En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü kaşık ya da bardak üzerine yapılmaktadır. Geri getirme büyüsü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü kaşığın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Sevdiği insan tarafından terk edilmiş olan kişiler genelde bu büyü yöntemini tercih etmektedirler. Giden sevgiliyi bu büyü anında geri getirmektedir. Kişi doğal yollardan sevdiği insana ulaşabilmek için her şeyi denemiş ama gene de sevdiği kişiye ulaşamamış ise büyü yöntemini kullanarak kısa süre de sevdiği insanın kendisine geri dönmesini sağlayabilir. En hızlı geri getirme büyüsü 48 saat içerisinde tesirini göstermektedir ve bu süre içerisinde sevdiğiniz insan size geri dönüş yapacaktır. Bu büyü yönteminin geçmişi Hint kültürüne dayanmaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana uygulanan bir büyü olduğu için oldukça güçlüdür ve amacınıza kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlar.

Büyü Nasıl Yapılır

Bu büyü kaşık ya da bardak üzerine yapılmaktadır. Geri getirme büyüsü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü kaşığın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Aksi takdirde büyü hiçbir şekilde tesirini kişi üzerinde göstermez. En hızlı geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi 48 saat içerisinde sürekli olarak sizi düşünecek ve size geri dönüş yapacaktır. 48 saatin sonunda sevdiğiniz insanı mutlaka yanınızda bulacaksınızdır.

Büyünün Tesir Süresi

 Geri getirme büyüsü güçlü bir büyü olsa da tesir süresi sona erdiğinde hiçbir şekilde büyünün bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemlerinin gene aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra kişi üzerindeki etkileri sürmeye devam eder ve kişi yanınızda kalmaya devam edecektir. En hızlı geri getirme büyüsü yeniletme işlemlerini kişiler kesinlikle kendi başlarına uygulamamalıdırlar. Aksi takdirde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyünün yenilenme işlemleri için mutlaka kişiler aynı medyuma giderek büyüyü tekrar ettirmelilerdir.  Büyü şeytani güçlerin yardımı ile yapıldığı için musallat olma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Kişiler medyuma gittiklerine kendilerini bu olumsuzluklardan korumuş olacaklardır. Medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için çok daha iyi bir seçenek olacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • YASMİN | 22 Mayıs 2020 21:15

    Bben medyum burak hocayı 0 553 371 89 94 numarasıyla aramıştım bu numaradan herkes ulaşabilir kendisine ben geri getirme celbi yaptırdım bu celbi yaptırdıktan sonra ban iki hafta ya da üç ay sonra mutlaka etkisini görürüsün dedi medyum hoca sonra gerçekten de burak hocanın deği gibi bie ay sonra ben celbin etkisini gördüm beni terk eden sevgilim bana geri döndü ve o kadar pişmadıki inanamadım başta dalga geçiyo filan dedim sonra celb yaptırdığım aklıma geldi celb gerçekten işe yaramıştı çok tşekkür ediyorum hocama gerçekten onun sayeisnde oldu ben sevdiğim adama geri kavuştum herkese de ömeriri,m kendisi çok iyi başarılı bi medyum güvenilir de ayroca

  • safiye | 15 Mayıs 2020 22:56

    Meraba ben 20 yaşındasım abim var iki kardeşiz zaten abim evlendi ama eşiyle hiç mutlu değil yengemle arası bozuk yengem çekti gitti annesinin evine 2 aydır da geri dönmüyor ne yaptıysak geri döndüremedik işten çıktı parası pulu da yok aralarındaki sorun neydi bilmiyom ama abim çok uysal birisi nprmalde iki karı koca arasına da fazla girilmez ama ben abimin durumuna çok üzülüyorum bu yüzden büyü yaptırmak istedim medyum burak hocanın telefon numarasını arıyorum ama bir türlü bulamadım biçok kişi önermiş ama telefonunu vere olmamış abimin karısının evine geri dönmesi için kendisi bana yardımcı olurmu bilmiyorum ltfen en acil şekilde allah rızası için tel numarasını verirmisiniz

BUNLARA DA BAKIN