Erkek Arkadaşımın Davranışlarını Nasıl Değiştiririm

Erkek arkadaşımla ilişkimizin başında gayet güzel giden bir ilişkimiz vardır fakat ilişkinin ilerleyen zamanlarında sevgilimin bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başladı. Bu davranış değişikliğinin sebebini öğrenmeye çalışsam da hiçbir şekilde bir şey söylemedi. Ama ben de daha fazla bu şekilde ilişkiyi devam ettiremeyecektim. Onu da çok sevdiğim için ayrılmak da istemiyordum. İki arada kalmıştım ne yapacağımı bilemez olmuştum. Ben de atam umudumu yitirmişken bir arkadaşım bana bir medyum önerdi ve celb yaptırabileceğimi söyledi. Celb işlemi il sevgilimi yönlendirebilirmişim ve davranışları da değişebilirmiş. Ben de medyuma gittim ve Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diye sorduğum da bana yönlendirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra artık gerçekten erkek arkadaşımın davranışları değişmeye başladı. Bana karşı daha ilgili biri oldu ve artık ne istersem yapmaya başladı. İyi ki de bu celbi yaptırmışım diyorum şimdi. Gerçekten işe yaradı ve ilişkimiz kurtuldu.

PAYLAŞ

Erkek arkadaşımla ilişkimizin başında gayet güzel giden bir ilişkimiz vardır fakat ilişkinin ilerleyen zamanlarında sevgilimin bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başladı. Bu davranış değişikliğinin sebebini öğrenmeye çalışsam da hiçbir şekilde bir şey söylemedi. Ama ben de daha fazla bu şekilde ilişkiyi devam ettiremeyecektim. Onu da çok sevdiğim için ayrılmak da istemiyordum. İki arada kalmıştım ne yapacağımı bilemez olmuştum. Ben de atam umudumu yitirmişken bir arkadaşım bana bir medyum önerdi ve celb yaptırabileceğimi söyledi. Celb işlemi il sevgilimi yönlendirebilirmişim ve davranışları da değişebilirmiş. Ben de medyuma gittim ve Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diye sorduğum da bana yönlendirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra artık  gerçekten erkek arkadaşımın davranışları değişmeye başladı. Bana karşı daha ilgili biri oldu ve artık ne istersem yapmaya başladı. İyi ki de bu celbi yaptırmışım diyorum şimdi. Gerçekten işe yaradı ve ilişkimiz kurtuldu.

Yönlendirme Büyüsü ile Kişinin Davranışlarını Değiştirme

Yönlendirme büyüsü çok etkili bir büyüdür. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğini birinin hayatını yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Yönlendirme büyüsü yapımı ile de oldukça zor bir büyüdür ve özel bir ayin gerektirir. Bu yüzden de mutlaka medyuma giderek büyünün yapılması gerekir. Siz kendiniz hiçbir şekilde büyünün yapımı için bir şey yapmamalısınız. Bu kez siz herhangi bir şey yaptığınız da büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz. Büyünün yapımı için medyuma gittiğiniz de bu yönlendirme büyüsünün yapılması için bir dolunay gecesi tercih edilir. BU dolunay gecesinde medyum karanlık bir odanın zeminine bir şeytan üçgeni çizer ve mumlar yakar. Daha sonra kişinin fotoğrafı bu üçgenin ortasına konulur ve yönlendirme büyüsü yapılır. Kişi büyünün etkisi altına girsin diye şeytani güçlerden de yardım alınmaktadır. Bu varlıkların da yardımı ile büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi ile kendi iradesini kaybeder ve artık büyü ne isterse onu yapmaya başlayacaktır. Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diyen kişiler bu yönlendirme büyüsünü kullanabilirler. Bu büyü yapıldıktan sonra artık kişi siz ne isterseniz o şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişinin duygu ve düşüncelerini rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Şeytani güçler ile yapılan bir büyü olduğu için bu varlıklar sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır.

Yönlendirme Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi Nedir?

Yönlendirme büyüsü kişi üzerinde sadece belli bir süre boyunca etki eder. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişi artık tekrar kendi iradesine kavuşacaktır. Bu yüzden büyünün belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Büyünün etkilerinin devam etmesi için gene aynı medyuma giderek aynı şekilde büyünün tekrar en başından itibaren yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletilmez ise kişi gene eskisi gibi olacak ve aranız bozulacaktır. Bu yüzden büyünün yeniletilme süresine dikkat etmelisiniz. Yönlendirme büyüsü gücü büyük bir büyü türü olduğu için uzun süreli olarak etkilerini kişi üzerinde gösterir. Kişi büyünün etkisi altından çıkmaya başladığında normal davranacaktır. Bu davranışları gördüğünüz anda mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü gene aynı medyuma giderek yenilettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız ve bu şekilde büyünün devamlılığını sağlarsınız. Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diyen kişiler mutlaka büyünün bu tesir süresine dikkat etmeli ve kontrol etmelilerdir.

Yönlendirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yönlendirme büyüsü bozulması en zor olan büyülerden biridir çünkü bu büyü şeytani varlıkların gücü ile yapılır. Bu varlıklar da büyünün hiçbir şekilde bozulmasını istemezler. Bu yüzden bu büyüyü siz bozamazsınız. Bu varlıklar size musallat olup bu kez sizi de yönlendirmeye başlayabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalısınız ve mutlaka medyuma giderek işlemin yapılmasını sağlamalısınız. Medyum bu büyünün bozulması için gene dolunay olan bir gece ayin yapar ve gene şeytani varlıkları kullanır. Ancak bu varlıklar ile büyü bozulabilir. Büyü bozma işlemi tamamlandıktan hemen sonra kişi kendine gelmez. Belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir çünkü büyü çok güçlüdür. Bu yüzden belli bir zaman geçtikte yavaş yavaş kişi büyünün etkisi altından çıkar. Kişi büyü etkisi altından çıktıktan sonra artık tamamen normal davranışlar sergilemeye başlar ve tamamen kendi iradesi ile hareket edecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Yönlendirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Yönlendirme büyüsü yaptırdığınız da amacınıza ulaşabilirsiniz fakat bu büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli ve tamamen büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a ve kitabına karşı gelen kişilerdir. Bu kişiler cehennem ateşi ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve siz de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile sevdiğiniz kişi ile aranızın düzelmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu büyü yöntemini kullandığınız da şeytani varlıklar ile yapıldığı için tehlikeli durumlar ile de karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Büyü gibi yöntemlerin etkilerinden kendinizi korumak için tılsım yaptırabilirsiniz. Bu tılsımı büyü süresi boyunca üzeriniz de taşırsanız eğer hiçbir şekilde büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmezsiniz. Bu şekilde kendinizi koruyabilirsiniz.

Yönlendirme Büyüsü Anlaşılabilir mi?

Büyü yapıldıktan sonra kişi tarafından anlaşılabilir değildir. Kişi asla üzerinde büyü olup olmadığını anlayamaz. Yönlendirme büyüsü yapıldıktan sonra da kişi hiçbir şekilde üzerinde büyü yöntemini anlayamaz. Ancak kişinin çevresindeki insanlar kişideki bu değişikliği anlayabilirler, bu değişikliğinde sebebinin büyü olduğunu gene anlayamazlar. Büyü ancak medyuma gidilerek anlaşılabilir.

Yönlendirme Celbi Yaptırmak

Yönlendirme celbi de kullanarak kişiyi rahatlıkla istediğiniz gibi biri yapabilirsiniz. Bu yöntem için gene kişiler medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğiniz de celb işlemi dualar okunarak yapılır. Bu yüzden zararsız ve günah olmayan bir yöntemdir. Havas ilmine göre uygulanan bir yöntem olduğu için mutlaka tecrübeli birinin bu işlemi yapması gerekmektedir. Celb işlemi ömür boyunca etkilerini kişiler üzerinde sürdüren bir yöntemdir. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Celb yöntemi uygulandıktan sonra bir süre beklemeniz gerekmektedir. Hemen kişi üzerinde etkileri görülen bir yöntem değildir. Bir kaç ay geçtikten sonra ancak etkileri kişiler üzerinde görülecektir. Celb işlemini pek çok farklı amaç için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Celb yöntemi ne kadar etkili bir yöntem olsa da kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Bu işlem kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Bu yüzden kesin bir sonuç alamayabilirsiniz de. Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diyen kişiler bu yönlendirme celbini de kullanabilirler.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN