Gümüş Kaşık Büyüsü

Gümüş Kaşık Büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi elde edebilirsiniz fakat bu durum tamamen geçici olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi gerçekten hayatınıza almış olursunuz ve kişi sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise bu durum tamamen geçicidir.

Gümüş Kaşık Büyüsü
Büyüler
Gümüş Kaşık Büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi elde edebilirsiniz fakat bu durum tamamen geçici olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi gerçekten hayatınıza almış olursunuz ve kişi sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise bu durum tamamen geçicidir.

Büyülerin uygulamaları sırasında medyumlar üç harflilerin gücünden faydalanmaktadır. Bu yüzden bazı Büyülerin yapımında gümüş nesnelere ihtiyaç duyulur. Gümüş madenin ne olduğu fark etmez. Genelde aşk büyüklerinin yapımı için bu maddelere ihtiyaç vardır. Gümüş Kaşık Büyüsü de aşk için uygulanan güçlü büyüler den biridir. Gümüş Kaşık Büyüsü uygulandıktan sonra elde edemeyeceğiniz kişi yoktur. Kişiler size aşık olur ve kısa zaman içerisinde sizinle birlikte olmak isteyecektir. Gümüş Kaşık Büyüsü eski bir bağlama Büyüsüdür. Bu yüzden de gücü çok büyüktür. Bu tarz kuvvetli Büyülerin uygulanması için kendiniz herhangi bir yöntem uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Böyle bir durum ile karşılaşmamak içi mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum sizi büyünün olumsuz özelliklerinden korur ve zarar görmenizi de engelleyecektir. Bu şekilde Bağlama Büyüsü gerçekleştirilir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Nasıl Uygulanır

Gümüş Kaşık Büyüsü için medyuma giderken boyutlarının önemi olmayan bir gümüş Kaşık götürmelisiniz. Bu gümüş Kaşık bir tas okunmuş su içerisine daldırılır. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin ismi de okunarak kaşık üzerine büyü yapılmaya başlanır. Bu şekilde büyü tamamlanacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Kısa zaman içerisinde kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Sürekli olarak kişinin aklında siz olacaksınızdır. Gün içerisinde sürekli sizi düşünü ek ve rüyalarında bile kişi sizi görecektir. Bu şekilde gümüş Kaşık Büyüsü Etkisini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü güçlü etkilere sahip olduğu için amacınıza çok kısa bir süre içerisinde ulaşacaksınızdır.

Gümüş Kaşık Büyüsü Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli tesir süreleri vardır. Bu tesir süresinin dışına çıkmamayı çalışmalısınız. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise kısa zamanda kişi büyünün etkisi altından çıkarak size karşı olan hislerini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için medyuma gittiğinizde gene aynı gümüş Kaşık üzerine büyülü sözcüklerin okunması gerekir. Bu şekilde büyü ancak yenilenecektir. Bu işlemi kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Gümüş Kaşık Büyüsü Tesir Süresi yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkileri devam edecektir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi gene büyünün etkisi altına girecektir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Yaptırmak Günah mı

Dinimizde büyü ile ilgili çok fazla söz edilen ayet yer almaktadır. Büyü yöntemini kullanan kişiler amaçları ne olursa olsun mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu kişiler öldükten sonra cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini sizlere tavsiye etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı seçmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Gümüş Kaşık Büyüsü ile sevdiğiniz kişiyi elde edebilirsiniz fakat bu durum tamamen geçici olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi gerçekten hayatınıza almış olursunuz ve kişi sizin yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise bu durum tamamen geçicidir. Ayrıca büyü yöntemini kullanmak Allaha da şirk koşmak demektir. Yaratıcının yazdığı kaderi hiçe sayarak günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden size büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Hiç bir şekilde sizlere büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemini kullandığınızda bu kez sizde zararlarını göreceksinizdir. Büyü sizi de ilerleyen süreçlerde olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyüden uzak durmalı bu yöntemi kullanmamalısınız.

Gümüş Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin yapımı için medyuma gittiğiniz gibi bozulması için de mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum değil de siz büyüyü bozmaya kalkarsanız büyünün tüm olumsuz etkilerini kendi üzerinize çekersiniz. Ayrıca büyü sizi de içine çekmeye başlar ve buna engel olamazsınız. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum gümüş Kaşık Büyüsü bozulması için üç harflilerden yardım alacaktır. Bu büyü üç harflilerin enerjileri kullanılarak bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra artık kişi yavaş yavaş kendi hayatına geri dönecektir. Fakat büyünün. Gücü çok büyük olduğu için mutlaka kişinin belli bir zaman boyunca kendini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi kendini ve enerjisini toparladığında kendine gelecektir. Büyü gücünü tamamen kişi üzerinden yitirdiğinde artık kişi normale dönüş yapar. Normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Gümüş Kaşık Büyüsü çok güçlü olduğu için mutlaka önce kişinin kendini toparlaması gerekmektedir.

Gümüş Kaşık Büyüsü Tehlikeli mi

Büyülerin yapımı oldukça tehlikelidir. Kişiler Büyülerin yapımında pek çok farklı olumsuz durum ile karşılaşabilirler. Gümüş Kaşık Büyüsü de güçlü büyüler den biridir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekmektedir. Büyü yapılırken siz hiç bit şekilde bir şeye müdahale etmemelisiniz. Aksi taktirde büyü sizi de içine alacaktır. Büyü yapımından önce siz de kendinize bir koru a muskayı yazdırabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi büyünün. Olumsuz yönlerinden rahatlıkla koruyabilirsiniz. Bu koruma muskasını üzerinizden asla çıkartmamalısınız. Sürekli olarak muskayı üzerinizde taşımalısınız. Aksi taktirde büyü sizi etkilemeye başlayacaktır. Muskayı kaybetmemelisiniz de. Muska üzerinizde durduğu sürece herhangi bir problem yaşamayacaksınızdır. Gümüş Kaşık Büyüsü etkilerinden kendinizi bu şekilde koruma muskası ile koruyabilirsiniz. Aksi taktirde büyü sizi de etkilemeye başlar.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN