En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü gücü büyük olan ve anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu büyü kara Büyüler arasında yer alır. Özellikle büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden etkileri kişi üzerinde oldukça ağırdır. Bu büyü özel bir ayin ile kişi üzerine uygulanır. Bu yüzden büyünün yapımında çok dikkatli olunması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Büyülerin yapımı oldukça zordur ve bu işlemler çok tehlikelidir. Kişiler genel olarak büyü yöntemlerini kendileri uygulamaya çalışsalar mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir. Kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalktığında herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm olumsuzluklarını ve üç harflilerin dikkatini çekecektir bu yüzden büyü yöntemi mutlaka kişinin güvenliği için medyuma gidilerek yapılmalıdır. En ağır aşk büyüsü gücü büyük olan ve anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu büyü kara Büyüler arasında yer alır. Özellikle büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden etkileri kişi üzerinde oldukça ağırdır. Bu büyü özel bir ayin ile kişi üzerine uygulanır. Bu yüzden büyünün yapımında çok dikkatli olunması gerekmektedir. En Ağır Aşk Büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafın kalbini tamamen kendinize mühürlenmiş olacaksınızdır. Kişi artık hiç bir şekilde size karşı koyamaz hale gelir ve siz ne isterseniz yapacaktır. Kişinin hayatınızdan çıkmasını istemiyorsanız büyünün tesir süresine de mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişiye ait olan bir dna gerekmektedir. Bu yüzden ya kişinin tırnağı ya da saç teli gibi materyaller kullanılır. Bu kişiye ait olan saç teli ya da tırnak bir tas içerisine alınır daha sonra üzerine dualar okuyarak bir kaç damla sirke dökülür. Büyünün yapımı esnasında medyum ne söylüyor ise kişinin de aynı şekilde medyum tekrar etmesi gerekmektedir. Bu tırnak ya da saç telini büyü bittikten sonra büyü yaptıran kişinin yutması istenir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. En ağır aşk büyüsü yapımı ile zordur bu yüzden herkes bu büyüyü yaptırmayı tercih etmez. Fakat etkileri diğer aşk büyüleri ne göre çok daha hızlı etki ettiği için çok daha kısa bir süre içerisinde sonuç alacaksınızdır. Büyü tamamlandıktan 48 saat sonra etkisi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.

En Ağır Aşk Büyüsü Tesirleri Nedir

Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin odak merkezi haline geleceksinizdir. Kısa zamanda kişi sadece çevresinde sizi görmek isteyecek ve sadece sizinle vakit geçirmek isteyecektir. Bu yüzden 48 saat sonra öncelikle kişinin aklına düşersiniz, daha sonra kişi sizi arayacaktır ve size karşı duygularını dile getirecektir. En ağır aşk büyüsü bu şekilde kişi üzerinde tesirini gösterir. Kişi özellikle üç harflilerin de etkisine girerek hareket etmeye başlayacaktır. Sürekli olarak bu varlıklar sizin hakkınızda kişiye vesvese vererek sizi düşünmesini sağlarlar. Bu sayede büyü çok daha hızlı bir şekilde sonuç verecektir. Büyünün tesir süresi sürdüğü müddetçe kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Ancak büyünün tesiri biter ya da büyü bozulur ise kişi üzerindeki etkisi ortadan kalkacaktır.

En Ağır Aşk Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyü ağır etkilere sahip olduğu için diğer aşk büyüleri ne göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etkilerini göstermektedir. Büyünün tesir gücü sonsuza dek sürmez. Etkileri bir ay içerisinde yavaş yavaş kişi üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Bu etkiler azalmaya başladığında kişi de artık sizi hayatının aşkı olarak görmez ve sizden soğumaya başlar. Bu yüzden de kısa sürede sizi sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. En ağır aşk büyüsü tesir süresini uzatmak için pek çok farklı yöntemi deneyebilirsiniz. Büyüyü yenilemeyi tercih ederseniz eğer mutlaka gene aynı medyuma giderek kendiniz herhangi bir şey yapmadan büyüyü yeniletmelisiniz. Bu şekilde büyü gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini sürdürmeye devam edecektir. Ya da tesir sürecini uzatmak için ayrıca ek Büyüler de yaptırabilirsiniz. Bu büyüye ek bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama Büyüsünün de gücü büyük olduğu için kişi büyünün etkisinden çıkamayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insanın size karşı hep ilgili olmasını sağlayabilirsiniz.

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyülerin bozulması için kişi kendisi herhangi bir şey yapamaz. Bunun nedeni Büyüler üç harfliler ile yapılır ve gene onlar ile bozulur. Siz kendiniz büyüyü bozmak için üç harfliler ile iletişime geçtiğinizde onlar size musallat olacaklardır. Bu yüzden medyuma gitmek sizin için çok daha iyi olacaktır. En ağır aşk büyüsü bozulması için 48 saat boyunca uğraşmak gerekir. Medyum 48 saat boyunca kişi üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldırmak içi üç harfliler ile anlaşmaya çakılır ve kişiye bir muska yazar. Bu muska hem kişiyi tüm Büyülerden koruyacak hem de üç harflilerin etkisinden vesveselerinden uzak tutacaktır. Bu şekilde büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş kendi hayatına kaldığı yerden devam etmeye çalışır. Fakat büyü kişiyi çok ağır bir şekilde etkilediği için hemen kişi toparlanma. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Kişi muska dan güç alır, bu yüzden kısa sürede toparlanabilmesi için muskayı hiç bir şekilde üzerinden çıkartmamalıdır. Ancak bu şekilde kişi kendini toparlayabilecektir. Büyü bozulduktan sonra kişinin bünyesine ve dayanıklı lığına göre bu iyileşme süreci farklılık gösterecektir. Kişinin enerjisini büyü tamamen çektiği için kişi başlarda ruh gibi dolaşacak daha sonra enerjisini topladıkça kendine gelmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyüden kurtulabilirsiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • hasan hüseyin | 22 Mayıs 2020 21:13

    Bende hamaylı yaptırdım medyum burak hocayı aramıştım sevdiğim bi kız var hocam ne yaptıysam beni semvedi ne yapmak lazım dediğimde bana aşık etme hamaylı önerdi hamaylıyı hiç duymamaıştım aam a sonra zaten medyum burak hoca bana anlattı hamaylı celb gibi bir yöntem dualar ile yapılıyomuş günah da değilmiş tamm hocam o zaman yapslım dedim hamaylıyı yaptırdım hamaylıyı yaptırdıktan birkaç hafta onra sevdiğim kızda beni sevmeye başladı biz sevgili olduk hatta işleribiraz daha ciddiye bindirdim ben istmeeye bile gittik şimdi birkaç hafta sora nişanımız olvak hepsi bu hamaylı sayesinde oldu iyiki de bu hamaylıyı yaotırmışm valla gerçekten çok işe yaradı herkese de tavsiye ediyorum ben

  • selma doruk | 15 Mayıs 2020 22:52

    Kapımda köpek olsun benden başkasını gözü görmesin bensiz yapamasın anneci olmasın köpek gibi beni sevsin diye bağlama hamaylı çalışması yaptırdım benden bir adım öteye gitmiyor şimdi sevgili kocacığım eee annesinin sözüne bakıp da bana hakaret edersen böyle kuzu gibi olursun. Sana en ağır aşk büyüsünü aşk hamaylı yaptırarak buldum valla bayanlar kocanızı beöyle benm gibi süt deökmüş kediye çevirmek istiyorsanız sizde yaptırın aşk hamaylı büyü gibi bişey vallahi işe yarıyor.

BUNLARA DA BAKIN