İp Büyüsü İle Kader Bağlama

Bu büyünün Tesir süresinin yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Kendiniz hiç bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarını, siz kendi üzerinize çekersiniz.

PAYLAŞ

Büyü insanların kaderlerini ve hayatlarını değiştirmeye yarayan bir yöntemdir. Dinimizde de bu yöntemden sık sık bahsedilmektedir. Fakat insanların kaderi bellidir. Allah’ın yazdığı bu kaderi değiştirmeye çalışan kişiler dinimize göre günaha girmiş ve Yaradana şirk koşmuş olurlar. Bu yüzden kesinlikle büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulayan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Bizlerde bu tarz yöntemleri denemiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. İp Büyüsü ile kader bağlama çok güçlü bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize bağlayabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insan sizi kabul etmiyor ve sürekli olarak ne denediyseniz sizi Reddediyorsa bu yöntemi deneyebilirsiniz. Bağlama büyülerinin gücü ve tesir süresi çok hızlı kişi üzerinde etki eder. Bu yüzden kısa zamanda amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu büyülerin uygulanması sırasında üç harflilerden yardım alınmaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha etkili olmasını sağlarlar.

İp Büyüsü ile Kader Bağlama Nasıl Yapılır

İp Büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için kesinlikle bu büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde siz büyüyü uygularken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yaparsanız üç harflilerin size musallat olmasına sebep olacaksınızdır. Bu yüzden medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum bu ip Büyüsü ile Kader Bağlama Yapmak için ince bir ipi günler öncesinden muma benzeyen bir yağ ile kaplar. İpin dış tarafı bu kaygan malzemeyle kapandıktan, sonra büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılacak olan kişinin de ismi ile üflendikten sonra büyü tamamlanmış olur. Bu büyü bittikten sonra ipin mutlaka kişinin evinde kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Eğer ip bulunur ya da kişinin evinden dışarıya çıkar ise kısa zamanda büyünün tüm etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden ipin çok iyi bir şekilde saklanmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü bu şekilde tamamlanmış olur.

İp Büyüsü ile Kader Bağlama Nasıl Tesir Eder

İp Büyüsü uygulandıktan, sonra artık kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girer ve kendi iradesini kullanarak hareket edemez. Kişi tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak artık sizinle ilgili düşüncelere kapılır. Bu düşünceleri her gece üç harfliler kişinin kulağına fısıldarlar. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz ve artık kalben size bağlanmış olur. Bu şekilde sevdiğiniz insanın da size bağlanmasını kaderlerini in bir olmasını sağlayabilirsiniz. İp Büyüsü ile Kader Bağlama kişi üzerindeki etkilerini bu şekilde gösterir. Bu büyü Tesir süresi sürdüğü müddetçe kişi üzerinde etkilerini göstermeye devam edecektir. Eğer büyünün Tesir süresi sona erer ise kişiyi etkileyemez ve kişi de büyünün etkisi altından çıktığı için kısa sürede kendi hayatına kaldığı yerden devam edecek, sizi terk edecektir. Bu sebeple büyülerin Tesir sürelerine önem vermelisiniz ve mutlaka bu süre sona ermeden önce yeniden büyünün yapılarak tesir süresinin yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Aksi taktirde kişi hayatınızdan çıkacaktır.

İp ile Kader Bağlama Büyüsü

Bu büyünün Tesir süresinin yeniletilmesi için gene medyuma gitmelisiniz. Kendiniz hiç bir şekilde büyüyü yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuzluklarını, siz kendi üzerinize çekersiniz. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyünün yeniletilme işlemini medyuma bırakmalısınız. Medyum ip üzerindeki büyüyü tekrar yeniler ve böylece büyünün etkileri de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde rahatlıkla büyünün tesir süresini uzatmış olacaksınızdır. Büyünün tesir süresi uzadığı da kişi de sizi sevmeye devam eder. Bu yüzden ip büyüsü ile Kader bağlama tesir süresine önem vermelisiniz. Bu büyünün Tesir süresi yaklaşık olarak kişi üzerinde bir ay kadar sürmektedir. Bu süre sona ermesine yakın kişinin davranışlarının normalleştiğini göreceksiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu anlayabilirsiniz.

İp Büyüsü ile Kader Bağlama Günah mıdır?

İnsanların istemedikleri bir durumu onlara büyü yöntemi ile Yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Hiç bir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Ayrıca büyünün bazı olumsuz yönleri de vardır. Belli bir zaman geçtikten sonra bu olumsuzluklar sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir. Özellikle üç harflilerin etkisi altına girebilirsiniz. Bu durumdan kendinizi korumak için koruma Büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün olumsuzluklarına karşı önlem aşarak kendinizi bu kötü durumdan koruyabilirsiniz. İp Büyüsü ile Kader Bağlama kuvvetli bir büyü yöntemi olduğu için belli bir süre sonra sizi de içerisine çekebilir. Siz bu durumun farkına bile varmayacaksınızdır. Bu yüzden büyünün etkisi sizin de hayatınızı etkiler. Bizler bu gibi sebeplerden dolayı sizlere büyü yöntemini asla tavsiye etmiyoruz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemi dinimize göre de günah olduğu için uzak durmalısınız.

İp Büyüsü ile Kader Bağlama Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka tekrar medyuma gitmeleri gerekir. Medyum üç harfliler ile ip üzerindeki büyüyü bozar ve büyü bozulduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde büyünün in etkisinden, kurtulacaktır. Kişi büyünün etkisi geçtikten sonra normal, hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • RAHİME | 22 Mayıs 2020 20:57

    Bende sevgilimden sürekli olarak şiddet görüyodum ama karşı koyamadım hiç polisede gittim filan ama gene beni dövmeye devam etti en sonunda dayanamadım medyum burakı aradım o da bana kader bağlama celbi yapaoalım dedi bu celbi yaptırdıktan sonra sevgilim değimeye başladı artık bana bi kere bile vurmayı bırakın sesini bile yükseltmiyodu ben de kurtuldum bu şiidedet dolu ilişkiden zaten artık onu da sevmiyordum o yüzdenayrılmak istediğimi söyledim o da hiç bana karşı çıkmadı yani anlayacağınız bu celb sayesinde ben şiddet görmekten kurtuldum herkese tavsiye ederm medyum burakı ggerçkten işe yarıyo işlemleri bnm gibi olan kadınarın hepsi krtulsun şiddet görmekten istiyorum arayabilirsiniz medyumu

  • taziye | 15 Mayıs 2020 22:37

    Ben kaderimde hep alkollü insanlarla hayatımı geçirmeyi öğrendim babam hep alkol alır gece geç saatlerde gelir anneme kötülük yapardı biz 2 kardeşiz baba sevgisini hiç görmedik annem evde ne bulursa yapar önümüze koyardı maddi sıkıntı iinde büyüdük yetiştim büyüdüm evlenmek istedim vermediler babam evlenmemi istemedi hatta beni istemeye gelecekler diye anneme söylediğimde o da babama söyledi annemi dövmüştü o gün anladım ki ben hayatımı artık devam ettiremiycem kendime küstüm sonra erkek arkadaşımla kaçmaya karar verdik işe gidiyorum diye çıktım bidaha eve geri dönmedim. Babam beni geri getirmek için çok caba sarfetti ama ne yerimi söyledim ne bulunduğum şehri fakat bu alkol yine karşıma çıktı kocam alkol almaya başladı evliliğimizin iki senesine kadar böyle bişey yoktu ama ikinci senesinde her günn içmeye başladı aynı babam gibi birisi oldu çıktı karşıma ben zaten bunun için evden kaçmış bir insanken yine karşıma çıktı. Kocamdan ayrılırsam gidecek yerim yok baba evine geri dönsem orası da aynı burası da aynı son çare olarak kader büyüsü yaptırmak istedim kaderimin değişmesini istedim kocamda babamda alkolden uzak dursun normal insanlar gibi olalım muhabbetlerimiz güzel olsun baba sevgisi koc sevgisi göreyim dedim nitekim medyum burak diye bir hoca karşıma çıktı kendisinden binlerce kez allah razı olsun bana dua gönderdi kendisi yazmış bunu kocanın kıyafetlerinin içine koy dedi birkaç zaman sonra alkolden uzaklaşır dedi yaptım alkolden soğuğu artık içmiyor şimdi babam için aynı şeyi yaptırıcam biraz daha zaman geçsin istiyorum kocam alkole geri dönecekmi dönmeyecekmi inanın dönemsini hiç istemiyorum ben şiddet gören kadınlardan olmak istemiyorum

BUNLARA DA BAKIN