Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım

Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım dediğimde medyum bana bu bağlama büyüsünü önerdi. Bu büyü sayesinde artık içim çok rahat. Biliyorum ki erkek arkadaşım artık benden başkası ile yapamaz. Gözü benden başkasını göremez. Bu bağlama büyüsünü yaptırmasaydım gerçekten kafayı yerdim. Şimdi rahat bir nefes aldım.

PAYLAŞ

Erkek arkadaşım oldukça yakışıklı ve popüler bir çocuk. Bu yüzden çevresinde de bir sürü kız var ve ben bu durumdan çok rahatsız oluyordum. Fakat o benden başkasını gözünün görmediğini sadece beni sevdiğini söyleyip durdu. Ben gene de bir türlü ona inansam bile rahat edemiyordum. Sanki onu tek başına bıraktığım her an başkası ile konuşacakmış kızlar ona yazacakmış gibi hissetmeye başlamıştım. Artık kafayı yiyecek duruma gelmiştim. Bir şey yapıp onu kendime bağlamalıydım. Ben de ne yapayım artık son çare olarak büyü yaptırmaya karar verdim. İyi bir medyum bularak bağlama büyüsü yaptırdım. Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım dediğimde medyum bana bu bağlama büyüsünü önerdi. Bu büyü sayesinde artık içim çok rahat. Biliyorum ki erkek arkadaşım artık benden başkası ile yapamaz. Gözü benden başkasını göremez. Bu bağlama büyüsünü yaptırmasaydım gerçekten kafayı yerdim. Şimdi rahat bir nefes aldım.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapımı için mutlaka kişiler medyuma gitmelilerdir. Bağlama büyüleri en güçlü kara büyülerden biridir. Bu yüzden yapımı sırasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bu bağlam büyüsü için erkek arkadaşınızın tırnağını medyuma götürmelisiniz. Medyum üç harflileri de kullanarak bu tırnak üzerine büyülü sözcükleri söyler. Daha sonra büyü yaptıran kişinin bu tırnağı bir su ile yutması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi artık sizden başkasını sevemez hale gelir. Sadece sizi düşünür. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar kişiye sizin hakkınızda vesvese verirler. Kişi istese de artık sizden başkasını düşünemez hale gelir. Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım diyenler bu şekilde bağlama büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadardır?

Bağlama büyüsü tesir süresi oldukça uzun sürer. Bu büyü çok güçlü olduğu için tesiri de uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini göstermektedir. Gene de kişiler büyünün tesir süresine dikkat etmelilerdir. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini göstermez. Büyünün etkisi elinde sonunda biteceği için mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayarak kişi üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz. Büyü yeniletilmesi için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde bu kez pek çok olumsuz durum ile siz karşı karşıya kalabilirsiniz. Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım diyen kişiler büyünün tesir süresine dikkat ettikleri sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaklardır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bağlama büyüsü ve bunun gibi pek çok farklı büyü yönteminin kullanılması dinimize göre çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Büyü yöntemini tercih eden kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde bu yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmak yerine amacınıza doğal yollardan ulaşmalısınız. Sorunlarınızı erkek arkadaşınız ile konuşarak halletmeyi denemelisiniz. Bu şekilde sorunları tamamen ortadan kaldırmış olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da ise büyünün etki süresi boyunca sadece amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu yüzden de büyü geçici bir çözümdür. Bu yüzden de günaha girmek yerine doğal yolları tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsünü Bozmak Zor mudur?

Bağlama büyüsü yapımı zor olan büyüler arasında yer alır ve bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden kişiler büyünün bozulması için kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlemin bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde siz büyüyü bozmaya kalkarsanız bu kez size üç harfliler musallat olabilir. Böyle bir şeyin olmaması için iyi bir medyum bularak büyünün kişi üzerindeki etkisinin bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde normal hayatını yaşamaya devam edecek ve tamamen büyünün etkisi altında kurtulacaktır. Bu yüzden de artık kişi size bağlı biri olmaz gene eskisi gibi davranacaktır. Kişi büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Sanki hiçbir şey olmamış yaşanmamış gibi hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra sadece kişi biraz kendiniz yorgun hissedebilir. Bunun ana sebebi ise büyünün çok güçlü olması ve zaman içerisinde kişinin enerjisini çekmeye başlamasıdır. Bu yüzden kişi yorgun hisseder.

Bağlama Celbi ile Aşık Etme

Bağlama celbi kullanarak da kişiler sevdiklerini kendilerine bağlayabilirler. Celb yöntemi çok fazla tercih edilen bir diğer etkili yöntemdir. Büyü yöntemine göre herhangi bir tehlikesi de yoktur. Bu yüzden insanlar bu yöntemi çok daha fazla kullanmayı tercih etmektedirler. Fakat celb yönteminin etkileri çok daha kısa sürmektedir. Bu yöntem dualar ile uygulandığı için tesir süresi çok uzun olmaz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve tesir süresinin sürekli olarak yeniletilmesini sağlamalısınız. Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım diyen kişiler bu yöntemi kullanacaklar ise mutlaka tesir süresine de önem vermelilerdir. Yenileme işlemini siz kendiniz yapamazsınız mutlaka gene medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde ancak celb işleminin yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Celb işlemi yeniletildiği sürece etkilerini kişiler üzerinde göstermeye devam eder.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • cemre | 08 Mayıs 2020 22:28

    size nasıl ulaşabilirim

BUNLARA DA BAKIN