Giden Kadını Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü gücü büyük olan aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda sevdiğiniz kişi size anında geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu büyü ile kısa zamanda sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini ve sizinle birlikte olmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.

PAYLAŞ

Büyü yöntemleri uygulanırken farklı pek ok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemeler büyünün gücünün artmasını sağlar ve daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Büyülerde kullanılan malzemeler büyünün amacına göre farklılık göstermektedir. Büyüler genelde kişilerin sevdiklerine kavuşmaları için kullanılan bir yöntemdir. Kişi özel hayatındaki kişiyi kaybetti ise kişi ona geri dönsün diye büyü yöntemini kullanabilir. Bu şekilde kişi size gri dönecek ve eskisi gibi mutlu bir şekilde yaşamaya devam edeceksinizdir. Geri getirme büyüsü gücü büyük olan aşk büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda sevdiğiniz kişi size anında geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu büyü ile kısa zamanda sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini ve sizinle birlikte olmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Geri getirme büyüsü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için büyünün yapımı sırasında çok  dikkatli olunması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özellikleri kişiyi sarmaya başlayacak ve üç harfliler de kişiye musallat olacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır ve büyüden siz zarar görmeyeceksinizdir.

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Geri getirme büyüsü gücü büyük olan büyülerden biridir. Bu yüzden yapıldığı andan itibaren kişilerin üzerinde etkisi sürmeye başlayacaktır. Geri getirme büyüsü yapılması için medyum büyü yapılacak olan kişinin bir fotoğrafını isteyecektir. Bu fotoğrafta kişinin yüzünün net bir şekilde görülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini gösterecektir. Bu fotoğrafın arka tarafına büyülü sözcükler yazılır. Büyülü sözcükler yazıldıktan sonra kişi üzerinde etkileri sürmeye başlayacaktır. Bu fotoğraf üzerine büyü yapıldıktan sonra mutlaka fotoğrafın yakılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü çok güçlü olduğu için kişi kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden kişi gene sizi düşünmeye başlayacaktır. Artık kişi baktığı her yerde sizi görecek ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü gücü çok büyük olduğu için kişi size gene aşık olacaktır ve tekrar sizle birlikte olmak isteyecektir. Bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için mutlaka bu varlıklar sizlere vesvese vereceklerdir. Kişi de tamamen bu vesvese göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Geri getirme büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Sevdiğiniz kişinin bu şekilde size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile tekrar bir araya geleceksinizdir. Sadece büyü yöntemini uyguladıktan sonra büyünün etki süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü tesiri bittikten sonra kişi büyüden etkilenemez ve gene eskisi gibi hareket etmeye başlar normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Böyle bir şey olmaması için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü yöntemini yenileterek kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi belli bir süre sonra sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla siz kendiniz büyü yöntemini yenilemye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Geri getirme büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de gene büyünün etkisi ile kişi size karşı hisler beslemeye başlar ve sizinle birlikte olacaktır. Bu büyü yeniletilme işlemin de sadece tesir süresini geçirmemeye çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresini geçirdiğinizde kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için olup bitenin farkına varacaktır ve artık normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Kişi sizi sevmediğini anlayacağı için sizi tekrar terk edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizi terk etmesin diye mutlaka zamanında büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise hiçbir etkisi kalmayacağı için amacınıza da ulaşamayacaksınızdır. Her şey gene tersine döner ve olması gerektiği gibi olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Ancak medyum bu büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Medyuma gitmeden kendiniz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün olumsuz etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için daha iyi olacak ve zarar görmeyeceksinizdir. Geri getirme büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde tekrar aynı fotoğraf üzerine büyü yapılır. Bu kez büyünün bozulması için medyum tersten fotoğraf üzerine büyü yapacaktır. Bu şekilde ancak büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi tekrar büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişi eskisi gibi normal hayatına kaldığı yerden devam eder. Kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi sevmediğini de fark edecek ve sizinle birlikte olmaya devam etmeyecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını ve her şeyin eski halini almasını sağlayabilirsiniz. Büyü yönteminin bu şekilde bozulmasını ve etkilerinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Fakat kişi büyünün etkisinden kurtulsa bile belli bir süre boyunca mutlaka enerjisini toplamaya çalışacaktır. Ancak  kişi enerjisini topladıktan sonra hayatı gene eskisi gibi sürmeye devam edecektir. Büyü çok güçlü olduğu için kişinin enerjisini çekmeye başlar. Büyü bozulduktan sonra bu da kişide olumsuz etki yaratacaktır. Bu yüzden mutlaka kişinin belli bir süre boyunca kendini toparlaması gerekecektir.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Geri getirme büyüsü ile istediğiniz amacınıza kısa zaman içerisinde ulaşacaksınızdır. Fakat kişiler büyü yöntemini kullandıklarında çok büyük günaha girmiş olurlar. Dinimize göre hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yerine mutlaka daha farklı yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Geri getirme büyüsü yerine doğal yolları deneyerek sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlamalısınız. Kişi böylece sizi gerçek anlamda sevecektir ve gerçekten  yanınızda olacaktır. Bu şekilde sizi terk etmeyecektir. Fakat büyü yöntemini kullanmayı tercih ettiğinizde ise kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı hiçbir şekilde tercih etmemelisiniz. Büyü yönteminden tamamen uzak durmalısınız. Dinimize göre büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için bizler sizlere  büyü yöntemini asla tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemi size sadece zarar getirecektir. Doğal yolları tercih ettiğinizde ise hiçbir şekilde günaha girmezsiniz ve cezalandırılmazsınız. Bu yüzden mutlaka doğal yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda üç harfliler de size musallat olabilirler. Bu yüzden de büyü yöntemini tercih etmemelisiniz.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Kamil | 01 Mart 2020 11:49

    Eşim beni bir kaç ay önce terk etti ama bana geri dönmesini istiyorum. Bu büyü yöntemini denemek istiyorum ama karımın bana geri dönmesi lazım artık. Kesin bana geri dönecek se deneyeceğim. Bana biri medyum önerebilir mi?

  • MEHMET | 27 Şubat 2020 18:45

    eşim beni yıllar önce terk etti. O zamanlar hiç oralı olmamıştım ama şuan başka bir adamla evlenecekmiş. Bunu duyunca deliye döndüm. Eski eşimin bana geri dönmesini köpek gibi pişman olmasını o adamı da terk etmesini istiyorum. Bu büyüyü kullanacağım ama ben anlamam büyüden bana biri medyum önerebilir mi acil ama?

  • Gökhan | 21 Şubat 2020 16:32

    Kısa süre önce sevdiğim kadın beni kıskançlıklarımdan dolayı terk etti. Halbuki ben onunla ciddi düşünüyordum ve evlenme teklifi edecektim. Onun bana geri dönmesini istiyorum ama af dilememe rağmen beni asla kabul etmiyor. Bu büyü yöntemini kullanmak istiyorum ama bana iyi bir medyum lazım. Kime gideceğimi bilmiyorum daha önce de hiç böyle bir şey yapmadım. Bana iyi güvenilir tecrübeli bir medyum önerebilir misiniz?

BUNLARA DA BAKIN