Erkek Arkadaşımla Evlenelim

Erkek arkadaşımla evlenelim diye celb yaptırdıktan sonra mutlaka birkaç ay sonra celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb işleminin yeniletilmesi için kişilerin mutlaka iyi bir hocaya gitmeleri gerekmektedir. İyi bir hoca dışında herhangi bir şekilde siz bu celb yöntemini uygulayamazsınız. Bu yöntem için mutlaka Kur'an'ı çok iyi bilen bir kişinin uygulaması gerekmektedir.

PAYLAŞ

Uzun süredir erkek arkadaşımla güzel giden bir ilişkimiz var fakat bir türlü ilişkimiz ciddiye binmiyor. Ben de bu durumdan çok rahatsızdım ve erkek arkadaşıma artık evlenmek istediğimi söyledim. Fakat o henüz evliliğe hazır olmadığını söyledi. Benim yaşımda geçiyor artık ve evlenmem lazım, ailemde bu konuda sürekli olarak baskı yapıyordu. Fakat erkek arkadaşımı hiçbir şekilde evliliğe ikna edemedim derken yakın bir arkadaşımla konuştum ve oda bana bu konu ile ilgili bir hoca tavsiye etti. Erkek arkadaşımla evlenelim diye celb yaptırdım. Bu celb sayesinde birkaç ay sonra erkek arkadaşım bana evlenme teklifi etti ve artık gerçekten evleniyoruz, çok mutluyum. Bu celbi yaptırmasaydım büyük ihtimalle çoktan ayrılmıştık. İyi ki bu celbi yaptırmışım ve arkadaşımın tavsiyesine uymuşum.

Evlenme Büyüsü

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana genelde aşk için kullanılmaktadır. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Bu yüzden kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlar. Büyü yöntemini başka farklı amaçlar için de rahatlıkla kullanabilirsiniz ve mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Fakat büyü gücü çok büyük bir yöntem olduğu için çok dikkat etmelisiniz ve büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün yapımını üstlenir ise size hiçbir şekilde zarar gelmez. Fakat büyüyü siz yapmaya kalkarsanız bu kez büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyü yapıldıktan sonra karşınızdaki kişinin kontrolü sizin elinize geçer ve kişiyi istediğiniz gibi yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Genelde büyüler üç harfliler ile birlikte yapıldıkları için etkileri de çok büyük olur ve kısa zamanda sonuç alırsınız. Erkek arkadaşımla evlenelim isteyen kişiler evlilik büyüsü yaptırarak amaçlarına ulaşabilirler. Evlilik büyüsü gücü büyük olan bir büyüdür ve etkilerini de anında kişiler üzerinde gösterir. Bu sayede rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Erkek arkadaşınızla bu büyü sayesinde evlenebilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Etkileri

Evlenme büyüsü etkileri için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de büyü uygulandıktan sonra kişi artık tamamen iradesiz bir şekilde hareket etmeye başlar. Artık tamamen büyünün etkisi ile hareket edeceği için size karşı olan duyguları ciddi olarak değişmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık sizinle ilgili evlilik hayalleri kurmaya başlar. Artık kişi tamamen sizinle evlenmek isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile evlenebilirsiniz. Erkek arkadaşımla evlenelim isteyen kişiler mutlaka bu büyüyü denemeliler. Mutlaka sonuç alacaksınızdır. Bu büyü yöntemini kullandığınız da üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vermeye başlarlar. Kişi artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Tesir Süresi

Evlenme büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez büyünün etkileri geçecek ve kişi de artık tamamen normal bir şekilde hayatına geri dönecektir. Bu yüzden de sizinle alakalı düşünceleri gene eskisi gibi olmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkisi sona erer ise boşuna büyü yaptırmış olursunuz. Büyü yeniletildiği sürece etkileri sürmeye devam edecektir. Bu büyünün yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Medyuma giderek büyünün tesir süresinin uzatılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyü etkilerini gene kişi üzerinde sürdürecektir. Erkek arkadaşımla evlenelim diye büyü yaptırdıktan sonra kişinin size karşı olan davranışları üzerinden de rahatlıkla büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceği hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kişi size soğuk davranmaya başladığında büyünün tesir süresi bitecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesine dikkat etmelisiniz.

Evlenme Celbi

Büyüye alternatif olarak insanlar celb yöntemini de çok sık kullanmaktadırlar. Büyü her zaman celb yönteminden daha kuvvetli bir yöntemdir fakat büyünün pek çok zararı vardır. Bu yüzden insanlar celb yöntemini kullanmayı çok daha fazla tercih ederler. Celb yöntemini yaptırdıktan sonra herhangi bir şekilde zararını görmezsiniz. Celb dualar ile yapılan bir yöntemdir ve herhangi bir zararı da yoktur. Büyüye göre biraz daha uzun süre sonra etkilerini göstermektedir. Celb uygulandıktan sonra da mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü gibi celbinde mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Yenileme işlemine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Erkek arkadaşımla evlenelim diye celb yaptırdıktan sonra mutlaka birkaç ay sonra celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb işleminin yeniletilmesi için kişilerin mutlaka iyi bir hocaya gitmeleri gerekmektedir. İyi bir hoca dışında herhangi bir şekilde siz bu celb yöntemini uygulayamazsınız. Bu yöntem için mutlaka Kur’an’ı çok iyi bilen bir kişinin uygulaması gerekmektedir. Bu şekilde rahatlıkla celb yöntemini kullanabilirsiniz. Celb yönteminin yeniletilmesi için de mutlaka medyuma gitmelisiniz siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Celb yöntemi pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Siz de celb yöntemini kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Evlenmek isteyen kişiler sevdikleri insana bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler.

Evlenme Celbi Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemi ve celb gibi yöntemler kesinlikle çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde bu yöntemleri kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmamalısınız. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmalısınız. Aksi taktirde bu kez günaha girmiş olursunuz ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır.  Bu şekilde doğal yollar ile amacınıza ulaştığınızda günaha da girmemiş olacaksınız.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN