Büyüler

Papaz Büyüsü Papaz Büyüsü
Cevizle Aşık Etme Büyüsü Cevizle Aşık Etme Büyüsü
Bilezik Büyüsü Bilezik Büyüsü
Kurşun Büyüsü Kurşun Büyüsü
Harmura Büyüsü Harmura Büyüsü
Çiftleri Ayırma Büyüsü Çiftleri Ayırma Büyüsü
Tesirli Konuşma Büyüsü Tesirli Konuşma Büyüsü
Koruma Büyüsü Koruma Büyüsü
Ayrılık Büyüsü Ayrılık Büyüsü
Soğutma Büyüsü Soğutma Büyüsü
Güçlü Bağlama Büyüsü Güçlü Bağlama Büyüsü
Bakla Büyüsü Bakla Büyüsü
Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?
Aşk Büyüsü Yaptıranlar Aşk Büyüsü Yaptıranlar
Canbar Büyüsü Canbar Büyüsü
Karı Koca Ayırma Büyüsü Karı Koca Ayırma Büyüsü
Nohut Büyüsü Nohut Büyüsü
Mutluluk Büyüsü Mutluluk Büyüsü
Düğüm Büyüsü Düğüm Büyüsü
İkna Etme Büyüsü İkna Etme Büyüsü
Büyüler Haberleri

Papaz Büyüsü

Büyü dinimizde yer alan, üç harfliler kullanılarak insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanın bir yoludur. Kişiler bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. Özellikle insanlar geçmişten günümüze dek büyü yöntemini genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmışlardır.

Cevizle Aşık Etme Büyüsü

Ceviz büyüsü çiftlerin bir araya gelmesi ya da sevenlerin kavuşması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uygularken mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde bir ceviz kabuğu bir tas su içerisine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır.

Bilezik Büyüsü

Bilezik büyüsü genel olarak yeni evlenecek olan gelin adaylarına yapılan ayırma büyülerinden birisidir. Kara büyüdür ve etkileri, belirtileri çok derindir.

Kurşun Büyüsü

Büyü süreçleri ile yakından ilgilenen kişilerin merak ettiği kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır, kurşun büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar vermek üzere araştırmalarda bulunduk.

Harmura Büyüsü

Son zamanlarda oldukça popüler olan özellikle aşk konusunda problemleri olan kişilerin diğer aşk büyülerine nazaran harmura büyüsü tercih ettiği bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere harmura büyüsü hakkında detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Çiftleri Ayırma Büyüsü

Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de kişiler büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de bu yöntem çok sık kullanılmaktadır.

Tesirli Konuşma Büyüsü

Genel olarak büyüler kişilerin aşk için kullanmayı tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve onunla birlikte olabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve kişiye hükmedebilirsiniz. Bu şekilde kişilerin hayatlarını değiştirebilirsiniz.

Koruma Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğa üstü bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve normal hareketler sergileyemez hale gelir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılmaktadır.

Ayrılık Büyüsü

Büyü eski çağlardan bu yana insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği doğa üstü bir olaydır. Dinimizde de büyüden bahsedilmektedir. Büyü yöntemi kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve kişi artık tamamen büyünün etkisi altında sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için büyü yöntemi kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır.

Soğutma Büyüsü

Büyü yöntemi dinimizde yer almaktadır ve en büyük günahlardan biridir. Kişiler büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirebilmektedirler. Kişi artık kendi düşünceleri ile hareket etmediği için kendi hayatını kendi yönetemez hale gelir ve bu yüzden de kişinin hayatı ve kaderi değişecektir.

Güçlü Bağlama Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın iradesiz bir şekilde tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmesini sağlarlar. Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Bakla Büyüsü

Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de medyumlar genellikle üç harfliler ve kabilelerinden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyüler çok daha etkili bir hale gelir ve tesirleri daha da kuvvetlenmektedir.

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar ilk olarak aşk büyüsü hakkında detaylara daha fazla sahip olmak istemektedirler. Bizler de bu yazımızda aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır gibi suallere cevaplar vermek adına geniş kapsamlı bir araştırma içerisine girdik ve web sitelerindeki anlatımlar arasında doğru bilgileri ayıklayarak sizlere tek çatı altında bildirmek istedik.

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk büyüsü hakkında sürekli olarak yeni başlıklar açıyor olsak da insanların asıl merak ettikleri bilgileri tek bir yazı içinde toplamamız pek mümkün olmuyor. Bu nedenle bu yazımızda aşk büyüsü yaptıranlar var mı, varsa tutmuş mu, ne gibi süreçlerden geçilmiş bu bilgilere istinaden daha önce aşk büyüsü yaptıranların yorumları üzerine bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Canbar Büyüsü

Birçok insan tarafından belki de hiç duyulmayan terimler arasında ‘’ canbar büyüsü ‘’ bulunmaktadır. Özellikle gizli ilimlerle yapılan büyüler bazı kişilerin ilgi alanları arasında olsa da Canbar terimine rast geldiğiniz zaman aklınıza mutlaka Canbar aşk büyüsü gelmelidir.

Karı Koca Ayırma Büyüsü

Birbirini severek evlenen insanları, yeni evlenenleri veya uzun süreli evlilik hayatı olan kişileri birbirinden ayırmak için karı koca ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Eşlerin arasındaki sevgiyi yok etmek, muhabbeti ortadan kaldırmak, birbirine bağlılığını köreltmek için yapılan bu büyü genelde üçüncü şahıs kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Toplam 56 haber.