Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü

Büyü kişinin mantığının kapanmasına sebep olur. Kişinin aldığı kararlar kendi iradesiyle değil sadece büyünün etkisi, ile olur. Bu yüzden de dinimize göre büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamız gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini uyguladığında Mutlaka cezalandırılacaktır.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü
Büyüler
Büyü kişinin mantığının kapanmasına sebep olur. Kişinin aldığı kararlar kendi iradesiyle değil sadece büyünün etkisi, ile olur. Bu yüzden de dinimize göre büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamız gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini uyguladığında Mutlaka cezalandırılacaktır.

Mum Büyüsü genel olarak aşk için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu yöntem kullanılarak karşı tarafın duygu ve düşünceleri bağlanır. Kişi tamamen sizin istediğiniz şeyleri düşünmeye başlayacaktır ve sadece sizinle olmaya isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi rahatlıkla elde edebilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişi sizi terk etmiş ise ve size dönmüyorsa bu yöntemi kullanarak da büyünün etkilerini görebilirsiniz. Mum Büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişi size geri dönecektir ve eskisi gibi sizi sevmeye devam edecektir. Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü sayesinde istediğiniz kişinin kısa zamanda size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü sayesinde sevdiğiniz kişi ile tekrar mutlu bir birlikteliğini olacaktır. Mum Büyüsü güçlü kara Büyüler arasında yer aldığı için kısa zaman içerisinde büyü etkilerini kişi üzerinde gösterir ve kişinin davranışları anında değişecektir.

Gideni Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü Nasıl Uygulanır

Giden sevgilinizin size geri dönmesi için mum Büyüsü yaptıracağınızda mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Mum Büyüsü özel bir uygulamaya sahip olduğu için herkes bu büyünün uygulamasını gerçekleştiremez. Bu yüzden kendiniz asla bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde kendinizi büyünün içinde, gücünün etkisi altında bulabilirsiniz. Mum Büyüsü yapımı için medyum karanlık bir oda içerisine sizi alır ve bir aynanın karşısına oturursunuz. Bu aynanın önüne dualar okunarak bir mum yakılır. Daha sonra medyum büyülü sözcükleri okumaya başlar. Sizde medyum ile beraber bu büyülü sözcükleri tekrar etmelisinizdir. Bu işlem mum eriyip bitene kadar devam etmelidir. Büyünün yapımı zaman alır ve bu yüzden de oldukça zordur. Siz kendiniz bu yöntemi uygulamaya kalktığınızda büyünün olumsuz yönlerinin yanı sıra aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir durum yaşamamak adına giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü medyuma yaptırılmalıdır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü Nasıl Etki Eder

Bu büyü yapıldıktan sonra kişi kendi iradesini kullanamayacak hale gelir ve kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü tesirini başlattığı andan itibaren kişi gücünü kaybetmeye başlar. Büyü kişinin gücünü emdiği için kişi hiç bir şekilde büyüye karşı koyamaz. Bu yüzden kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır. Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlar. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak size dönmesi için vesveseler verir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi çok kısa bir süre içerisinde size geri döner ve sizi eskisi gibi sevmeye devam edecektir.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü Tesir Etme Süresi

Bu büyünün Tesir süresi çok uzun sürer. Büyünün yapımı oldukça zaman aldığı için etkileri de uzun süreli olarak kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyü tesirini ancak bu etki süresi sona erdiğinde kaybedecektir. Büyünün etki gücü çok büyük olduğu için bu süre kolay kolay sona ermez fakat mutlaka ara ara büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişiler gene mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum kişi üzerindeki büyüyü gene aynı işlemleri uygulayarak yeniler. Bu şekilde büyü yenilendiğinde etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Eğer giden sevgili geri Getiren Mum Büyüsü yenilenmez ise büyü tesirini yitireceği için kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kalkar. Bu yüzden de kişi kısa sürede büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi gene terk edecektir. Büyünün kişi üzerindeki etki süresine mutlaka çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde gene terk edileceksinizdir.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü Günah Mıdır

Büyü kişinin mantığının kapanmasına sebep olur. Kişinin aldığı kararlar kendi iradesiyle değil sadece büyünün etkisi, ile olur. Bu yüzden de dinimize göre büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamız gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini uyguladığında Mutlaka cezalandırılacaktır. Bu kişiler Allah’ın yazdığı kaderi hiçe arayanlardır. Bu yüzden cehenneme gideceklerdir. Bizler bu yüzden büyü ve bu gibi yöntemleri kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz ve sizlere de asla tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye geri dönmesi için doğal yollardan ulaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Böylece Günah, işlememiş olursunuz. Ayrıca giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü gibi yöntemler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için daha sonradan kişiler de büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilir ve hatta sizde bu varlıkların etkisi altına girebilirsiniz. Aynı zaman da kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecek yani sizi gerçekten sevmediği için mutlaka gene terk edecektir. Hiç bir büyünün gücü sonsuza dek, kişiler üzerinde kalmaz. Bu yüzden bu yöntemi kullanmayı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Büyünün Tehlikeleri

Büyü yöntemi kişinin enerjisini çeken bir yöntemdir. Bu yöntem ilerleyen süreçlerde sizin de enerjinizi çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden sizde büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden ilerleyen, süreçlerde büyü sizin enerjinizi çektiği için üç harfliler sizinle uğraşmaya başlar ve kendi dünyalarına hapsetmeye çalışırlar. Bu durum sadece sizi değil çevrenizi, aynı zamanda gelecek nesilleri de etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemi kesinlikle çok tehlikelidir.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN