Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim
Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım
Sevdiğim Kadında Beni Sevsin Sevdiğim Kadında Beni Sevsin
Sevdiğimde Beni Sevsin Sevdiğimde Beni Sevsin
Erkek Arkadaşımla Evlenelim Erkek Arkadaşımla Evlenelim
İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum
Kocam Evine Bağlansın Kocam Evine Bağlansın
Sevdiğim Adamla Nişanlanalım Sevdiğim Adamla Nişanlanalım
Sevgilimle Aram Güzel Olsun Sevgilimle Aram Güzel Olsun
Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin
Taş Büyüsü ile Ayırma Taş Büyüsü ile Ayırma
Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Büyüler Haberleri

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?

Sevdiğim adamda beni sevsin isteyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında günlük hayatlarında da amaçlarına ulaşmış olsalar bile hiçbir işleri yolunda gitmez. Bu yüzden mutlaka büyüden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim

Celb yöntemi de çok fazla  kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem tamamen dualar okunarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak da rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemini kullanırken mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz işlemi gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumlu bir sonuç alamayabilirsiniz.

Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner

Sevgilim bana nasıl geri döner denildiğinde bu celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemini kullandıktan sonra etkilerini görmeye başlayınca sevdiğiniz kişinin size geri döneceğini de göreceksiniz. Kısa zamanda sizi arayarak konuşmak isteyecektir. Sadece bu yöntemden sonuç alabilmek için gerçekten yürekten niyet etmelisiniz. Siz de sürekli olarak işlem etki edene kadar gece yatmadan önce niyetinizi tekrar etmelisiniz.

Sevgilimle Nasıl Evlenirim

Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yaptırmaya kalkmamalısınız. Sevgilimle nasıl evlenirim diyenler bu şekilde tesir süresine dikkat ederlerse eğer hiçbir sorun yaşamazlar.

Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim

Ancak 90 gün süre bittikten sonra celbin etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Bu süre sonunda mutlaka işlem kişi üzerinde etkisini gösterir. Kız arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu şekilde de rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Sadece bu işlem için gerçekten niyetinizin temiz olması gerekir.

Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum

Bırakıp gideni geri getirmek için çevirgel duası okunarak celb işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra kişi belli bir zaman geçer ve amacına ulaşacaktır. İşlem uygulandıktan sonra beklenmesi gerekir

Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı

Bu büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat hiçbir şekilde hayatınız da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Ayrıca çok büyük günaha girdiğiniz için de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır.

Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim

Sevgilimle nasıl evlenebilirim diyen kişiler bu celb yöntemini kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilirler. Bu yöntemi kullandığınız da büyüde olduğu gibi sürekli olarak yenileme işlemi yapmanıza da gerek yoktur. Bu işlemi bir kez yaptırmış olmanız yeterlidir. Bu şekilde direk işlemden sonuç alacaksınızdır.

Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım

Erkek arkadaşımı kendine nasıl bağlarım dediğimde medyum bana bu bağlama büyüsünü önerdi. Bu büyü sayesinde artık içim çok rahat. Biliyorum ki erkek arkadaşım artık benden başkası ile yapamaz. Gözü benden başkasını göremez. Bu bağlama büyüsünü yaptırmasaydım gerçekten kafayı yerdim. Şimdi rahat bir nefes aldım.

Sevdiğim Kadında Beni Sevsin

Mutlaka kuranı ve duaları çok iyi bilen bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de Sevdiğim kadında beni sevsin diye celb yaptırabilirsiniz. Bu şekilde celb işlemi uygulanır. Daha sonra sevdiğiniz kişinin hareketleri size karşı değişmeye başlayacaktır. Artık sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye başlar ve size olan duygularını en kısa zaman içerisinde size açacaktır.

Sevdiğimde Beni Sevsin

Medyuma gittiğiniz de büyü gene aynı şekilde uygulanacaktır. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde gene kişiler üzerinde etki etmeye devam edecektir. Sevdiğimde beni sevsin isteyen kişiler mutlaka tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır.

Erkek Arkadaşımla Evlenelim

Erkek arkadaşımla evlenelim diye celb yaptırdıktan sonra mutlaka birkaç ay sonra celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb işleminin yeniletilmesi için kişilerin mutlaka iyi bir hocaya gitmeleri gerekmektedir. İyi bir hoca dışında herhangi bir şekilde siz bu celb yöntemini uygulayamazsınız. Bu yöntem için mutlaka Kur’an’ı çok iyi bilen bir kişinin uygulaması gerekmektedir.

İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum

Bu işlerim yolunda gitsin diye büyü yöntemini kullanmak yerine dua edebilir ya da sorunun neden kaynaklandığını bularak çözüm üretebilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda büyü yöntemi ne kadar kolay gözükse de zararları da vardır. Büyü yaptırdığınız da üç harfliler size musallat olabilirler.

Kocam Evine Bağlansın

Kocam evine bağlansın isteği olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yöntemini kullanarak tehlike altına girmek istemiyorsa bağlama celbini kullanmayı denemektedirler. Bağlama celbi işlemi havas ilmi ve uygulamalarına dayanan bir işlemdir. Büyü işlemi yapılması riskli bir uygulamadır.

Sevdiğim Adamla Nişanlanalım

Sevdiğim adamla nişanlanalım düşüncesinde olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de evlenme büyüsünün tesir süresidir. Evlenme büyüsünün tesir süresi diğer büyülere göre farklı olmaktadır. Bu farklılığın sebebi hayatınızdaki kişiyle aranızın nasıl olduğundan ve ne kadar süredir birlikte olduğunuzdan kaynaklı bir durumdur.

Sevgilimle Aram Güzel Olsun

Sevgilimle aram güzel olsun, eşim ile aram iyi olsun diyorsanız yazımızı okumalısınız. Sevgiliniz ile aranızda bir sorun var ise o sorunu ortadan kaldırmak için çaba sarf etmelisiniz. Eğer sorun sizden kaynaklıyor ve sevgilinizin haklı olduğu bir konu ise o sorunlu olan tarafınızı törpüleyebilirsiniz.

Toplam 156 haber.