İşlerim Yolunda Gitsin İstiyorum

Bu işlerim yolunda gitsin diye büyü yöntemini kullanmak yerine dua edebilir ya da sorunun neden kaynaklandığını bularak çözüm üretebilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda büyü yöntemi ne kadar kolay gözükse de zararları da vardır. Büyü yaptırdığınız da üç harfliler size musallat olabilirler.

PAYLAŞ

Uzun zamandır bir türlü işlerim yolunda gitmiyordu. İşimden atılmıştım ve maddi olarak çok zorluk çekmeye başladım. İlişkim de bunun hemen arkasından bitti ve artık çevremdeki insanları da teker teker kaybetmeye başlamıştım. Artık ne yapacağımı bilemez duruma gelmiştim. Sonunda bir medyum buldum ve işlerim yolunda gitsin diye celb yaptırmaya karar verdim. Bu celb sayesinde birden hayatım düzene girdi. Artık bütün işlerim yolunda gidiyor çok şükür. Kendime yeni bir iş buldum. Sevgilimle barıştık ve şuan çok mutluyuz. Çevremdeki insanlarda beni çok seviyorlar. Artık gerçekten çok güzel bir hayatım var. Hepsi celb sayesinde oldu. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Bereket Büyüsü

Büyüler pek çok farklı amaç için insanların tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Bereket büyüsü de genelde işleri yolunda gitmeyen, kazandığı parayı bir türlü yetiremeyen insanların tercih ettiği kolay bir büyüdür. Bu büyü kolay ak büyüler arasında yer alır. Yapımı kolay olduğu için genelde insanlar internetten okudukları bilgilere göre bu büyü yöntemini uygulamaya kalkarlar. Bu yüzden de pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalırlar. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyüyü medyuma giderek yaptırdığınız da hiçbir şekilde büyünün zararını görmezsiniz. Büyü yöntemini medyum yaptığında sizi de tüm kötülüklerinden koruyacaktır. Bu işlerim yolunda gitsin isteyen kişiler bu büyü yöntemini kullanarak her şeyin düzelmesini sağlayabilirler. Fakat bu büyü için mutlaka dikkatli olmalısınız. Tesir süresine dikkat etmelisiniz. Kolay büyülerin tesir süreleri de kısa sürmektedir. Bu yüzden bu büyünün tesir süresi çok önemlidir.

Bereket Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bereket büyüsü yapılması için medyuma gittiğinizde bir muska yazılır. Bu muskayı kişi sürekli olarak üzerinde taşımalıdır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Büyü etkilerini gösterebilmesi için sürekli olarak muskayı üzerinizde taşımanız gerekir. Bu şekilde büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyü bozulacaktır. Bu yüzden muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeye çalışmalısınız. Bu şekilde muskayı iyi muhafaza ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır. Bu işlerim yolunda gitsin isteyen kişi muskayı üzerinde taşıdığı sürece her işi olumlu ilerlemeye başlayacak ve hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Sadece muskanın tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülerin belli bir tesir süreleri vardır ve bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen normal hayatına geri döner. Böyle bir şeyin olmaması için büyü tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Bereket Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi bittiğinde ise büyünün etkisi eski haline geri döner. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir ve büyü tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde gene her şey eskisi gibi olacaktır. Bereket büyüsü ak büyülerden olduğu için tesir süresi de kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için de mutlaka tekrardan bir muska yazılması gerekmektedir. Bu muskayı kesinlikle kendiniz yazmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek tekrardan bir muska yazılmasını sağlamalısınız. Böylece büyü yeniletilmiş olunur ve tekrardan etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır.  Kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için işleri yolunda gitmeye başlar ve gene her şey bereketli olacaktır.

Bereket Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bereket büyüsü iyi bir amaç için yapılan kolay bir büyü olsa bile büyünün her türlüsü dinimizce yasaklanmıştır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalırsınız ve çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden de büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmanızı sizlere hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yerine mutlaka amacınıza doğal yollardan ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu işlerim yolunda gitsin diye büyü yöntemini kullanmak yerine dua edebilir ya da sorunun neden kaynaklandığını bularak çözüm üretebilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Aynı zamanda büyü yöntemi ne kadar kolay gözükse de zararları da vardır. Büyü yaptırdığınız da üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde bu şekilde daha pek çok farklı olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bereket Celbi Yaptırmak

Bereket celbi de büyü gibi işe yarayan yöntemlerden biridir. Bu yöntemi de kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat bu celb yöntemi için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz hiçbir şekilde bu yöntemi uygulamaya kalkmamalısınız. Celb uygulandıktan sonra kişinin işleri yolunda gitmeye başlar. Bu şekilde celb yöntemini uygulayarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Sadece celb için tesir süresine dikkat etmelisiniz. Tesir süresi bittiğinde celbin de bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka celbin belli bir süre sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Gene aynı şekilde medyuma giderek celbin yerine getirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde celb gene işe yaramaya devam edecektir ve işleriniz bereketli olacaktır.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN