. Sürekli olarak sizi özeler ve sizden ayrı vakit geçiremez hale gelir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Kişi büyünün etkisi ile size aşık olacaktır. Yani büyünün tesiri geçmeye başladığında kişinin size karşı olan davranışlarında da farklılıklar görülecektir. Bu yüzden büyü yapıldıktan sonra mutlaka büyünün tesir süresi kontrol edilmelidir. Büyünün tesir süresinin bitmek üzere olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarında da rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Düğüm Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Düğüm büyüsü her ne kadar güçlü bir aşk büyüsü olsa da belli bir süre sonra kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kalkacaktır. Bu yüzden de kişi kısa sürede eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Büyünün tesir süresi sona ermeden öncede mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak büyü yeniletildiğinde kişi üzerindeki etkilerinin sürmesi de mümkün olacaktır. Aksi taktirde büyü hiçbir işe yaramaz ve kişi büyünün tesiri bittiği andan itibaren ne olduğunu anlayacağı için sizi hemen terk edecektir. Düğüm büyüsü tekrar edilmesi için kişilerin gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı işlemleri tekrar yaptırmaları gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyünün yeniletilme işlemini kendisi uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi olumsuz pek çok olayla karşılaşacağı gibi üç harflilerin saldırısına da uğrayabilir. Bu yüzden büyü yeniletme işlemi için de mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü yeniledikten sonra gene halat kişinin evinde saklanmalıdır. Böylece büyü hiç aralıksız bir şekilde kişi üzerinde etkilerini sürdürmeye devam edecektir. Büyülerin çok daha etkili ve uzun süreli olması için medyumlar farklı yöntemleri de kullanmaktadırlar. Genelde muskaya büyü yazma ya da ek bağlayıcı büyüler de yapılarak büyülerin tesir sürelerinin uzaması sağlanmaktadır. Bu yöntemlerden birini de tercih ederek rahatlıkla büyünün çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz. Düğüm büyüsü tesir süresi çok önemlidir, mutlaka kişi üzerindeki bu etkinin sürüp sürmediğine dikkat etmelisiniz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN