Güçlü Bağlama Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın iradesiz bir şekilde tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmesini sağlarlar. Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Güçlü Bağlama Büyüsü
Büyüler
İnsanlar büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın iradesiz bir şekilde tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmesini sağlarlar. Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın iradesiz bir şekilde tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmesini sağlarlar. Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bu yöntemi genellikle insanlar sevdikleri insana kavuşabilmek adına geçmişten günümüzde halen kullanmaktadırlar. Özellikle aşk büyüleri bu yüzden oldukça çeşitlidir. Aşk büyülerinden biri olan bağlama büyüsü de oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz ve kısa sürede kişi ile birlikte olacaksınızdır. Güçlü bağlama büyüsü yapımı oldukça zor bir büyüdür bu yüzden mutlaka kişiler bu büyünün yapımı için medyuma gitmelilerdir. Medyuma gitmek yerine kişi büyüyü kendisi yapmayı tercih etmemelidir. Kişi büyüyü kendisi yapmaya kalktığında büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve kısa süre içerisinde üç harflilerin de musallat olması gibi bir durum ile karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü etkileri olan büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Dinimizde ise büyü yapmak oldukça günahtır. Büyü yapan ya da yaptıran kişiler kesinlikle cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmak yerine sevdiğiniz kişilere doğal yollardan ulaşmayı tercih etmelisiniz. Büyü gibi yöntemleri kullanmamalısınız. Bizde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Bağlama Büyüsünün Yapım Şekli

Bağlama büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde medyum üç harflilerden yardım alarak büyüyü yapmaktadır. Kişinin ismi bir tas suya büyülü sözcükler ile birlikte üflenir. Daha sonra bu suyun mutlaka büyü yapılan kişi tarafından içilmesi gerekmektedir. Kişi suyu içtikten birkaç gün sonra büyünün etkisi altına girecektir. Bu şekilde kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar ve davranışları çok değişecektir. Kişi kendindeki bu değişikliğin farkına varabilecek durumda değildir fakat çevresindeki insanlar tarafından kişideki bu değişiklik fark edilecektir. Kişi kısa süre içerisinde üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Üç harfliler sürekli olarak sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Kişi bu vesveseler doğrultusunda hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler giderek çok daha fazla yoğunlaşmaya başlayacaktır. Kısa süre içerisinde kişi artık size bağlanacak ve size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Güçlü bağlama büyüsü yapıldıktan sonra sadece dikkat edilmesi gereken şey büyünün kişi üzerindeki tesir etme süresidir.

Bağlama Büyüsünün Etkisini Arttırmak İçin Muskaya Yazmak

Bağlama büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa da daha etkili ve uzun süreli olarak kişiyi kontrol altına almak için medyumlar bu büyüyü muskaya yazmayı tercih ederler. Büyü muskaya yazıldığında çok daha etkili bir hal alır ve kişiyi çok daha hızlı bir şekilde kedinize aşık etmenizi sağlar. Bunun için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzerine bağlama büyüsü yazılır ve bu kağıt parçası üç harflilerin yardımı ile muska şeklinde kapatılır. Bu büyüklü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkilerini sürdürmeye devam edecektir. Aksi bir durumda muska bulunur ya da açılır ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde iyi bir şekilde muhafaza edildiğinde kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacak ve kısa sürede size gelerek ilanı aşk edecektir. Güçlü bağlama büyüsü bu şekilde de kullanıldığında sonuç vermektedir. İstediğiniz yöntemi tercih  ederek bu büyü ile sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir etme süreleri vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyüler kişiler üzerinde devamlılık kazanır ve sürekli olarak etkileri kişi üzerinde görülecektir. Büyülerin yeniletilme işlemi için gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kesinlikle bu yeniletme işlemini kendileri yapmamalıdırlar. Büyü gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yeniletildiği sürece devamlılık kazanır. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene sizi sevmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilme işlemini mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yapmanız gerekmektedir. Kişi büyünün etkisi altından çıkmadan önce yeniletilmelidir ki kişi ne olup bittiğini anlamasın. Aksi taktirde kişi olan bitenin farkına varacaktır ve kısa süre içerisinde sizden ayrılacaktır. Güçlü bağlama büyüsü ek büyüler ile de desteklenebilmektedir. Bu büyü ne kadar güçlü bir büyü olsa da ek büyüler ile desteklendiğinde kısa sürede çok daha etkili bir hal alacaktır. Bu ek büyüler de gene aşk büyüleridir. Yapımları için kişinin gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Kolay aşk büyülerinden biri tercih edilerek kişi üzerine büyünün etki etmesi sağlanır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize daha etkili ve kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 2

  • BEYZA | 23 Mayıs 2020 19:53

    Benm erkek arkadaşım çok çapkın biriydi benmle birlikteyken bir sürü kızla konuşmaya devam etti hep yakaladım onu ama o hep yalanladı bi şekilde ne yaptı ne etti durumdan kendini kurtarmayı başardı artık bende bu duruma katlanamaz oldum çok sıkıldım derken karşıma böyle siteler denk geldi medyum burak hocayı çok övmüşler bnmle aynı durumda olan kişiler göz bağlama işlemi yaptırmışlar hepsi de sonuç aldım yazmış bende merak ediyorum acaba bnm erkek arkadşım üzerinde de etkili olur mu valla olura eğer büyük bi drtten kurtulmuş olcam bana medyum burak hocanın numrrasını bilen biri atabilir mi acaba lütfen bana bi yardımcı olun gerçekten çok sevinicem

  • muhlise | 16 Mayıs 2020 21:55

    Ben kocamın cinselliğini bağladım gözlerini de bağladım yani bağladım derken bağlama celbi yaptırdım başka kadınlara karşı cinsel isteğinin olmamasını sağlamak amacıyla bide benden başkasını gözü görmesin diye göz bağlama celbi yaptırdım. Erkek milletine güven olmaz diye düşündüm medyum burak hocaya yaptırdım bu işlemleri eşim eve misafir geldiği zaman bile yanaşırdı şimdi basşka odada duruyor etkisini fazlasıyla gördüm.

BUNLARA DA BAKIN