Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim
Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım
Sevdiğim Kadında Beni Sevsin Sevdiğim Kadında Beni Sevsin
Sevdiğimde Beni Sevsin Sevdiğimde Beni Sevsin
Erkek Arkadaşımla Evlenelim Erkek Arkadaşımla Evlenelim
İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum
Kocam Evine Bağlansın Kocam Evine Bağlansın
Sevdiğim Adamla Nişanlanalım Sevdiğim Adamla Nişanlanalım
Sevgilimle Aram Güzel Olsun Sevgilimle Aram Güzel Olsun
Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin
Taş Büyüsü ile Ayırma Taş Büyüsü ile Ayırma
Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Büyüler Haberleri

Ceviz Büyüsü ile Sevdiğine Kavuşma

Büyü yöntemi genellikle insanların kullandığı ve doğaüstü güçlerden yardım alınarak yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla insanları kontrol altına alabilirsiniz ve kısa süre içinde kişilerin hayatlarını değiştirebilirsiniz.

Eşler Arasına Cinsel Soğukluk Büyüsü

Evli çiftlerin en sık merak ederek arama yaptığı sorulardan birisi de eşler arasına cinsel soğukluk büyüsü olmaktadır. Bu yazımızda sizlere üçüncü şahıslar tarafından yaptırılan evli çiftlerin cinsel birlikteliği olmaması ve sonucunda çocuk sahibi olmalarını engellemek adına yaptırılan havas ilmi çalışmalarından birisidir. 

Evimde Büyü Var mı?

İnsan tarihinde oldukça geçmişe dayanan büyüler aslında oldukça zararlı işlemleri içermektedir. Özellikle kişilere zarar vermek adına yapılan büyüler uygulandığı kişilerin ölümüne bile neden olabilir.

Papaz Büyüsü

Büyü dinimizde yer alan, üç harfliler kullanılarak insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almanın bir yoludur. Kişiler bu yöntemi uygulayarak rahatlıkla istedikleri kişinin hayatını kontrol edebilirler ve amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. Özellikle insanlar geçmişten günümüze dek büyü yöntemini genel olarak ya çiftleri ayırmak için ya da sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullanmışlardır.

Cevizle Aşık Etme Büyüsü

Ceviz büyüsü çiftlerin bir araya gelmesi ya da sevenlerin kavuşması için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yöntemini uygularken mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gittiğinde bir ceviz kabuğu bir tas su içerisine konulur ve büyülü sözcükler söylenmeye başlanır.

Bilezik Büyüsü

Bilezik büyüsü genel olarak yeni evlenecek olan gelin adaylarına yapılan ayırma büyülerinden birisidir. Kara büyüdür ve etkileri, belirtileri çok derindir.

Kurşun Büyüsü

Büyü süreçleri ile yakından ilgilenen kişilerin merak ettiği kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır, kurşun büyüsü ne işe yarar gibi sorulara cevaplar vermek üzere araştırmalarda bulunduk.

Harmura Büyüsü

Son zamanlarda oldukça popüler olan özellikle aşk konusunda problemleri olan kişilerin diğer aşk büyülerine nazaran harmura büyüsü tercih ettiği bilinmektedir. Bu yazımızda sizlere harmura büyüsü hakkında detaylı bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Çiftleri Ayırma Büyüsü

Büyüler insanların farklı amaçlar ile kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de kişiler büyünün etkisi altına girerler ve kısa süre içerisinde büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Bu yüzden de bu yöntem çok sık kullanılmaktadır.

Tesirli Konuşma Büyüsü

Genel olarak büyüler kişilerin aşk için kullanmayı tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilir ve onunla birlikte olabilirsiniz. Ayrıca bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve kişiye hükmedebilirsiniz. Bu şekilde kişilerin hayatlarını değiştirebilirsiniz.

Koruma Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana kadar kullanılan doğa üstü bir durumdur. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla bir kişinin duygularını, düşüncelerini, hareketlerini yani hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Bu şekilde kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve normal hareketler sergileyemez hale gelir. Büyülerin pek çok farklı yapılış amacı vardır ve bu yapılış amaçlarına göre büyülerde farklı materyaller kullanılmaktadır.

Ayrılık Büyüsü

Büyü eski çağlardan bu yana insanların sık sık kullanmayı tercih ettiği doğa üstü bir olaydır. Dinimizde de büyüden bahsedilmektedir. Büyü yöntemi kişinin özgür iradesini kullanmasını engeller ve kişi artık tamamen büyünün etkisi altında sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için büyü yöntemi kesinlikle dinimizce yasaklanmıştır.

Soğutma Büyüsü

Büyü yöntemi dinimizde yer almaktadır ve en büyük günahlardan biridir. Kişiler büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın duygu ve düşüncelerini değiştirebilmektedirler. Kişi artık kendi düşünceleri ile hareket etmediği için kendi hayatını kendi yönetemez hale gelir ve bu yüzden de kişinin hayatı ve kaderi değişecektir.

Güçlü Bağlama Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini kullanarak karşı tarafın iradesiz bir şekilde tamamen büyünün etkisi altında kalarak hareket etmesini sağlarlar. Büyü yöntemi o kadar kuvvetli bir yöntemdir ki bu yöntem ile istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

Bakla Büyüsü

Büyüler çok eski çağlardan bu yana insanlar tarafından kullanılan mistik bir yöntemdir. Bu yöntem de medyumlar genellikle üç harfliler ve kabilelerinden yardım almaktadırlar. Üç harflilerin yardımı ile büyüler çok daha etkili bir hale gelir ve tesirleri daha da kuvvetlenmektedir.

Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyü süreçleri ile ilgilenen insanlar ilk olarak aşk büyüsü hakkında detaylara daha fazla sahip olmak istemektedirler. Bizler de bu yazımızda aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır gibi suallere cevaplar vermek adına geniş kapsamlı bir araştırma içerisine girdik ve web sitelerindeki anlatımlar arasında doğru bilgileri ayıklayarak sizlere tek çatı altında bildirmek istedik.

Toplam 156 haber.