Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde büyü yapımındaki her noktaya dikkat eder iseniz büyünün etkilerini oldukça kısa bir süre içerisinde kişi üzerinde görmeye başlayacaksınızdır.

PAYLAŞ

Büyüler gene olarak insanların davranışlarını ve duygularını değiştirmenizi sağlar. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla karşı tarafın size karşı duygular beslemesini sağlayabilir ve kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişi sizi sevecektir. Büyü yöntemi bu yüzden çok fazla kullanılmaktadır. Fakat her büyünün yapım şekli birbirinden farklıdır. Özellikle çok etkili büyülerin yapımında medyumlar genellikle üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden bazı büyüleri kendiniz evde yapmaya kalktığınızda olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyüyü yanlış bir şekilde yaptığınızda büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir ayrıca üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden güçlü aşk büyüleri yerine evde yapabileceğiniz aşk büyülerini tercih etmelisiniz. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bunun için mutlaka büyünün yapımında kullanılacak olan materyallere dikkat etmelisiniz.

Aşk Büyüsünün Yapımı

Evde aşk büyüsü yapmak için mutlaka sessiz ve kimsenin olmadığı bir odayı tercih etmelisiniz. Dikkatinizi büyüye vermeniz çok önemlidir. Daha sonra büyü yapılacak olan kişiye ait olan herhangi bir özel eşya üzerine aşk büyüsünün sözlerini ardı ardına 42 kez okumanız gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde tamamlanacaktır. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu şekilde büyü hazırlanmış olur, fakat bu büyülü eşyanın mutlaka kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Büyü kişiye ne kadar yakın olursa etkileri de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden kişinin evinde kimsenin bulamayacağı bir şekilde büyülü eşyayı saklamanız çok önemlidir. Bu büyülü eşya sayesinde kişi kısa zaman içerisinde büyünün tesiri altına girer ve ona göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin davranışlarında büyünün etkisi ile büyük bir değişiklik olacaktır. Fakat kişi büyünün etkisi altında olduğu için kendisindeki bu farklılığı hiçbir şekilde görmeyecektir.  Kişinin çevresi ise bu değişikliği fark edecektir.

Aşk Büyüsü Kişi Üzerinde Nasıl Bir Etki Bırakır

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi kendi iradesini kullanamadığı için kısa süre içerisinde davranışlarını ve duygularını da kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden yavaş yavaş  kişi size karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Gece gündüz demeden kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde büyü yapımındaki her noktaya dikkat eder iseniz büyünün etkilerini oldukça kısa bir süre içerisinde kişi üzerinde görmeye başlayacaksınızdır. Bu şekilde büyü kişiyi tesiri altına aldığında kısa zamanda istediğiniz amaca ulaşacaksınız ve sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır. Fakat büyünün tesir etme süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü belli bir süre boyunca kişi üzerine tesir etmektedir ve bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen doğal davranmaya başlayacak normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir süreleri bitmeden önce yeniden yapılması gerekmektedir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yenilenmelidir

Aşk büyüsünün yeniletilmesi için kişi gene tüm uygulamaları doğru bir şekilde yapmalıdır. Tekrar kişinin evindeki bir eşya üzerine bu büyü gerçekleştirilir. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra kişi üzerinde büyünün etkisi sürmeye devam edecektir. Sadece dikkat etmeniz gereken şey büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerektiğidir. Eğer büyü tesiri biter ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi kısa süre de sevmediğini anlayacak ve terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin size karşı olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık size karşı oldukça soğuk davranışlar sergiliyor ise büyünün tesir süresi bitmeye başlamış demektir. Bu durumda hemen büyüyü aynı şekilde yenilemeniz gerekmektedir.  Evde aşk büyüsü nasıl yapılır ise yenileme işlemleri de aynı şekilde yapıldığında büyünün tesir süresi gene kişi üzerinde sürmeye devam edecektir.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Aşk büyüsü gibi güçlü büyüler kolay yapılmaz ve bozulması da oldukça zordur. Bu büyülerin bozulması için kişi ilk olarak büyü yapılan eşyayı bulmalıdır. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler okunur. Büyü bozulduktan sonra hemen kişi büyünün etkisi altından çıkmayacaktır. Belli bir süre daha kişi üzerine büyü tesir etmeye devam edecektir. Büyünün etkisi birkaç gün sonra tamamen kişi üzerinden kalkacaktır.  Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde büyünün yapımı kolay olsa da kişiler büyünün bozulmasında zorlanabilirler. Bu büyünün bozulması için medyuma da gidebilirsiniz. Kişi büyünün bozulması sırasında yanlış bir şey yapar ise üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilir. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü bozdurmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi kolaylıkla koruyabilirsiniz.

Evde Aşk Büyüsünü Muskaya Yazmak

Aşk büyüleri muskaya yazılarak da yapılabilmektedir. Bu yöntem de oldukça kolaydır. Evde aşk büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bir kağıt üzerine aşk büyüsü yazılır ve bu kağıt içine kişinin de ismi yazıldıktan sonra bir muska halinde katlanır. Üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kaybolacaktır ve kişi de sizi kısa sürede terk edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Kübra | 03 Haziran 2020 21:39

    05533718994 bu numarayı arayın burak hoca size yardımcı olur raşel bende abim için celb yaptırmıştım eşiyle arasında baya sorunları vardı ayrılacaklardı ayrılmasınlar diye bağlama celbi yaptırdım şimdi araları iyi.

  • raşel | 23 Mayıs 2020 01:00

    Bende celb yaptıramka istiyorum bir sürü şey okudum bnem kafama en çok yatan celb oldu sevdiğim bi erkek var ama o çok havalı hatta okulun en popüler çocuklarından biri bu yüzden ona ulaşmam gerçekten çok zor hatta bnmle dalga geçer diye hiç açılmadım bile ona ama artık onunla birlite olmak istiyorum o da beni sevsin sityiorum celb yaptıranlar hep olumlu şeyler yazmışlar bende celb yaptırsam diyorum aacaba o da beni sever miki bide böyle celb için filan kime gitmek lazım hangi medyum daha iyidir bana bi de medyum önerirmisiniz ama bana bi numara verin ki rahatlıkla ulaşabiliyim yani araadığımda kendisine ulaşabileceğim bi numara olsun

  • şule baytar | 16 Mayıs 2020 12:10

    Valla aferdersniz gerizkalının birisi interntte aşk büyüsü nasıl yapılır diye yazı paylaşmış yok saç tellerini alıp birbirine bağlayacakmışız arada bilmem ne duasnı okuyacakmışız sonra mum ateşinde yakıp küllerini rüzgara karşı atıp savuracakmışız bende inanıp yaptım 3 gün uyuyamadım korkuttular beni ve aşk büyüsü de hiç işe yaramadı korktuğum şeyle kaldım. Evde falan büyü yapmayı denemeyin gerçekten ruhsal olarak etkilenrsiniz ben etkilendim ve hiçbir yazıya da inanmayın birinizi seviyorsanız aşıksanız aşk celbi, aşk tılsımı, boy hamaylı, bağlama celbi diye çalışmalar var ve hiç birisi de büyü değil 3 gün korkunca dua araştırdım korkmamak için o yüzden bunları da okudum ordan biliyorum MEDYUM BURAK HOCA BU ARADA BU CELB VE TILSIM İŞLERİNDE BAYA UZMAN MEDYUMMUŞ BEN ARAŞTIRMALARIMI ÖYLE ÇIKARDIM SİZEDE DENEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM BEN BÜYÜDEN KORKTUGUM İÇN CELB İŞLEMLERİNDEN DE ÇEKİNDİM BİRAZ PSİKOLOJİM DÜZELSİN BENDE YAPTIRCAM ÇÜNKÜ ESKİ ÇIKTIGIMIN BANA GERİ DNEMSİNİ İSTİYOM

BUNLARA DA BAKIN