Bağlama Büyüsü

En iyi bağlama yöntemlerinden birisidir. Bu başlığımızda bir kadını erkeğe bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bir erkeğin kadına nasıl bağlanır sorularına sual bulacaksınız. Peki, bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü
Büyüler
En iyi bağlama yöntemlerinden birisidir. Bu başlığımızda bir kadını erkeğe bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bir erkeğin kadına nasıl bağlanır sorularına sual bulacaksınız. Peki, bağlama büyüsü nedir?

Büyü denilince aslında akla ilk gelenler arasında bağlama büyüsü gelmektedir. Her ne kadar çok farklı çeşitleri, amaçları olsa da birbirini seven iki insanı birbirine bağlamak için yapılanı tercih sebebi olmaktadır. Örneğin; birini susturmak için dil bağlama büyüsü olsa da sevenleri bağlama büyüsüne kıyasla daha az yapılmaktadır. En iyi bağlama yöntemlerinden birisidir. Bu başlığımızda bir kadını erkeğe bağlama büyüsü nasıl yapılır ve bir erkeğin kadına nasıl bağlanır sorularına sual bulacaksınız. Peki, bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü her ne kadar ‘’ bağlama ‘’ adı altında telaffuz ediliyor olsa da akla ilk gelecek şeylerden birisi kesinlikle aşık etme büyüsü olmalıdır. Her ikisi de aynı mantıkla, aynı amaçla yapılmaktadır. Bağlama büyüsü daha çok evli eşler arasında yapılmaktadır. Aradaki cinsel sorunlardan tutun da, çiftlerin birbirlerine karşı saygısızlıklarının da önüne geçmek için yapılmaktadır. Ayrılık aşamasında olanlar, birbirleriyle geçinemeyen eşler, araya soğukluk girenler, uzaklaşmak isteyen eşler, eşlerden birisinin diğerini aldatması gibi sorunlarda bağlama büyüsü etkili bir çözüm sunmaktadır. Kısacası aralarında sevgi bağının kopması durumunda devreye girer ve yeniden onarıcı bir süreç işletir.

Bağlama büyüsüne ihtiyaç duyan kişilerin geneline baktığımız zaman ikili aşk ilişkilerinde sorunların baş gösterdiği dönemlerde başvurulan yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Evlilik hayatı belli bir dönem sonra monotonlaşıyor ve eski sevgi yerini kısmi olarak nefrete veya sıradanlaşmaya bırakmış ise bağlama büyüsü ile ikili aşk ilişkiler yeniden canlanıyor. İlk günkü gibi heyecan verici bir aşk hikâyesinin penceresini açıyor diyebiliriz.

Sevgi bağını yeniden canlandırmak ve uzun süreli bir aşk konusunu ele almak için bağlama büyüsü insanlar tarafından tercih ediliyor. Kısaca özetlemek istersek eğer ikili aşk ve sevgi konusunda sorun yaşayan kişilerin tercih ettiği büyü yöntemlerinden birisidir.

Bağlama büyüsü her kesimden insan tarafından tercih edilmektedir. Eğer doğru bir medyum tarafından ele alınarak yapılırsa kısa bir sürede etkisini göstermeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsünü Örnekle Açıklamak İstersek;

Bağlama büyüsü nedir adı altında açmış olduğumuz başlığımızda sizlere dolgun bilgiler aktarmak istiyoruz. Bu nedenle bağlama büyüsünü örnekle açıklamak istedik. Evli bir kadın olduğunuzu düşünelim. Eşiniz size karşı ilgisiz ise, kaçamaklarını yakalıyorsanız, sizinle ilgilenmiyor, sizden uzaklaşıyor, arada soğukluklar ortaya çıkmış ve sonucuna baktığınız zaman saygı ve sevginin olmadığı bir ortama doğru ilerliyor ise bağlama büyüsü yapılması durumunda tüm bu olumsuzlukları durdurmak adına güçlü bir büyü sürecini başlatmış olursunuz. Peki, bağlama büyüsü yapıldığı zaman değişimler nasıl olmaya başlar?

Verdiğimiz örnekten yola çıkarak örneğimize devam etmek istersek eğer; kocanıza karşı bağlama büyüsü yaptırdığınız zaman size karşı olan ilgisi artmaya başlar. Eğer sizi aldatıyor gibi kaçamakları varsa bu süreci sonlandırır ve tüm ilgisini size verir. Sizden uzaklaş isteği son bulur ve sizinle vakit geçirmekten mutlu olmaya başlar. Size güzel sözler söylemesinden tutun da sizin sözünüzden çıkmayacak konuma gelir. Sizin sözünüzü dinler ve sizinle bir ömür boyu aynı şekilde ilişkiniz devam eder. Özellikle eşler arasındaki cinsel soğukluk ortadan kalkar.

Bağlama Büyüsü Yaptırma Aşamaları

Yukarıda bir örnek vermiş olsak da bu sadece evli bir kadının kocasıyla ilgili sorunlarının ortadan kalkması için yapılan bir süreç ile sınırlı değildir. Aşık olduğunuz kişi, sevgiliniz, sevgili olma yolunda ilerleme aşamasında olduğunuz dönemlerde kısacası aşk ile ilgili, sevgi ile ilgili tüm süreçlerde bağlama büyüsü tercih edilebilmektedir.

Eğer herhangi bir nedenden dolayı bağlama büyüsünü araştırdınız ve yaptırmaya karar verdiğiniz zaman ilk yapmanız gerekenlerden birisi doğru bir medyum hoca ile iletişim halinde olunmasıdır. Önceliğiniz her daim vergi levhasına sahip bir medyum danışmanlığı hizmeti almak olmalıdır. Sıradan bir kişi, işinin ehli olmayan kişiler veya kendisini aslında olmamasına rağmen medyumluk konusunda uzman olarak tanıtan kişileri elemeniz gerekmektedir. Gerektiğinde referans göstermesini sağlamanız, kendisini ziyaret etmek istediğinizi söylemeniz durumunda eğer size bir adres verebiliyor ise bu kişi kısmi olarak güven verebilir. Ancak bu güven konusu tamamen sizin araştırmalarınız ve özgüveniniz ile alakalıdır. Eğer bu hususlara dikkat etmez iseniz başta maddi bir kayıpla tanışmanız, sonrasında da manevi bir kayıp yaşamanız an meselesidir.

Bağlama büyülerinin yapılma aşamaları her medyumun, kişinin anlattıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabilen bu bağlama büyüsü ortalama olarak 40 gün gibi bir sürede etkisini gösterebilmektedir. Bağlama büyüsü belirtileri birbirinden farklılık gösterebilir. Kişiden kişiye tutma olasılıkları, belirtileri, etkileri farklılık çerçevesinde karşınıza çıkabilir. Örneğin; birisi bağlama büyüsü yaptırarak 2 haftada sonuç alabilirken bir başka kişi hiç sonuç almayabilir. Ayrıca bu gibi bağlama büyüleri alanında uzman kişilerin elinden çıkmaz ise negatif, olumsuz diyebileceğimiz sonuçlarla karşılaşmanız anlamına da gelebilir. Büyüler islam dininde yasaklanmış, yapılmaması konusunda bazı surelerde yer verilmiştir. Bu kapsamda önceliğiniz doğal yollarla çözüme kavuşturmak olmalıdır. Büyülere başvurmanız en son işlem olmalıdır. Burada anlatılanlar tamamen bağlama büyüsü hakkında merak edilenleri gidermek adına yapılmaktadır. Bizim büyü çalışmamız yoktur. Bağlama büyüsü yapılışı gibi farklı süreçleri de vardır. Bağlama büyüsü bozulması veya bağlama büyüsü bakımı gibi süreçler medyumlar tarafından yapılabilmektedir. Kendi başınıza böyle büyüleri yapmaya kalkışmayınız. İnternet üzerinde anlatılan büyü tarifleri, büyülerin nasıl yapılacağına dair bilgiler eksik ve yanlış bilgilerden ibarettir. Denememenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 5

 • ŞERMİN | 08 Eylül 2019 22:15

  medyum Burak hocama teşekkür ediyorum. Benim kocam hergün alkol alıp eve geç saatlerde geliyordu. Hergün şiddet, hakaret, içki, kumar ne ararsan vardı. Bağlama celbi yaptırdım şimdi evine bağlandı. Alkolü de bıraktı 5 aydır ağzına sürmüyor.

 • Mine | 06 Eylül 2019 23:34

  Müge hanım sizin sayenizde medyum Burak hocayı aradım. Gerçekten çok ilgili birisi valla. Ben eşimle barışmak için çalışma yaptım bakalım sonucu ne olacak ama ümidim var. Almanya'dan selam olsun herkese...

 • Müge | 01 Eylül 2019 20:02

  0 553 371 89 94 MEDYUM BURAK TELEFONU VERMEYİ UNUTMUŞUM BU ARADA.

 • Müge | 29 Ağustos 2019 21:27

  Ali, arkadaşın önermiş ama niye telefonunu kaydetmemiş bilemedim. Medyum Burak her zaman herkesin rehberinde olması gerektiği bir kişi diye düşünüyorum. Ben sana numarasını vereyim bende kayıtlı benim çok işime yarayan bağlama celbi yapmıştı. Buradan Medyum burak hocama selamlarımı iletiyorum.

 • ali | 28 Ağustos 2019 22:47

  size nasıl ulaşabilirim? Bir arkadaşım sizi önerdi ama telefon numaranızı bulamadım. Lütfen acil olarak tel numaranızı yazar mısınız.

BUNLARA DA BAKIN