Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü için çeşitli malzemelere ve doğru bilgiye sahip olmak gereklidir. Hepimizin de bildiği gibi ne kadar iyi malzeme kullanırsak kullanalım doğru bilgi olmadığı sürece yapılan herhangi bir şeyin olma ihtimali çokta yüksek değildir.

PAYLAŞ

Aşk; var olan en temel ve en yoğun hissettiğimiz duygulardan biridir. Ve yaşarken çoğu zaman kendimizi kaybettiğimiz, aşık olduğumuz insanın hataları görmezden geldiğimiz, verilen tavsiyelere göz yumduğumuz, eğer karşılıklıysa devamının huzur verdiği, tek taraflıysa hüsrana uğrattığı ve uğruna bir çok kötü sonuca sebep olabilecek bir duygudur. Hep duyduğumuz ama hiç bir zaman inkar edemediğimiz bir gerçek varsa o da aşkın yaşının olmadığıdır. Ve hepimizin de artık bildiği gibi ilkokuldayken başlıyor bu sevgili ilişkileri. Bu yüzden insan, kendinin dahi farkında değilken, bir ilişkiye başlayıp sonrasında kıskançlıktan, geçimsizlikten kaynaklı bazen hiç olmadık sebepten sevgilisinden ayrılmak durumunda kalıyor ve bunun sonrasında ayrılık sebebinin aslında gerçekten önemli bir sebep olmayışından ve ya hala karşı tarafa karşı yoğun duygular beslediğinden dolayı onun geri gelmesi yönünde bir çok yola başvuruyor. Bunlardan birisi de eski sevgiliyi geri getirme büyüsü. Bu duygu karşısında o kadar çaresiz kalıyoruz ki yapılabilecek en son şeyi bile gözümüz kapalı, sırf bu duyguya yenik düştüğümüz için bir çare olarak görebiliyoruz.

Ve öyle ki özellikle son zamanlarda eski sevgiliyi geri getirme büyüsü en büyük çözüm olarak düşünülüyor. Gerek yalnız başına, gerek bir uzman vasıtasıyla bu yola başvurulabilir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için çeşitli malzemelere ve doğru bilgiye sahip olmak gereklidir. Hepimizin de bildiği gibi ne kadar iyi malzeme kullanırsak kullanalım doğru bilgi olmadığı sürece yapılan herhangi bir şeyin olma ihtimali çokta yüksek değildir. Genel anlamda, eski sevgiliyi geri getirme büyüsü için birçok benzer yöntem kullanılır. Fakat uzman bir kişi yardımıyla yapılırsa, daha etkili ve daha doğru sonuç alabilirsiniz.

Evde Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her ne kadar birçok yöntemi olsa bile büyü yapmakta, işinin ehli insanlar tarafından yapılması daha doğrudur. Evde yapabileceğiniz basit uygulamalarla eski sevgiliyi geri getirme büyüsü ile alakalı birçok yoruma ulaşabilirsiniz. Fakat daha öncede dediğimiz gibi yapacağınız uygulamaları herhangi bir uzman tarafından destek alarak yapmamanız olumsuz sonuçlara sebebiyet verebilir. O yüzden, bu konuda dikkatli olmalısınız.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü İçin Malzemeler

Eski sevgiliyi geri getirme büyüsü için herkes tarafından bilindiği gibi karşı tarafın en çok kullandığı malzemeler kullanılmaktadır.

 • Ayna
 • Tarak
 • Fotoğraf
 • Kıyafet, çorap (vs.)
 • Saç teli
 • Hayvansal ve ya bitkisel ürünler
 • Mum (vs.)
 • Tütsü

Yapılacak olan eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıracak kişinin isteklerine bağlı olarak bu malzemeler değişiklik gösterebilir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Bu büyük genel olarak terk edilen eşler ve ya sevgililer tarafından sıkça kullanılmakta beraber, ilişkiler arasında da uzun bir sürede kopan bağların tekrar yenilenmesini sağlamaktadır. Bu sebeple eski sevgiliyi geri getirme büyüsü hakkında birçok kişi tarafından olumlu sonuçlar ve olumlu yorumlarla karşılaşmanız yüksektir. Bu büyüyü yaptığınız zaman, karşı taraf farkında olmasa bile size olan duyguları yeniden canlanacak ve daimi olarak etrafında sizi görecektir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etkisini Gösterir?

Bu soruya net bir şekilde tek bir cevap vermek oldukça zordur. Çünkü inanca bağlı olarak eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yapıldıktan hemen hemen 1 hafta ile 15 gün arasında etkili olduğu görülse bile, bütünün yapıldığı kişinin inancına bağlı olarak bu sürecin artması ya da azalması görülmektedir. Bununla beraber işi bilen birinin yapmaması durumda, bu büyünün tam anlamıyla doğru yapılması çokta mümkün değildir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü ve Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Arasındaki Fark.

Büyü, dinimiz tarafından kabul görmeyen ve dinimizde bulunmayan dualar ve yöntemlerle yapılan ruh üzerine tesir etmeye denir. Dinimizde hoş karşılanmayan bu durum Allah-u Teâla tarafından yasaklanmıştır. Bir tarafta birçok büyü çeşidi bulunmakla beraber ve onun yanı sıra her konuda daima yardımcımız olan, Alla hu Teâlâ vardır. Büyü yaptırmak Allah’a şirk koşmakla eş değerdir. Büyü rızası olmayan kişiye, onun isteği dışında zarar vermekten başka bir şey değildir. Keza eski sevgiliyi geri getirme büyüsü de yine sizinle birlikte olmak istemeyen ya da sizinle beraber olması belki size de zarar verecek bir durum karşısında, karşı tarafın isteği dışında onun ruhuna hükmetmenize, ona zarar vermenize sebep ve hatta kendinize bile zarar vermenize sebep olacaktır. Bunun yerine aşağıda vereceğimiz dua ile beraber, Allah’a dua etmeniz ve yalnızca ondan istemeniz sizin ve karşı taraf için en hayırlısı olacaktır.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Bu dua eski sevgiliyi ya da eşi geri getirmek için yapılan bir duadır. Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü yerine bunu okuyup, gerisini Allah’a bırakmanız sizin için daha hayırlıdır. Ve şunu da unutmayın ki bir şey olmuyorsa ya olmaması gerekiyordur ya da daha iyisi olacaktır. Olmuyorsa zorlamanın bir mantığı yoktur. Bu duanın bir kısmı Türkçe bir kısmı Arapça olup 4 ayrı bölümden oluşmaktadır.  Duha suresi, 4 esma-ül hüsns ile beraber Türkçe dua, Rum suresi 21inci ayeti ve Fatiha suresi.  Bu duayı vasıtasıyla eski dönemlerden birçok kadın olumlu şekilde geri dönüş almışlardır. Ve bununla alakalı birçok olaya şahitlik edilmiştir. Bu söylemimizle, durum ve dua sadece kadınlara özel olarak alınmamalı, aynı şekilde duayı erkeklerde okuyabilirler. Dua için özellikle bir zaman dilimi belirtilmemiştir fakat birçok önemli dini eserde belirtilen bazı dua ve dileklerin kabul edildiği zamanlar vardır ezan vakti gibi bu zamanlarda yapmak daha hayırlı ve etkili olacaktır.

Bismillahirrahmanirrahim

Vedduha.

Velleyli iza seca.

Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala.

Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula.

Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda.

Elem yecidke yetiymen feava.

Ve vecedeke dallen feheda.

Ve vecedeke ‘ailen feağna.

Femmel yetiyme fela takher.

Ve emmessaile fela tenher.

Ve emma binı’meti rabbike fehaddis. (Duha Suresi)

 

Bismillahirrahmanirrahim

Ya Vedud,

Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan sensin. Sen sonsuz kudret sahibisin. Onun gönlünün yedi katını da bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster ya Rabbim.

Ya Mucip,

Tevrat’ı, Zebur’u, İncil’i ve Furkan’ı insanlara yol göstersin diye sen gönderdin. Kuran-ı Azumuşşan ile bizi nurlandıran da sensin. Onun da gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.

Ya Cami,

Sen Adem’in, Nuh’un, Yusuf’un, Musa’nın, Harun’un, İsa’nın, şanı yüce Muhammed Mustafa’nın ve 124 bin peygamberin İlahısın. Sen dilediğin vakit dilediğin her şeyi bir araya getirme kudretine sahipsin. Bizim gönüllerimizi de bir araya getir ya Rabbim.

Ya Latif,

Sen sonsuz kerem ve ihsan sahibisin. Onu benimle beni onunla nasiplendir. Sen gönülleri evirip çevirensin. Bizim gönüllerimizi de birbirine çevir ya Rabbim.

Bismillahirrahmanirrahim

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Bismillahirrahmanirrahim.

El hamdü lillahi rabbil alemin.

Er rahmanir rahıym.

Maliki yevmid din.

İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.

İhdinas sıratal müstekıym.

Sıratallezine en’amte aleyhim ğayril mağdubi aleyhim ve lad dallin. (amin)

 • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

 • ilhan | 08 Mayıs 2020 22:27

  Birincisi insan eski sevgilisini niye geri getirmek ister İkincisi eski sevgilinizle neden ayrıldınız Üçüncüsü gerçekten eski sevgilisini geri getirebilen varmı bu büyü işleriyle işin espirisi bnmde eski sevgilim bana geri dönsün çok özledim onu ayrıldık zamanında şimdi mumla arıyorum valla ama dönmez dönmüyorda

BUNLARA DA BAKIN