Büyüler

Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever? Sevdiğim Adam Beni Nasıl Sever?
Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim Sevdiğim Kadınla Nasıl Evlenirim
Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner
Sevgilimle Nasıl Evlenirim Sevgilimle Nasıl Evlenirim
Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim Kız Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim
Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum Bırakıp Gideni Geri Getirmek İstiyorum
Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı Sevdiğine Kavuşmak İçin Ne Yapmalı
Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim Sevgilimle Nasıl Evlenebilirim
Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım Erkek Arkadaşımı Kendime Nasıl Bağlarım
Sevdiğim Kadında Beni Sevsin Sevdiğim Kadında Beni Sevsin
Sevdiğimde Beni Sevsin Sevdiğimde Beni Sevsin
Erkek Arkadaşımla Evlenelim Erkek Arkadaşımla Evlenelim
İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum
Kocam Evine Bağlansın Kocam Evine Bağlansın
Sevdiğim Adamla Nişanlanalım Sevdiğim Adamla Nişanlanalım
Sevgilimle Aram Güzel Olsun Sevgilimle Aram Güzel Olsun
Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin Kız Arkadaşım Benden Başkasını Sevmesin
Taş Büyüsü ile Ayırma Taş Büyüsü ile Ayırma
Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü Çiftleri Birbirine Bağlamak İçin Zincir Büyüsü
Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü
Büyüler Haberleri

Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Aşk büyüsü hakkında sürekli olarak yeni başlıklar açıyor olsak da insanların asıl merak ettikleri bilgileri tek bir yazı içinde toplamamız pek mümkün olmuyor. Bu nedenle bu yazımızda aşk büyüsü yaptıranlar var mı, varsa tutmuş mu, ne gibi süreçlerden geçilmiş bu bilgilere istinaden daha önce aşk büyüsü yaptıranların yorumları üzerine bilgi paylaşımında bulunmak istiyoruz.

Canbar Büyüsü

Birçok insan tarafından belki de hiç duyulmayan terimler arasında ‘’ canbar büyüsü ‘’ bulunmaktadır. Özellikle gizli ilimlerle yapılan büyüler bazı kişilerin ilgi alanları arasında olsa da Canbar terimine rast geldiğiniz zaman aklınıza mutlaka Canbar aşk büyüsü gelmelidir.

Karı Koca Ayırma Büyüsü

Birbirini severek evlenen insanları, yeni evlenenleri veya uzun süreli evlilik hayatı olan kişileri birbirinden ayırmak için karı koca ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Eşlerin arasındaki sevgiyi yok etmek, muhabbeti ortadan kaldırmak, birbirine bağlılığını köreltmek için yapılan bu büyü genelde üçüncü şahıs kişiler tarafından yaptırılmaktadır.

Nohut Büyüsü

Nohutla aşk büyüsü diyenlerin sayısı da bir hayli fazladır. İnternet kaynaklarına baktığımız zaman nohut büyüsünün evde yapılabildiğine dair bilgiler yer alıyor. Ancak bu gibi bilgilere itibar etmemenizi öneriyoruz.

Mutluluk Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini genelde sevdikleri kişi ile mutlu olabilmek için çok sık kullanmaktadırlar. Özellikle aşk büyüleri bu yüzden çok sık tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve anında kişi üzerine tesir ederler. Bu yüzden amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır.

Düğüm Büyüsü

İnsanlar genellikle sevdiği insana kavuşabilmek adına büyü yöntemini sık sık tercih etmektedirler. Özellikle büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar dayandığı için pek çok farklı büyü çeşidi ortaya çıkmıştır.

İkna Etme Büyüsü

Büyü süreçleri ile ilgilenen kişilerin merak ettiği gizli ilimlerden birisi de ikna etme büyüsü olmaktadır. Peki, ikna etme büyüsü nedir?

Domuz Yağı Büyüsü

Kara büyülerin en başında gelen, en korkunç ve bir insana zarar vermek için uygulanan büyü denildiği zaman akla ilk gelen mutlaka domuz yağı büyüsü olmalıdır. Çok eski zamanlardan bu yana günümüzde hala büyü yapan medyumlar tarafından uygulanan yöntemlerden birisidir.

Kuvvetli İlişki Büyüsü

Aşık Etme ve Sevgili Olma Büyüsü

Büyüler genel olarak kişilerin sevdiği insana ulaşarak onunla birlikte olmak için denedikleri yollardan biridir. Çok eski zamanlardan bu yana büyü yöntemleri halen kullanılmaktadır. Bu yüzden de çok fazla çeşitte büyü yöntemi vardır.

Biber Büyüsü

Biber büyüsü yapılacağı zaman özellikle acı biber kullanılır. Bu büyünün amacı genelde evli çiftleri ayırmak veya sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılmaktadır. Ancak biber büyüsünün ritüeline baktığımız zaman ayırma ve bağlama için uygulandığı gözümüze çarpıyor.

Sevgi ve Aşk Büyüsü

Büyüler eski çağlardan bu yana farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmakta olan mistik bir güçtür. Bu gücün uygulanması için büyücüler vardır. Büyücüler büyünün yapım amacına göre farklı uygulama seçeneklerini kullanırlar.

Muhabbet Büyüsü

İnsanlar büyü gibi mistik yöntemleri diğer insanların duygu ve düşüncelerini etki altına almak için kullanmaktadırlar. Özellikle aşk için büyü yöntemi çok eski zamanlardan beri sürekli olarak kullanılmaktadır.

Tesiri Uzun Aşk Büyüsü

Büyü, medyumların üç harflileri kullanarak insanların duygu ve düşüncelerini yönetebildikleri güçlü bir yöntemdir. Bu yöntem çok eski bir geçmişe dayanır ve eski çağlardan bu yana insanlar sürekli olarak büyü yöntemini kullanmışlardır.

Düğümle Bağlama Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin aşk için çok sık tercih ettiği eski bir yöntemdir. Bu yöntem çok eski çağlardan bu yana sürekli olarak kullanılmaktadır. Bu büyülerden biri de düğüm büyüsüdür. Düğüm büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsü olup, yapıldığı andan itibaren kişinin davranışlarının değişmesini ve büyünü etkisi altına girmesini sağlar.

Kara Büyüler

Büyüler yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle bazı büyülerin güçleri oldukça büyüktür. Bu büyüler kara büyülerdir ve genelde cinler kullanılarak büyüler tamamlanır. Bu yüzden de büyülerin etkisi çok büyüktür.

Toplam 156 haber.