En iyi Aşk Büyüsü Hangisi?

Büyü yöntemi etkileri oldukça tehlikelidir. Kişiler bu tehlikeleri bilerek uyguladıklarında kendileri de muhakkak büyünün olumsuz etkilerini üzerlerine çekeceklerdir. Büyüler insanları anında kontrol altına alır ve büyünün etkisi altında olan kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

PAYLAŞ

Büyü yöntemi etkileri oldukça tehlikelidir. Kişiler bu tehlikeleri bilerek uyguladıklarında kendileri de muhakkak büyünün olumsuz etkilerini üzerlerine çekeceklerdir. Büyüler insanları anında kontrol altına alır ve büyünün etkisi altında olan kişi artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yaparak istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir, davranışlarını etkileyebilirsiniz. Genellikle büyülerin yapılış amaçları hep aynıdır. İnsanlar sevdikleri kişilere kavuşabilmek ve onlarla birlikte olmak için büyü yöntemini kullanırlar. Aşk büyülerinin bu yüzden pek çok farklı uygulanma yöntemi vardır. Bakir büyüsü de aşk için uygulanan bir büyü yöntemidir.  Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz. Bakir büyüsü çok etkili bir büyü yöntemi olduğundan dolayı bu büyünün yapımında genellikle üç harfliler kullanılmaktadır ve gerçekleştirilen ayin oldukça tehlikelidir. Bu yüzden kesinlikle kişiler kendi başlarına bu büyüyü yapmayı denememelidirler. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altına girerek kendileri de olumsuz yönde hayatlarını sürdüreceklerdir. Hatta büyünün yapımı sırasında yanlış bir şeyler yaparlarsa kişiye üç harfliler musallat olacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gidilerek büyü yapıldığında kişi kendini büyünün etkilerinden koruyacaktır.

Bakir Büyüsü Günah Mıdır?

Büyüler insanları kontrol altına alan bir yöntem olduğu için kişilerin hayatları ve kaderleri değişmektedir. Bu yüzden de dinimizce büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Kişiler kesinlikle büyü yapmak yerine doğal yöntemleri kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Büyü yöntemini ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizler büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve kesinlikle bu yöntemi bizler de uygulamıyoruz.

Bakir Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakir büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bakire olan bir kişi yardımı ile aşk büyüsü yapılır. Bu kişinin saflığından yararlanıldığı için büyü çok daha güçlü bir hale gelecektir. Büyünün yapımı sırasında medyum üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden bu büyü oldukça kuvvetlidir ve kısa süre içerisinde kişi üzerinde etki etmektedir. Bakir büyüsü tamamlandıktan sonra kişi artık büyünün etkisi altına girecek ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket edecektir. Büyünün etkisi ve üç harflilerin verdiği vesveseler yüzünden kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Gece gündüz demeden artık kişi sürekli sizi düşüneceği için kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde bakir büyüsü kişi üzerinde tesirini gösterir. Kişi büyünün etkisi ile size kısa süre içerisinde aşık olur. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz ve sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Bakir Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Bakir büyüsü çok etkili bir aşk büyüsü olduğu için etkileri hemen kişi üzerinde görülecektir. Kişi artık normal davranışlar sergileyemez hale gelir. Kişideki bu davranış değişikliği çevresi tarafından hemen fark edilecektir. Fakat kişi büyünün etkisi altında olduğu için kendinde meydana gelen değişiklikleri hiçbir şekilde fark etmeyecektir. Bu yüzden kolaylıkla size bağlanacaktır. Kişi tamamen bakir büyüsü etkisi altında olduğu için size karşı gerçek duygular beslemeyecektir. Kişinin bu duyguları büyünün tesir süresi sona erdiğinde ortadan kalkacak ve kişi gerçek duygularına geri dönecektir. Bu yüzden de büyülerin tesir süreleri çok önemlidir, sürekli olarak dikkat edilmesi gerekmektedir.

Bakir Büyüsü Ne Kadar Sürer?

Büyülerin tesir süreleri ne kadar güçlüler ise o kadar uzun sürecektir. Bir büyünün tesir süresi sona erdiğinde büyünün tesiri ortadan kalkacağı için kişide normal hayatına geri dönerek normal davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli aralıklar ile her büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için mutlaka kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Asla kendiniz bir büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Bunun sebebi ise büyünün gücünün büyük olması ve bu gücü kendi üzerinize çekmeniz olacaktır. Eğer kişi büyünün gücünü kendi üzerine çeker ise kötü olaylar ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Bakir büyüsü tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin size karşı olan hareketlerinden ve davranışlarından anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa zaman içerisinde büyünün tesir süresi bitecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün bu tesir süresi bitmeden yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde süreklilik kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bakir Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bakir büyüsü güçlü bir ayin ile gerçekleştirilen bir büyü olduğu için bozulması oldukça zordur. Bu  büyünün yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bozulması daha da zor bir hal almaktadır. Bakir büyüsü bozulması için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde üç harflilerden yardım alınarak büyünün kişi üzerindeki tesirinin sona ermesi sağlanır. Fakat büyü çok güçlü olduğu için hemen kişi üzerindeki etkileri ortadan kaybolmaz. Kişi belli bir süre daha bu büyünü etkilerini üzerinde taşımaya devam edecektir. Bu yüzden kişinin hemen eski haline dönmesini beklemeyin. Kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkarak normal davranışlarına dönecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Kişi büyü bozulduktan ve etkileri üzerinden  attıktan sonra hiçbir şekilde büyü sürecinde olanları hatırlamayacaktır ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • RIFAT | 03 Haziran 2020 21:50

    CELB HAKKINDA ÇOK SEY BİLİYOM EMİN OL BELKİDE SENDEN DAGA FAZLLA BİLGİYE SAHİBİM BÜYÜLERİN YERİ AYRI CELB İŞLEMİNİN YERİ AYRI NAĞME ARKADAŞIM BU YÜZDEN İKİSİNİ AYIRMAK GEREKİR. BENDE KİMSENİN BÜYÜ YAPTIRMASINI İSTEMEM AMA İNSANLAR CELB HAMAYLI TILSIM GİBİ SÜREÇLERDEN BİHABER BÜYÜ KADAR ADINDAN BAHSEDİLMİYOR SERCAN ARKADAŞIM SANA DA TAVSİYE MEDYUM BURAK HOCA TLEEFONU DA VEREYİM 05533718994 KENDİSİNE ANLAT DERDİNİ SIKINTINI O SANA HANGİSİNİN UYGUN OLDUGUNU SÖYLER DUA EDER SENİN İÇİN KENDİSİ HAS MEDYUMLARDAN

  • sercan | 23 Mayıs 2020 01:10

    Ben düşündüm valla sitelerde gezerken hhep celb yaptıranlar yazmışlar gerçekten de işe yarıyomuş ben de yaptırmak istiyorum benm yıllardır sevdiğim biri var bizim komşunun kızı ama bi türlü açılamadım ona o da beni sevsin istiyorum gerçekten aşığım ona ama gidip duygularımı da açamam çok utanırım bide komşuyuz ya tersler filan diye de çok kokrtum hep o yüzden ben celb yaptırmak istiyorum bunun için hangi celbi yaptıramma lazım böyle en etkili en kıa zamanda etki eden hangi celb se onu yaptırcAM bide kimsenin bnm medyuma celb yaptırdığımı öğrenmemesi lazım çok güvenilir biri lazım bana var mı öyle biri peki numarası filan varsa alabilirim

  • nağme | 16 Mayıs 2020 12:33

    Neden sadece büyülere merak sarıyorsunuz hiç dua çalışması yaptırmayı düşündünüzmü neden bu yazıda dua ile Allahtan istemek adına bişey yazılmamış mesela aşk celbi hakkında ne biliyosunuz??

BUNLARA DA BAKIN