Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim
Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım
Sevdiğim Kadında Beni Sevsin Sevdiğim Kadında Beni Sevsin
Sevdiğimde Beni Sevsin Sevdiğimde Beni Sevsin
Erkek Arkadaşımla Evlenelim Erkek Arkadaşımla Evlenelim
İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum
Kocam Evine Bağlansın Kocam Evine Bağlansın
Sevdiğim Adamla Nişanlanalım Sevdiğim Adamla Nişanlanalım
Sevgilimle Aram Güzel Olsun Sevgilimle Aram Güzel Olsun
Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin
Taş Büyüsü ile Ayırma Taş Büyüsü ile Ayırma
Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Büyüler Haberleri

Zincir Büyüsü ile Bağlama

Bağlamam büyüleri kişilerin sevdiği insana kavuşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyülerin gücü çok büyük olduğu için rahatlıkla karşı tarafın gözlerini ve kalbini bağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi ile artık tamamen size bağlı bir hale gelerek yaşamaya başlayacaktır.

Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Kalp Bağlama

Kalp Bağlama Büyüsü İle kişiyi kendinize aşık ettiğinizde artık kişi kendi iradesini kullanamaz hale gelecektir. Bu yüzden de kişi kendi hayatı ile ilgili kararları veremez duruma gelir. Bu yüzden de kişinin hayatı kaderi değişecektir.

Tırnak Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşma

Tırnak Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun olursa etkileri de kişiyi o kadar saracak ve kişi sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır.

41 İğne Büyüsü İle Aşık Etme

En güçlü aşk büyüklerinden biri olan 41 İğne Büyüsü özellikle doğa üstü varlıklar kullanılarak uygulandığı için çok kuvvetlidir.

Soğutma Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma

Büyü amacına göre yapılış şekillerine sahiptir. Bu yapım aşamasında kullanılan materyaller büyünün gücünü ve etki etme süresini etkiler. Ayrılık büyüleri en güçlü Büyülerdendir ve kara Büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu tarz güçlü büyü yöntemlerini uygulama aşamasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlılık

Büyüler in tesir süresi çok önemlidir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık hiç bir şekilde kişi üzerinde bir tesiri yoktur ve kişi büyünün etkisi altından kurtulacaktır. Bu yüzden de artık sizi sevmeyecektir. Kuvvetli Düğüm Büyüsü İle Bağlama Tesir süresinin uzatılması için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir.

Giden Sevgiliyi Geri Getiren Mum Büyüsü

Büyü kişinin mantığının kapanmasına sebep olur. Kişinin aldığı kararlar kendi iradesiyle değil sadece büyünün etkisi, ile olur. Bu yüzden de dinimize göre büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamız gerekmektedir. Kişi büyü yöntemini uyguladığında Mutlaka cezalandırılacaktır.

İp Büyüsü İle Kader Bağlama

Bu büyünün Tesir süresinin yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Kendiniz hiç bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarını, siz kendi üzerinize çekersiniz.

Soğutma Büyüsü ile Ayrılık

Bu büyünün uygulanması için pek çok farklı yöntem vardır. En güçlü tesir eden yöntem kişinin özel eşyası üzerine yapılan büyüdür. Bu şekilde büyü daha iyi ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösteremeye başlayacaktır.

Tesirli At Nalı Büyüsü

Güçlü büyülerin tesir etme süreleri de oldukça büyüktür. Tesirli at nalı büyüsü oldukça güçlü bir büyü olduğu için kişi üzerindeki etkisi de oldukça uzun sürecektir. Fakat gene de büyünün ara sıra kontrol edilmesi ve belli bir süre geçtikten sonra kişi üzerindeki etkisinin kaybolma ihtimaline arşın yeniletilmesi gerekmektedir.

Kırmızı Aşk Büyüsü

Aşk büyüleri yapımı zor büyülerdir. Kırmızı Aşk büyüsü ise en zor yapılan ve en kuvvetli olan büyüdür. Bu yüzden bu büyünün bozulması için mutlaka çok uğraşılması gerekmektedir. Büyünün bozulması in siz hiç bir şeye karışmamalı bu büyüyü kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Büyü üç harfli varlıklar ile birlikte yapıldığı için size musallat olabilirler.

Ölü Toprağı Büyüsü

Genel olarak Büyüler insanların kötü amaçları için kullandıkları bir yöntemdir. İyi niyetle yapılan Büyüler olsa bile sayıları oldukça azdır. Büyü aşk için ve sevenleri birbirlerinden ayırmak için kullanır. Büyülerin yapım şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir.

Çamaşır Büyüsü ile Bağlama

Çamaşır büyüsü kişinin çamaşırı üzerine direk yapıldığı için çok büyük etkisi vardır ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde sürmeye devam eder. Büyünün tesiri ne kadar güçlü olursa olsun belli bir zaman geçtikten sonra bu tesir süresi sona erecektir.

Resimle Ayırma Büyüsü Medyum

Büyüleri insanlar sevdikleri kişiye kavuşmak için yada insanları birbirlerinden ayırmak için kullanmaktadırlar. Ayırma büyüleri çok güçlü oldukları için medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.

Mum Büyüsü Tutarmı?

Mum Büyüsünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene üç harfliler gerek vardır. Eğer kişi büyüyü kendisi bozacak ise karşılaşacağı olumsuzluklara hazırlıklı olmalıdır. Çünkü kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalkar ise büyünün bozulması da yardımcı olacak üç harfliler size musallat olacaklardır.

Kolay Yapılan Ayırma Büyüsü

Eşleri birbirinden ayırmak için ya da sevgililerin bir irinden nefret eder hale gelmesi için uygulanan ayırma büyüleri kısa sürede kişiler üzerine etki ederler ve amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Özellikle ayırma büyüleri çok sık tercih edildikleri için fazla sayıda çeşitleri ve uygulanma şekilleri vardır. Bu büyülerin yapımı bazen çok zor bazen ise çok kolay olabilmektedir.

Toplam 156 haber.