Büyüler

Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma
41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme 41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme
Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma
Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlılık Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlılık
Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü
İp Büyüsü İle Kader Bağlama İp Büyüsü İle Kader Bağlama
Soğutma Büyüsü ile Ayrılık Soğutma Büyüsü ile Ayrılık
Tesirli At Nalı Büyüsü Tesirli At Nalı Büyüsü
Kırmızı Aşk Büyüsü Kırmızı Aşk Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü Ölü Toprağı Büyüsü
Çamaşır Büyüsü ile Bağlama Çamaşır Büyüsü ile Bağlama
Resimle Ayırma Büyüsü Medyum Resimle Ayırma Büyüsü Medyum
Mum Büyüsü Tutarmı? Mum Büyüsü Tutarmı?
Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü
En Ağır Aşk Büyüsü En Ağır Aşk Büyüsü
En Hızlı Geri Getirme Büyüsü En Hızlı Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Sevdiğine Kavuşma Büyüsü
Kadını Aşık Etme Büyüsü Kadını Aşık Etme Büyüsü
Tohum Büyüsü Tohum Büyüsü
Çember Büyüsü Çember Büyüsü
Kum Büyüsü
Büyüler

Kum Büyüsü

41 Büyüsü
Büyüler

41 Büyüsü

Büyüler Haberleri

Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olursa etkileri de kişiyi o kadar saracak ve kişi sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme

En güçlü aşk büyüklerinden biri olan 41 İğne Büyüsü özellikle doğa üstü varlıklar kullanılarak uygulandığı için çok kuvvetlidir.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma

Büyü amacına göre yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım aşamasında kullanılan materyaller büyünün gücünü ve etki etme süresini etkiler. Ayrılık büyüleri en güçlü Büyülerdendir ve kara Büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini uygulama aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlılık

Büyüler in tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık hiç bir şekilde kişi üzerinde bir tesiri yoktur ve kişi büyünün etkisi altından kurtulacaktır. Bu yüzden de artık sizi sevmeyecektir. Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlama Tesir süresinin uzatılması için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü

Büyü kişinin mantığının kapanmasına sebep olur. Kişinin aldığı kararlar kendi iradesiyle değil sadece büyünün etkisi, ile olur. Bu yüzden de dinimize göre büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamız gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini uyguladığında Mutlaka cezalandırılacaktır.

İp Büyüsü İle Kader Bağlama

Bu büyünün Tesir süresinin yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Kendiniz hiç bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarını, siz kendi üzerinize çekersiniz.

Soğutma Büyüsü ile Ayrılık

Bu büyünün uygulanması için pek çok farklı yöntem vardır. En güçlü tesir eden yöntem kişinin özel eşyası üzerine yapılan büyüdür. Bu şekilde büyü daha iyi ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösteremeye başlayacaktır.

Tesirli At Nalı Büyüsü

Güçlü büyülerin tesir etme süreleri de oldukça büyüktür. Tesirli at nalı büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de oldukça uzun sürecektir. Fakat gene de büyünün ara sıra kontrol edilmesi ve belli bir süre geçtikten sonra kişi üzerindeki etkisinin kaybolma ihtimaline arşın yeniletilmesi gerekmektedir.

Kırmızı Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri yapımı zor büyülerdir. Kırmızı Aşk büyüsü ise en zor yapılan ve en kuvvetli olan büyüdür. Bu yüzden bu büyünün bozulması için mutlaka çok uğraşılması gerekmektedir. Büyünün bozulması in siz hiç bir şeye karışmamalı bu büyüyü kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Büyü üç harfli varlıklar ile birlikte yapıldığı için size musallat olabilirler.

Ölü Toprağı Büyüsü

Genel olarak Büyüler insanların kötü amaçları için kullandıkları bir yöntemdir. İyi niyetle yapılan Büyüler olsa bile sayıları oldukça azdır. Büyü aşk için ve sevenleri birbirlerinden ayırmak için kullanır. Büyülerin yapım şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama

Çamaşır büyüsü kişinin çamaşırı üzerine direk yapıldığı için çok büyük etkisi vardır ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde sürmeye devam eder. Büyünün tesiri ne kadar güçlü olursa olsun belli bir zaman geçtikten sonra bu tesir süresi sona erecektir.

Resimle Ayırma Büyüsü Medyum

Büyüleri insanlar sevdikleri kişiye kavuşmak için yada insanları birbirlerinden ayırmak için kullanmaktadırlar. Ayırma büyüleri çok güçlü oldukları için medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

Mum Büyüsü Tutarmı?

Mum Büyüsünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene üç harfliler gerek vardır. Eğer kişi büyüyü kendisi bozacak ise karşılaşacağı olumsuzluklara hazırlıklı olmalıdır. Çünkü kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalkar ise büyünün bozulması da yardımcı olacak üç harfliler size musallat olacaklardır.

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Eşleri birbirinden ayırmak için ya da sevgililerin bir irinden nefret eder hale gelmesi için uygulanan ayırma büyüleri kısa sürede kişiler üzerine etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Özellikle ayırma büyüleri çok sık tercih edildikleri için fazla sayıda çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Bu büyülerin yapımı bazen çok zor bazen ise çok kolay olabilmektedir.

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü gücü büyük olan ve anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu büyü kara Büyüler arasında yer alır. Özellikle büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden etkileri kişi üzerinde oldukça ağırdır. Bu büyü özel bir ayin ile kişi üzerine uygulanır. Bu yüzden büyünün yapımında çok dikkatli olunması gerekmektedir.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü kaşık ya da bardak üzerine yapılmaktadır. Geri getirme büyüsü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü kaşığın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir.

Toplam 105 haber.