Güçlü Tırnak Büyüsü

Güçlü tırnak büyüsü tesiri kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyünün sürekli olarak kontrol edilmesine ve tesir süresinin yeniletilmesine gerek yoktur. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmek zorundadır. Bu büyü ne kadar güçlü olsa da bir süre sonra tesiri kişi üzerinden kalkacağı için kişi eski hayatına geri dönecektir.

PAYLAŞ

Büyülerin hepsinin yapımında farklı materyaller kullanılmaktadır. Büyülerin yapımında kullanılan materyaller eğer kişiye ait olur ise büyünün gücü çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine tesir edecektir. Bu yüzden genelde büyülerin yapımında kişiye ait olan fotoğraf, saç teli ve tırnak gibi ya da özel eşyalar kullanılmaktadır. Bu materyalle kullanılarak büyü yapıldığında çok daha etkili bir şekilde kişi üzerinde etkileri görülecektir. Güçlü tırnak büyüsü de bu büyülerden biri olup kişinin kontrolünü ele alıp duygularını değiştirmek için uygulanmaktadır. Bu büyü sevdiklerine kavuşamayan kişilerin kullanmayı tercih ettiği bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uyguladığınızda kişi artık size karşı duygular beslemeye başlar ve kısa zaman da size aşık olacaktır. Tırnak büyüsünü kullanarak sevdiğiniz kişinin de size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Güçlü tırnak büyüsü aynı zamanda tehlikeleri olan bir büyü olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyumlar şeytani güçleri kullanarak büyünün çok daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu varlıkla insanlar ile uğraşmayı sevdikleri için size musallat olabilirler. Büyüyü medyum yaptığında ise sizi büyünün tehlikelerinden korumuş olacaktır.

Güçlü Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır

Tırnak büyüsü yapımı için medyuma mutlaka büyü yapılacak olan kişiye ait bir tırnak parçasını götürmeniz gerekmektedir. Eğer bu tırnak başka birine ait olur ise o kişi büyüden etkilenecektir. Bu yüzden mutlaka büyüyü yapmadan önce tırnağın kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Ancak bu şekilde büyü doğru kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Güçlü tırnak büyüsü yapılırken bu tırnak üzerine büyülü sözcükler söylenir şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan çok kısa bir süre sonra kişinin davranışlarında değişiklikler olmaya başladığını göreceksinizdir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başladığında artık kişi kendi duyguları ile hareket edemez olur. Tamamen büyü nasıl isterse kişi o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden sürekli olarak kişinin aklı sizde olur ve sizi düşünecektir. Gün içerisinde rüyalarında sürekli siz olacağınız için kişi bu duruma dayanamaz ve kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de büyü yolu ile sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Tırnak büyüsü kişiye ait bir tırnak ile yapıldığı için diğer aşk büyülerine göre çok daha hızlı bir şekilde etkisini kişi üzerinde gösterir. Bu yüzden amacınıza çok kısa bir zamanda ulaşacaksınızdır. Fakat büyünün tesir süresine de çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyü tesiri sona erer ise kişi kısa zamanda büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacak ve normal hayatına geri dönecektir. Bu yüzden sizi de sevmediğini fark edeceği için sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeli ve sürekli olarak bu süreyi kontrol etmelisiniz.

Güçlü Tırnak Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Güçlü tırnak büyüsü tesiri kuvvetli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyünün sürekli olarak kontrol edilmesine ve tesir süresinin yeniletilmesine gerek yoktur. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmek zorundadır. Bu büyü ne kadar güçlü olsa da bir süre sonra tesiri kişi üzerinden kalkacağı için kişi eski hayatına geri dönecektir. Bu yüzden büyünün belli bir zaman geçtikten sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Eğer kişi size karşı soğuk davranıyor ise ve davranışları değişmeye başladı ise büyünün gücü azalıyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için de kişinin mutlaka aynı medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum büyüyü gene aynı şekilde tekrarlar ve yeniden tesirinin güçlenmesini sağlar. Bu şekilde büyü yeniletilir ve tesir süresi de yenilenmiş olacaktır. Güçlü tırnak büyüsü tesir süresi ne kadar uzun olur ise kişi de sizin yanınızda o kadar uzun kalacaktır. Aksi taktirde kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin yeniletilmesine önem vermelisiniz. Büyü tesir süresi yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır.

Güçlü Tırnak Büyüsü Bozulması Zor mudur?

Güçlü tırnak büyüsü yapımı zor bir büyüdür. Bu yüzden bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz kesinlikle büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde tahmin edemeyeceğiniz kadar çok olumsuz durum sizi saracaktır. Özellikle büyünün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlar ve bu kez sizde büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Medyum şeytani güçlerden yardım alarak büyünün bozulmasını sağlamaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi üzerindeki tüm etkisi de ortadan kalkacaktır. Büyü etkileri ortadan kalktığında kişi kısa zamanda eskisi gibi normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden kısa zamanda sizi sevmediğini fark eder ve sizi terk edecektir. Güçlü tırnak büyüsü  bu şekilde bozulmaktadır.

Büyü Yaptırmak Dinimize Göre Günah mıdır?

Dinimizde büyü yönteminde sık sık bahsedilmiştir. Kesinlikle bu yöntemi kullanmak çok büyük günahtır ve hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine sevdiğiniz kişiyi doğal yollar ile etkilemelisiniz.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • Hariye | 03 Haziran 2020 21:56

    Merhaba arkadaşlar ben Burak hocayla 8 ay önce yollarımız kesişti ve iyi karşıma çıkmış diyeceğim nadir inşalardan birisi. Çünkü eşimle beni boşanma eşiğinden aldı diyebilirim. Bir çocuğum var ve kayın validem yüzünden ayrılıyorduk. Eşime bi ailesinden soğutma celbi yaptı ve hemen tesir ederek yuvamı kurtardı. Numarası 05533718994 bu arayarak yardım alabilirsiniz. Emin olun pişman olmazsınız.

  • hülya | 22 Mayıs 2020 16:48

    Benm kocamda gözü dışarda sürekli olarak beni aldtan biriydi artık bu duruma katlanamaz oldum ve karar verdim medyum buraka gittim normalde böyle bi şeye kalkışmazdım ama napayım dedm başka çarem kalmadı medyum buraka gittim ve yönlendrime celbi yaptırdım bu celb sayesinde kocam kısa zamanda tam istediğim gibi biri oldu artık beni aldatmıyor hatta aldatmayı bırakın gözü benden başka biri kadını görmüyor bana bağlı ve aşık birine dönştü resmen ah ah ddim keşke daha önce yaptırsaymışım bu işlemi keşke bu kadar beklemeseymişim şimdi çok daha mutlu ve huzurlu bi evliliğim var gerçekten iyi kide aklıma gelmiş de medyum buraka gidp celb yaptırmışım herkese tavsiye ederim medyum burak gerçekten çok iyi işinin ehli bi medyum

  • elveda yıldız | 15 Mayıs 2020 20:15

    Geçen gün halının altında tam on tane düzgün kesilmiş tırnak buldum tırnakların bazılarında kırmızı oje belirtisi var. bu tırnaklar buraya. Nerden. Geldi bilmiyorum geçen yıl kocamla ayrıldık aydılgıktan sonra ben annemlere gittim çok nadir evime gelip gittim bir yıldan beridir hiç halının altını temizlemedinmi diye soracak olursanız evet temizlemedim çünkü evde değildim zaten eşimden ayıldığım için piskolojim bozuktu. Bir yıla kendimi toplarladım evime geldim ne var ne yok diye temizlik yapayım dedim gri renkte biz bezin içine 10 parmağın tırnakları herhalde kesilmiş ayak mı el tırnağımı onu bilemedim gri renkli bezin içinde duruyordu bezin iç kısmında arapça mı artık bilmiyorum yazılar vardı işin özü muhtemelen eşimle beni ayırmak isteyen birisi bu büyüyü yaptırmış. Ayrıldığım eşimle ayrılığımız çok hızlı gelişti ben hala kendisini çok seviyorum o da beni seviyor eminim ben bu tırnak büyüsü yazısından anladımki bizi ayırmak isteyenler var. ben kim olduğunu a çok bilmiyorum tahmin yiürütüyorum ama bizim evimize gelen giden sayısı belli zaten tahmin yürütsemde eminim. Şimdi ben eşimle yeniden barışmak istiyorum tabi bu tırnak büyüsü nedeniyle ayrıldıysak eğer evlenme celbi diye bi yazı okudum dün bugünde o evlenme celbini yaptırdım 7 gün bekliycekmişim hoca bana adresime kargo gönderecek büyü değilmiş bu evlenme celbi durumu benm gibi olanlar ayrılanlar ayrılmak zorunda kalanlar ayrılmak üzere olan kişiler vs karı koca ilişkilerinde sorun yaşayanlar diyim yeniden evliliklerini toparlamaları için yapılıyormuş onbeş gün içinde belirtilerini görmeye baslarmısım mesela eski kocam telfonla arayabilirmiş, yolda karşılaşabilirmişiyz bişey bizi yan yana getirmek için vesile olacakmış bu çalışma sonrasında da hersey istediğimiz gibi olacak inşallah yeniden evlenicez ben iple çekiyorum o günleri çünkü bizim ayrılığımız normal bi ayrılık değil büyü ile bizi ayırdılar allahın cezaları… sonucunu burdan inşallah yazıcam çünuku yazmalıyım böyle seylere inanmayan ben şuan tamamıyla iiçindeyim artık var böyle şeyler gerçek arkadaşlar

BUNLARA DA BAKIN