En Etkili Aşık Etme Büyüleri

İnsanlar sevdikleri kişinin de kendilerini sevmesi için pek çok farklı yöntem denemektedirler. Bu yöntemlerden biri de büyü yöntemidir. Mum Büyüsü de aşk için uygulanan güçlü büyülerden biridir. Bu büyü çok kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar.

PAYLAŞ

Mum Büyüsü ile Aşık Etme

İnsanlar sevdikleri kişinin de kendilerini sevmesi için pek çok farklı yöntem denemektedirler. Bu yöntemlerden biri de büyü yöntemidir. Mum Büyüsü de aşk için uygulanan güçlü büyülerden biridir. Bu büyü çok kısa bir süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Fakat büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden büyünün yapımı için kişilerin kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi takdirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişiler medyuma giderek büyüyü yaptırmalılardır. Mum büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında çok büyük bir değişim olacaktır ve kişi kendinde oluşan bu değişimin hiçbir şekilde farkına varmayacaktır.

Mum Büyüsü Yapımı

Mum büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde karanlık bir odada ayna önünde bir adet mum yakılır ve büyü yaptıran kişi bu aynanın önüne geçer. Daha sonra büyülü sözcüklerin söylenmesi ile üç harfliler büyüyü tamamlayacaklardır. Mum tamamen eriyene kadar bu durum devam eder. Mum bittikten sonra büyü tamamlanmış olacaktır. Mum büyüsü tamamlandıktan sonra artık kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler ve kişi de artık hayatını bu vesveselere göre yaşamaya başlayacaktır. Kişi sürekli olarak artık sizi düşünmeye başlar. Bu düşünceler büyünün etkisi ile birlikte artacaktır ve artık kişi duygularına dayanamaz hale gelir ve size açılır. Bu şekilde mum büyüsü tesirini kişi üzerinde göstermektedir.

Mum Büyüsü Tesir Etme Süresi

Güçlü büyüler arasında yer alan mum büyüsü belli bir süre boyunca kişiler üzerinde tesir etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık normal davranışlar sergilemeye başlar ve normal hayatına geri döneceği için kısa zaman içerisinde sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Mum büyüsü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde devamlılık kazanacaktır. Büyü yeniletme işlemleri için de gene medyuma gidilmesi ve aynı şekilde büyünün yapılması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye devam eder.

İncir Büyüsü ile Aşık Etme

Büyüler bir yiyecek ya da kişiye ait olan bir özel eşya üzerine yapıldığında çok daha kuvvetli bir hal almaktadır ve daha kısa süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir. Her büyünün yapımı için farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu büyülerden biri de incir büyüsüdür ve aşk için tercih edilmektedir. İncir büyüsü ile aşık etme için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendisi internetten okuduğu bilgilere göre büyü yapmaya kalktığında beklenmedik olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka büyünün yapımı için medyum tercih edilmelidir. Bu şekilde kişi kendini büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilecektir.

İncir Büyüsü Yapım Şekli

İncir büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde incir üzerine aşk büyülü sözcükleri söylenir ve büyü bitene kadar büyü yapılan kişinin ismi de sürekli olarak tekrarlanır. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Bu büyülü incirin mutlaka büyü yapılan kişiye yedirilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir anlamı olmayacak etkisi de kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü incirin kişi tarafından yenmesi gerekir. incir büyüsü ile aşık etme için bu işlemler tamamlandıktan sonra kişi artık tamamen sizin istediğiniz gibi davranmaya başlayacak ve size kısa süre içerisinde aşık olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz ve sevdiğiniz insanla birlikte olabilirsiniz.

İncir Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

İncir büyüsü diğer aşk büyülerine nazaran çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir etmektedir. Fakat bu tesir süresinin de bir sonu vardır. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için normal davranışlarına ve hislerine geri dönecektir. Kısa süre içerisinde ne olup bittiğini anlayacağı için de sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. İncir büyüsü ile aşık etme için gene aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak büyü yeniletildiği sürece kişi sizi sevmeye devam edecektir. Ayrıca bu yeniletme işleminin mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yapılması şarttır. Aksi taktirde kişi büyünün farkına varacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • meltemli | 03 Haziran 2020 21:41

    meliha bende celbi çok merak ettim büyülerle bi bağlantısı varmı diye dediğin gibi internette her sayfada farklı şeyler yazmışlar boşuna zaman kaybı ben 05533718994 bu numaradan medyum burak hocayı arayıp bizzat ağzından dinlemek istedim celbin ne olduğunu sonuç olarak büyü gibi bişey değilmiş büyülerin günahı varmış veya riskleri olabiliyomus celb sadece medyum hocanın kişinin niyetine göre dua etmesi gibi bişeymiş dualama işlemi de denilebilir o yüzden güvenebilirsin celb işlemlerine ben işlem yaptırmadım ama düşünüyorum bi arkadaşımın azından duymustum celb yaptırdım demişti ordan merak ettim ama iyi bşeymiş

  • meliha | 23 Mayıs 2020 01:02

    Celb yaptırın demişsiniz ama celbin bi zararı var mı çünkü bnm için günah olmamalı ve karşı taraf ta hiç bi şekilde zarar görmemeli ben sevdiğim kişiye kavuşmak için celb yaptırmak istiyorum ama celb hakkında da çok bişiy bilmiyorum açıkçası güvenilir bi bilgi de ulamadım doğru düzgün her yerde farklı farklı şeyler yazmışlar bana celb yaptıran birinin tavsiyesi lazım siz yaptırdım demişsiniz bu celb etkilimi gerçekten bi de ne kadar süre içinde etki ederki acba kişiden kişiye göre değişir mi bi de gerçekten güvenebileceğim birine yaptırmam lazım işlemini medyum burak demişler genelde ama medyum burakın numarası varsa bana da verebilir misiniz acaba

  • mazlum | 16 Mayıs 2020 12:25

    EN ETKİLİ AŞIK ETME BÜYÜSÜ DİYE BİŞEY YOK ARKADAŞLAR HEER BÜYÜ KİŞİYE GÖRE DEĞİŞİR AYRICA HER MEDYUMUN YAPACAĞI AŞK BÜYÜSÜNÜN ETKİLERİ FARKLI OLABİLİYOR BU YÜZDEN EN İYİ AŞK BÜYÜSÜ DİYE YANILMAYIN AMA SİZE TAVSİYEM AŞK CELBİ YAPTIRIN HEM BÜYÜ DEĞİL BU AŞK CELBİ DUA İLE OLUYOR PİYASADA EN İYİ YAPAN MEDYUMDA BURAK HOCADIR BEN KENDİSİNE GEÇMİŞ ZAMAN KARIMLA BOŞANMAMAK İÇİN BAĞLAMA CELBİ YAPTIRMIŞTIM KİMİSİ BAĞLAMA BÜYÜSÜ DİYOR AMA BÜYÜLERDEN UZAK DURUN CELP YAPTIRIN

BUNLARA DA BAKIN