İkna Etme Büyüsü

Büyü süreçleri ile ilgilenen kişilerin merak ettiği gizli ilimlerden birisi de ikna etme büyüsü olmaktadır. Peki, ikna etme büyüsü nedir?

İkna Etme Büyüsü
Büyüler
Büyü süreçleri ile ilgilenen kişilerin merak ettiği gizli ilimlerden birisi de ikna etme büyüsü olmaktadır. Peki, ikna etme büyüsü nedir?

Büyü süreçleri ile ilgilenen kişilerin merak ettiği gizli ilimlerden birisi de ikna etme büyüsü olmaktadır. Peki, ikna etme büyüsü nedir?

Alınmış bir karara itiraz eden, kabullenmeyen, onaylamayan, izin vermeyen veya gönülsüz olan kişiyi alınacak olan kararı kendi isteği ve arzusu ile ikna etme sürecine denilmektedir. Mesela; evlenmek isteyen iki gencin evlenmesine rıza göstermeyen baba veya diğer aile bireyleri ikna etme büyüsüne maruz kalırsa evliliğe gönülden izin ve onayını vermesi gibi düşünülebilir. Daha farklı konularda da tabi ikna etme süreci yapılabilir. Ancak alınacak olan karar olumlu bir karar olmalıdır. Yani insanları yanıltmak, kandırmak veya birisine zarar vermek için birisini ikna etme büyüsüne maruz bırakmamalısınız. Birincisi boşuna zaman ayırmış olursunuz, ikincisi boşuna maddi olarak zarar görmüş olursunuz. İkna etme büyüsünün en temel amacı olumlu süreçlerde gönül rızasını almaktır.

Aile Bireylerini Evlenmeye İkna Etme

Anne ve babalar evlatlarının önce bir meslek sahibi olmasını isterler, öncelik her zaman okumaktadır.  Ancak genç insanlar yaşlarının da verdiği heyecanla birlikte bir sevgili dönemi yaşarlar. Kendi aralarında bu sevgili sürecini evliliğe dökmek istedikleri zaman anne ve babalar evlenmelerine izin vermeyebilir. Her ne kadar ebeveynler evlatlarının alacakları karara saygı duysalar da içlerine sinmeyen bir nedenden dolayı evlenmesini istemeyebilirler. En azından gelin adayı veya damat adayı için geçerli sebepleri olabilir. Mesela; damat adayının iyi bir işte çalışmıyor olması, günümüzde en çok tartışılan konulardan olan mal varlığının olmaması, damat adayının saygısız veya daha önceden geçmişi iyi olmadığını düşünen ebeveynler kızlarının bu kişiyle evlenmesine rıza göstermediği gibi düşünebilirsiniz.  Eğer gerçekten düşünüldüğü gibi değilse ve ailenin de rızasını almak için evlenme konusunu çözmek için anne ve babanızı evlenmenize ikna etme büyüsü yaptırarak razı olmalarını sağlayabilirsiniz. Şayet, evliliğin size ve ailenize zarar vermediğine eminseniz o zaman yaptırmanızda fayda olacaktır.

Anne ve babaların veya diğer aile bireylerinin evlenmenize karşı gelmelerinde bir çok sebep olabilir. Yaşınızın daha küçük olması, mezhep farklılıkları, ailenin başka bir kişiyle evlenmenizi düşünüyor olması gibi daha birçok neden olabilir.

Yukarıda saydığımız sorunlarla ilgili olarak büyüye maruz kalan anne, baba, ağabey veya diğer akrabalar evlenmek isteyen kişilerin birbirlerini sevmişler diyerek evlenmelerinin önünü açan düşünceye sahip olmaları sağlanır.

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme

Sevgililer arasında evlenme konusu en zor süreçlerden birisidir. Kadın veya erkek evlenmeyi istiyor ama sevgililerden birisi evlenmenin henüz erken olduğunu düşünüyorsa veya evlenmek istemiyorsa ya da evlilik gibi bir düşüncesinin olmaması nedeniyle büyü yapıldığı zaman evlenmeye kendi rızası ile onay vermesidir. Bu süreç genelde bayanlar tarafından erkeklerin evlenmeden hayat birlikte yaşamalarının önüne geçilmesi için uygulanmaktadır. Yani erkek evlenmeden bir şeyler yaşamak ister ve kadın ise evlenerek bir şeylerin yaşanmasını düşündüğü için bu yöntemi tercih eder. Doğrusu da zaten budur.

Erkeğin kendisine göre belki de haklı nedenleri olabilir. Mesela; evlenme yükünü henüz kaldıramayacağını düşünmesi veya maddi olarak zayıf olduğunu bir süre daha beklenmesi gerektiğini düşünebilir. Ancak kadın için bu endişe ve korkuya neden olabilmektedir.

İkna Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar aracılığı ile yapılan bir süreçtir. Hiçbir şekilde evliliğe ikna etme büyüsü evde tek başınıza yapabileceğiniz bir süreç değildir. Medyumlar kendi bildikleri yöntemlerle bu büyüyü icra ederler. Ancak evlenmek için birisine gönül verdiyseniz ilk süreciniz iyimser bir şekilde ailenize durumu anlatmalısınız. Allaha sığınmalı ve Allah’a dua ederek bu sorunları aşmak için yalvarmanız ilk süreciniz olmalıdır.

İkna etme büyüsü evlilik veya sevgiliyi evlenmeye ikna etme süreçleri için geçerlidir. Örneğin; babanıza kredi kullandırmak için veya bir insandan maddi veya manevi bir çıkarınız olması için ikna etme büyüsü yaptırmanız geçersizdir ve böyle bir anlayış yoktur. Sadece evliliğe ikna etmek için yapılan süreçlerden birisidir.

İkna Etme Büyüsü Günah mı?

Büyü yapmak ve yaptırmak günah olan süreçlerden birisidir. Sadece islam dini için geçerli değildir. Diğer tüm dinlerde büyü yapmanın yasak olduğu kitaplarda yazmaktadır.

Son Güncelleme: 00 0000 00:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

BUNLARA DA BAKIN