Giden Kocamı Geri Getirmek İçin Dua

Geri getirme duası 7 gün içerisinde tesirini göstermektedir. Bu kadar etkili bir büyünün tesir süresi de uzun sürmektedir. Fakat kişiler sürekli olarak duanın tesir süresini kontrol etmelilerdir. Duanın tesir süresinin bitmeye yakın olduğu süreçte kocanız gene size eskisi gibi davranmaya başlayacaktır.

PAYLAŞ

Geri getirme duası evi terk etmiş olan adam üzerine yapılmaktadır. Bu dua yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde sizi terk eden adam size geri dönecek ve eskisinden de bağlı bir şekilde sizin yanınızda olacaktır. Giden kocamı geri getirmek için dua çok etkili bir yöntemdir. Sadece evli çiftler için değil aynı zamanda sevgililer de bu yöntemi kullanabilirler. Eğer sevgiliniz sizi terk ettiyse bu yöntemi kullanarak kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.  Ger döndürme duası bir hafta içerisinde kişi üzerinde tesirini gösterir ve sonuç verecektir. Bu dua edildikten sonra mutlaka sonuç alacaksınızdır. Bu dua sayesinde evliliği kötü giden kişiler evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürmeye devam etmişlerdir. Kötü giden ilişkilerinizi düzeltmek için rahatlıkla bu dua yöntemini deneyebilirsiniz. Kişiler bu geri getirme duası için mutlaka hocaya gitmelilerdir. Kendinizde duayı gerçekleştirebilirsiniz fakat herhangi bir şekilde yanlış bir uygulamada bulunur iseniz olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka hocaya giderek duanın gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Giden Kocamı Geri Getirmek İçin Dua Nasıl Uygulanır

Geri getirme duası niyetine giren insan ilk olarak abdestini almalıdır ve üç gün boyunca üst üste namaz kılmalıdır. Kişinin niyeti belli olmalıdır. Namaz kılarken sürekli olarak bu niyetinizi dile getirmelisiniz. Daha sonra namaz kılındıktan birkaç saat sonra kişi 100 kez giden kocamı geri getirmek için dua şeklinde tekrar etmeli ve duayı da gene 100 kez okumalıdır. Hocaya gittiğinizde hoca sizin üzerinize bu geri getirme duasını okuyacaktır. Sizde üç gün boyunca bu şekilde ritüelleri tekrar ettiğinizde dua etkisini göstermeye başlayacaktır. Geri getirme duası 3 gün boyunca tekrar edildikten sonra kişilerin her sabah kalktıklarında ve her gece yatmadan önce mutlaka 7 kez felak nas okumaları gerekmektedir. Bu dualar ise sizleri üç harflilerin etkilerinden koruyacaktır. Dua ile bir insanı etkiniz altına alacağınız için üç harflikler size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için 7. Güne gelene dek bu şekilde felak nas okumalısınız. Aksi takdirde musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 7. Günün sonuna gelindiğinde dua kişi üzerinde etkisin göstermeye başlayacaktır.

Giden Kocamı Geri Getirmek İçin Dua Sonuçları

Kişi bu duayı sevdiği kocasına kavuşmak için uygulamaktadır. Bu duanın sonucunda adam kısa  süre içerisinde size bağlanacak ve eskisinden de daha aşık bir şekilde size gelecektir. Kısa sürede sizi terk eden adam evine geri döner ve sizinle mutlu bir şekilde yaşamaya başlayacaktır. Bu şekilde sizi terk eden sevgilinizi de kendinize bağlayabilirsiniz. Dua yöntemi çok kuvvetli bir yöntem olduğundan dolayı çok kısa süre içerisinde tesirini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz insana kavuşabilir, kişinin sizi bir daha terk etmesine engel olabilirsiniz. Bu giden kocamı geri getirmek için dua yapıldıktan sonra kişi olumsuz durumlarla da karşılaşabilmektedir. Genelde bu tarz dua yöntemlerinde üç harfliler insanlara musallat olmaktadırlar. Bu tarz durumlardan korunmak için kendiniz dua yöntemini uygulamamalısınız. Mutlaka hocaya giderek duanın uygulanmasını sağlamalısınız. Kişi kendini bu tarz olumsuz sonuçlardan korumak için hocaya gittiğinde bir koruma muskası da yazdırabilir. Bu muskayı üzerinizde taşıdığınız sürece duanın olumsuz etkilerinden korunmuş olacaksınızdır.

Giden Kocamı Geri Getirmek İçin Dua Tesir Süresi

Geri getirme duası 7 gün içerisinde tesirini göstermektedir. Bu kadar etkili bir büyünün tesir süresi de uzun sürmektedir. Fakat kişiler sürekli olarak duanın tesir süresini kontrol etmelilerdir. Duanın tesir süresinin bitmeye yakın olduğu süreçte kocanız gene size eskisi gibi davranmaya başlayacaktır. Aranıza soğukluk girdiğini hissettiğiniz anda bu geri getirme duasını mutlaka en kısa süre de tekrar ettirmelisiniz. Eğer dua tekrar edilmez ise kişi eskisi gibi gene sizi terk edecektir. Bu yüzden giden kocamı geri getirmek için dua tesir süresi çok önemlidir. BU duayı yeniden yaptırmak için tesir süresinin bitmemesine çok dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda duayı kendiniz tekrarlamaya da kalkmamalısınız. Mutlaka gene hocaya giderek duanın tekrar edilmesini sağlamalısınız. Dua tekrar edildiğinde artık kişi tamamen duanın etkisi altına olacaktır ve istese bile sizi terk edemeyecektir. Kişi kesinlikle üzerinde dua olup olmadığının farkına varamaz. Bu da kişinin sürekli olarak sizin yanınızda olmasını sağlar.

Giden Kocamı Geri Getirmek İçin Dua Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre insanların hayatlarını ve kaderlerini değiştirecek şekilde büyü ya da dua yöntemlerini kullanmak yasaklanmıştır ve kesinlikle günahtır. Hiçbir şekilde bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için büyü ve dua yöntemlerini sizlere önermiyoruz. Bizler de kesinlikle giden kocamı geri getirmek için dua gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu tarz yöntemleri kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Dinimizde haram kılınana bu yöntemlerle ilgili kesin net ibareler vardır.  Bu yüzden hiçbir şekilde dua yöntemini tercih etmemelisiniz. Kişiyi tesir altına alarak sizi sevmesini size geri dönmesini sağlamamalısınız. Kişi zaten sizi tamamen dua etkisi altında seveceği için dua hisler gerçek olmayacaktır. Duanın tesiri bittiğinde de kişi gerçek hislerine geri döneceği için sizi terk edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN