Büyüler

Çengel Büyüsü Nedir? Çengel Büyüsü Nasıl Yapılır? Çengel Büyüsü Nedir? Çengel Büyüsü Nasıl Yapılır?
Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır? Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?
Aldatan Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Aldatan Kocayı Eve Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Babamı Eve Nasıl Bağlarım? Babamı Eve Nasıl Bağlarım?
Sevdiğim Adam Beni Aldatmasın Sevdiğim Adam Beni Aldatmasın
Erkek Arkadaşımın Davranışlarını Nasıl Değiştiririm Erkek Arkadaşımın Davranışlarını Nasıl Değiştiririm
Sevgilimin Kıskançlıklarını Nasıl Önlerim Sevgilimin Kıskançlıklarını Nasıl Önlerim
Sevgilileri Nasıl Bir Araya Getiririm Sevgilileri Nasıl Bir Araya Getiririm
Nişanlıları Nasıl Ayırırım Nişanlıları Nasıl Ayırırım
Sevgilimle Nasıl Barışırız Sevgilimle Nasıl Barışırız
Eşimle Nasıl İyi Geçiniriz Eşimle Nasıl İyi Geçiniriz
Kocam Başka Kadına Gitti Nasıl Geri Getiririm Kocam Başka Kadına Gitti Nasıl Geri Getiririm
Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum
Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Büyüler Haberleri

Babamı Eve Nasıl Bağlarım?

Yıllardır ileri gelen ve sorunları çözümlemek amacı ile kullanılan büyüler aslında tehlikeli işlemler içermektedir. Büyüler bazen kişilere zarar vermek amacı ile yapılsa da bazı zamanlarda ise kendi sorunlarını çözümlemek amacı ile yapılır. Bunun için bazı büyüler kara büyü bazıları ise ak büyü olarak nitelendirilir. Fakat büyü kara büyüde olsa ak büyüde olsa İslam dini açısından yasaklıdır ve günahı büyüktür.

Sevdiğim Adam Beni Aldatmasın

Sevdiğim adam çok çapkın biri olduğu için sürekli beni başka kadınlarla aldatıyordu. Artık bu duruma o kadar sinir olmaya başlamıştım ki ne yapacağımı bilemedim ve onunla konuşmak istedim. Fakat o her defasında bir daha olmayacak diyerek beni hep oyaladı ve beni aldatmaya da devam etti. Artık bu durumdan o kadar sıkılmıştım ki bir arkadaşımla dertleşirken o bana bir medyum önerdi. Medyuma giderek celb yaptırırsan sevgilin düzelir dedi. Ben de şansımı denemek istedim ve arkadaşımın önerdiği medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma gittikten sonra Sevdiğim adam beni aldatmasın diye celb yaptırmaya karar verdim. Celb kişinin tüm hareketlerini kontrol edebiliyormuş ve artık kişi sizin istediğiniz gibi biri oluyormuş. Ben bu celbi yaptırdıktan sonra gerçekten sevgilim bana karşı çok farklı davranmaya başladı. Artık sanki gözü benden başkasını görmüyor gibiydi, sürekli yanımda olmak istiyordu. İyi ki o zaman arkadaşımı dinlemişim ve celb yaptırmaya karar vermişim.

Erkek Arkadaşımın Davranışlarını Nasıl Değiştiririm

Erkek arkadaşımla ilişkimizin başında gayet güzel giden bir ilişkimiz vardır fakat ilişkinin ilerleyen zamanlarında sevgilimin bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başladı. Bu davranış değişikliğinin sebebini öğrenmeye çalışsam da hiçbir şekilde bir şey söylemedi. Ama ben de daha fazla bu şekilde ilişkiyi devam ettiremeyecektim. Onu da çok sevdiğim için ayrılmak da istemiyordum. İki arada kalmıştım ne yapacağımı bilemez olmuştum. Ben de atam umudumu yitirmişken bir arkadaşım bana bir medyum önerdi ve celb yaptırabileceğimi söyledi. Celb işlemi il sevgilimi yönlendirebilirmişim ve davranışları da değişebilirmiş. Ben de medyuma gittim ve Erkek arkadaşımın davranışlarını nasıl değiştiririm diye sorduğum da bana yönlendirme celbi önerdi. Bu celbi yaptırdıktan sonra artık gerçekten erkek arkadaşımın davranışları değişmeye başladı. Bana karşı daha ilgili biri oldu ve artık ne istersem yapmaya başladı. İyi ki de bu celbi yaptırmışım diyorum şimdi. Gerçekten işe yaradı ve ilişkimiz kurtuldu.

Sevgilimin Kıskançlıklarını Nasıl Önlerim

Sevgilim çok kıskanç biriydi. İlişkinin başında aslında bana karşı oldukça anlayışlıydı ama ilerleyen seneler de artık uzun bir ilişkimiz olduğu için sanırım çok fazla kıskanç tavırlar sergilemeye başladı. Ben de bu durumdan oldukça rahatsız oldum ve artık bu durumu onunla konuşmaya karar verdim. Kıskançlıklarından rahatsız olduğumu söyledim ama o ben böyleyim değişemem dedi ve resti çekti.

Sevgilileri Nasıl Bir Araya Getiririm

Büyüler üç harfliler ile birlikte yapılan bir yöntem olduğu için dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka kendinizi koruma altına almalısınız ve hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için bir koruma tılsımı yaptırabilirsiniz.

Nişanlıları Nasıl Ayırırım

Kızım sevmediğim bir çocukla birlikteydi. Onların hiçbir zaman bir araya gelmelerini istemedim ama kızım hiçbir şekilde beni dinlemedi. Sonun da artık evlenmeye karar verdiler ve nişanlarını yaptık. Kızım nişanlandı ama benim onları ayırmam lazımdı. Ben de medyuma gitmeye karar verdim ve nişanlıları nasıl ayırırım diye medyuma ayrılık celbi yaptırdım. Bu ayrılık celbini yaptırdıktan sonra kısa zaman da kızım kendiliğinden çocuktan soğudu ve bana gelerek anne sen haklıymışsın dedi. Celb sayesinde kızımı o çocuktan kurtarmış oldum gerçekten iyi ki de bu celb işlemini yaptırmışım.

Sevgilimle Nasıl Barışırız

Sevgilimle çok büyük bir kavga ettik ve kavgada söylediğim sözler için beni bir türlü affetmiyor. Ne yaptıysam kendimi affettiremedim. Benden ayrıldı ama bende onsuz yapamıyorum. Hiçbir şekilde benimle barışmak istemiyor. Ben de en sonunda baktım olmuyor medyuma gitmeye karar verdim. Sevgilimle nasıl barışırız diye medyuma gittim ve geri getirme celbi yaptırmaya karar verdim. Geri getirme celbini yaptırdıktan sonra gerçekten kısa bir süre sonra sevgilim beni aradı ve bensiz yapamadığını söyledi. Kısa zaman sonra tekrar bir araya geldik ve barıştık. Hatta celb sayesinde suçsuz taraf ben oldum benden özür diledi. İyi ki bu celbi yaptırmışım. Celb sayesinde sevgilimle tekrar bir araya geldik ve mutlu bir birlikteliğimiz var.

Eşimle Nasıl İyi Geçiniriz

Büyüler tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanan işlemler içermektedir. Eskiden daha yoğun ve daha çok gündem de olan büyüler gün geçtikçe etkisini azaltmıştır. Eskiden büyücü olarak tanımlanan kişiler yoğun şekilde çalışırken günümüzde artık eskisi kadar talep olmasa da hala etkisini sürdürdüğü de bir gerçektir. Muhabbet büyüsü de geçmişten kalıcı izler taşıyan büyüler arasında yer alır.

Kocam Başka Kadına Gitti Nasıl Geri Getiririm

Eşini geri getirmekten başka çaresi de yoktur. Erkekler genel anlamda aldatmaya meilli kişiler olsa da her erkek bunu yapar demek yanlış olur. Fakat yapan bir kişi de nasıl bir psikolojiyle çocuklarını eşini bırakıp gider bunu anlamak zordur. Sonuç olarak zorunda olan kadınlar kocam başka kadına gitti nasıl geri getiririm diye çeşitli araştırmalara girerler. Bu durum ise aslında sonucu büyüye çıkmaktadır.

Sevdiğim Kişiyle Nasıl Birlikte Olurum

Bu yöntem uygulandıktan sonra birkaç hafta daha beklemeniz gerekebilir. Bu şekilde işlem birkaç ay sonra etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar. Celb sayesinde artık sevdiğiniz kişinin de size karşı duyguları oluşmaya başlar.

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?

Sevdiğim adamda beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında günlük hayatlarında da amaçlarına ulaşmış olsalar bile hiçbir işleri yolunda gitmez. Bu yüzden mutlaka büyüden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim

Celb yöntemi de çok fazla  kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem tamamen dualar okunarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak da rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemini kullanırken mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz işlemi gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumlu bir sonuç alamayabilirsiniz.

Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner

Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemini kullandıktan sonra etkilerini görmeye başlayınca sevdiğiniz kişinin size geri döneceğini de göreceksiniz. Kısa zamanda sizi arayarak konuşmak isteyecektir. Sadece bu yöntemden sonuç alabilmek için gerçekten yürekten niyet etmelisiniz. Siz de sürekli olarak işlem etki edene kadar gece yatmadan önce niyetinizi tekrar etmelisiniz.

Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yaptırmaya kalkmamalısınız. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde tesir süresine dikkat ederlerse eğer hiçbir sorun yaşamazlar.

Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim

Ancak 90 gün süre bittikten sonra celbin etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu süre sonunda mutlaka işlem kişi üzerinde etkisini gösterir. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu şekilde de rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu işlem için gerçekten niyetinizin temiz olması gerekir.

Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum

Bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel duası okunarak celb işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra kişi belli bir zaman geçer ve amacına ulaşacaktır. İşlem uygulandıktan sonra beklenmesi gerekir

Toplam 169 haber.