Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim
Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım
Sevdiğim Kadında Beni Sevsin Sevdiğim Kadında Beni Sevsin
Sevdiğimde Beni Sevsin Sevdiğimde Beni Sevsin
Erkek Arkadaşımla Evlenelim Erkek Arkadaşımla Evlenelim
İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum
Kocam Evine Bağlansın Kocam Evine Bağlansın
Sevdiğim Adamla Nişanlanalım Sevdiğim Adamla Nişanlanalım
Sevgilimle Aram Güzel Olsun Sevgilimle Aram Güzel Olsun
Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin
Taş Büyüsü ile Ayırma Taş Büyüsü ile Ayırma
Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Büyüler Haberleri

En Ağır Aşk Büyüsü

En ağır aşk büyüsü gücü büyük olan ve anında kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayan bir büyüdür. Bu büyü kara Büyüler arasında yer alır. Özellikle büyü gücünü üç harflilerden almaktadır. Bu yüzden etkileri kişi üzerinde oldukça ağırdır. Bu büyü özel bir ayin ile kişi üzerine uygulanır. Bu yüzden büyünün yapımında çok dikkatli olunması gerekmektedir.

En Hızlı Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü kaşık ya da bardak üzerine yapılmaktadır. Geri getirme büyüsü için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde kaşık üzerine büyülü sözcükler söylenir ve şeytani güçlerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra bu büyülü kaşığın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün tesiri altına girecektir. Fakat kişi anında size aşık olmaz. Belli bir süre geçtikten sonra büyü gücünü gösterecektir. Büyünün etkisi ile kişi artık kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de kendi hayatı ile ilgili kararları kendi veremez.

Kadını Aşık Etme Büyüsü

Kadını aşık etme büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için kısa sürede etkisini kişi üzerinde gösterir ve uzun süreli olarak bu etki kişi üzerinde devam edecektir. Fakat hiçbir büyünün etkisi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden de büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Kadını aşık etme büyüsü yeniletme işlemleri için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Tohum Büyüsü

Tohum büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için yapımı oldukça zordur. Genellikle bu büyünün yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için büyünün bozulması için de gene üç harflilerin kullanılması gerekmektedir.

Çember Büyüsü

Çember Büyüsü ve diğer tüm büyülerin insanlar tarafından kendi amaçları için kullanmaları yasaktır ve dinimizce çok büyük günahtır. Büyüler insanların özgür iradeleri ile karar vermelerini engeller ve kişilerin hayatlarını değiştirir.

Kum Büyüsü

Kum Büyüsü gibi güçlü aşk büyülerinin yapılmasında üç harfliler kullanıldığı için büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına da büyüyü bozabilir fakat üç harfliler insanlarla uğraşmayı çok sevdikleri için size musallat olabilirler.

41 Büyüsü

41 Büyüsü de insanların aşk için tercih ettiği büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları olmasını sağlayabilirsiniz. Sizi sevmeyen ve sizden nefret eden bir kişinin bile kısa süre içerisinde sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Kemer Büyüsü

Kemer büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyünün gücü büyük olduğu için kişi üzerine tesir süresi de uzun sürmektedir. Büyünün tesir süresi uzun olsa da mutlaka bir gün bu süre sona erer. Bu yüzden de büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanmakta olan büyüler kişilerin isteklerini, taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanılan bir çeşit sihir yöntemi olarak tanımlanmaktadır. Büyülerin taleplere ve isteklere göre kendi aralarında çeşitleri bulunmakta olup, bu çeşitlerden genellikle tercih edileni ise bağlama büyüleridir.

Aşk Büyüsü Belirtileri

En çok uygulanan büyü çeşitlerinden birisi olan aşk büyüsü belirtileri insanlar tarafından bir hayli merak edilen konulardan birisidir. Bu yazımızda aşk büyüsünün en güçlü belirtilerini öğrenmeniz mümkündür.

Urgan Büyüsü

Urgan büyüsü çok kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Urgan büyüsü yapıldıktan sonra kişi kalben size bağlı biri haline dönüşecektir.

Kapatma Büyüsü

Kişi ulaşamadığı sevdiğine kavuşabilmek için mistik güçlerinde yardımı ile büyü yöntemini kullanmaktadır. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için kişiyi tesiri altına alır ve artık bu kişi kendi hayatı ile ilgili kararları verirken ikileme düşer. Bir yandan kendi düşünceleri bir yandan da üç harflilerin verdiği vesveseleri dinler.

Çamaşır Büyüsü

Büyüler o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yolu kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını ve düşüncelerini değiştirebilirsiniz ve onu kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde insanlar genel olarak büyü yöntemini aşk için kullanmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Özellikle medyumlar bu büyülerin yapımında üç harflilerden yardım almaktadırlar.

Çamaşır Büyüsü

Büyüler o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yolu kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı olan duygularını ve düşüncelerini değiştirebilirsiniz ve onu kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde insanlar genel olarak büyü yöntemini aşk için kullanmaktadırlar. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Özellikle medyumlar bu büyülerin yapımında üç harflilerden yardım almaktadırlar.

Kül Büyüsü

Büyüler insanların ulaşamadıkları amaçlarına kısa yoldan ulaşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin davranışlarını ve duygularını kontrol altına alabilirsiniz.

Toplam 156 haber.